Dobré dopoledne, dnes je pondělí 21.9.2020
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Oddíl TJ Sokol I Prostějov uspořádá v rámci výročí padesáti let závodního nohejbalu v Prostějově Přebor firem v nohejbale trojic 2020, který proběhne 10. a 11. června od 16.00 do 21.00 hodin na kurtu u sokolovny na Skálově náměstí.

Za každou firmu se může přihlásit jedno družstvo, případně i dva týmy, které před zahájením soutěže předloží soupisku s potvrzením své firmy, že hráči jsou zaměstnanci dané společnosti. Kolektivy na prvních místech obdrží věcné ceny, občerstvení v průběhu turnaje bude zajištěno přímo na místě.
Přihlášky do nohejbalového Přeboru firem je potřeba zaslat nejpozději do 2. června na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Hlásit se je možné také telefonicky na číslo 736 536 930.
Družstva se mohou z hlediska kapacitních možností přihlašovat už nyní, obratem pak obdrží propozice turnaje. „Po loňské premiéře organizujeme tuto soutěž pro firmy z celého Prostějovska již podruhé a pevně věříme, že v našem regionu je dost vyznavačů tohoto ryze českého sportu se zájmem o účast v daném přeboru. Proto se znovu těšíme na nohejbalové zápolení firem a doufáme, že nás jako pořadatele nezradí počasí,” uvedl hlavní organizátor Richard Beneš. (son)

ZAČNE PRVNÍ LIGA PODLE PLÁNU?
V neděli 5. dubna by tým TJ Sokol I Prostějov měl zahájit 1. ligu družstev mužů ČR 2019/20, na programu má ten den od 15.00 hodin úvodní duel soutěže doma proti Vsetínu B. Daný termín však ještě zasahuje do vládou České republiky vyhlášeného nouzového stavu včetně nařízení o shromažďování maximálně třiceti osob na jednom místě. Uskuteční se tedy zápas podle plánu, nebo bude odložen? A co další prvoligová kola? Zjišťujeme.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-