Dobré odpoledne, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovský oddíl Kulečník Prostějov uspořádal o prvním květnovém víkendu mistrovství republiky v technických disciplínách Kádr 52/2. V prostějovské herně se sešlo šest nejlepších českých hráčů a nechyběli mezi nimi ani domácí reprezentanti. Barvy pořádajícího oddílu hájili Jiří Nenál a Jiří Horna.

Největším favoritem byl Miroslav Andrejovský z Bohumína a od prvních zápasů také svou roli potvrzoval. Hrálo se systémem každý s každým a Andrejovský nahrál hned v prvním utkání sérii 193 karambolů. Tento výkon nebyl v průběhu šampionátu překonán. Bohumínský mistr tága si tak suverénním způsobem dokráčel pro titul šampiona republiky. Druhé místo získal Jan Frieda, bronz patřil Milanu Ráčkovi. Domácí dvojice skončila na konci elitní šestky - Jiří Nenál byl pátý, Jiří Horna šestý.
Pořadatelé z oddílu Kulečník Prostějov děkují všem lidem, kteří pomohli mistrovství republiky uskutečnit. „Poděkování patří i rozhodčím, sponzorům a divákům, kteří se přišli podívat na napínavé souboje na zelených suknech. Kulečník Prostějov zve všechny příznivce kulečníku k návštěvě herny v Tylově ulici, kde případné zájemce ochotně zasvětí do tajů této hry,“ vzkazuje Martin Dostál z místního oddílu. 

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments