Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Ilustrační foto

Na řece Trnávce v Želivi proběhly uplynulou sobotu 16. června závody Českého poháru v raftingu R4 (čtyřmístných člunů), jež současně byly mistrovstvím republiky ve slalomu 2018. Výsledek? Absolutní dominance raftařů Tomi-Remont Prostějov!

„Dá se říct, že jsme vyhráli úplně všechny kategorie, které jsme obsadili. To znamená, že slalomový titul šampiónů pro letošní rok získali naši muži, ženy i veteráni a své zastoupení jsme měli i v juniorských posádkách, které jsou smíšené z víc oddílů. Navrch se nám pak povedlo ovládnout rovněž týmovou soutěž hlídek, tudíž maximální spokojenost,“ shrnul účet MČR Zbyněk Netopil, kapitán Raft Teamu Tomi-Remont Prostějov.
Ke svému radostnému sdělení navíc připojil ještě jednu informační perličku. „Česká televize každý všední den vysílá od šesti hodin ráno pořady Studio 6 na ČT1 a Dobré ráno na ČT2. Ve středu budou jejich součástí živé vstupy z olomoucké loděnice, kde často trénujeme a televizní diváci tedy budou moci několikrát sledovat i nás raftaře,“ prozradil Netopil důležitou zprávu pro všechny milovníky vodáckého sportu.

Total Comments

  • RK Okno
  • Interforst
  • PV Recykling
  • MJM Krmiva
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments