Příjemnou noc, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovský oddíl Kulečník Prostějov uspořádal o prvním květnovém víkendu mistrovství republiky v technických disciplínách Kádr 52/2. V prostějovské herně se sešlo šest nejlepších českých hráčů a nechyběli mezi nimi ani domácí reprezentanti. Barvy pořádajícího oddílu hájili Jiří Nenál a Jiří Horna.

Největším favoritem byl Miroslav Andrejovský z Bohumína a od prvních zápasů také svou roli potvrzoval. Hrálo se systémem každý s každým a Andrejovský nahrál hned v prvním utkání sérii 193 karambolů. Tento výkon nebyl v průběhu šampionátu překonán. Bohumínský mistr tága si tak suverénním způsobem dokráčel pro titul šampiona republiky. Druhé místo získal Jan Frieda, bronz patřil Milanu Ráčkovi. Domácí dvojice skončila na konci elitní šestky - Jiří Nenál byl pátý, Jiří Horna šestý.
Pořadatelé z oddílu Kulečník Prostějov děkují všem lidem, kteří pomohli mistrovství republiky uskutečnit. „Poděkování patří i rozhodčím, sponzorům a divákům, kteří se přišli podívat na napínavé souboje na zelených suknech. Kulečník Prostějov zve všechny příznivce kulečníku k návštěvě herny v Tylově ulici, kde případné zájemce ochotně zasvětí do tajů této hry,“ vzkazuje Martin Dostál z místního oddílu. 

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments