Příjemnou noc, dnes je pondělí 22.7.2019
svátek slaví Magdaléna,
zítra Libor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Ilustrační foto

Na řece Trnávce v Želivi proběhly uplynulou sobotu 16. června závody Českého poháru v raftingu R4 (čtyřmístných člunů), jež současně byly mistrovstvím republiky ve slalomu 2018. Výsledek? Absolutní dominance raftařů Tomi-Remont Prostějov!

„Dá se říct, že jsme vyhráli úplně všechny kategorie, které jsme obsadili. To znamená, že slalomový titul šampiónů pro letošní rok získali naši muži, ženy i veteráni a své zastoupení jsme měli i v juniorských posádkách, které jsou smíšené z víc oddílů. Navrch se nám pak povedlo ovládnout rovněž týmovou soutěž hlídek, tudíž maximální spokojenost,“ shrnul účet MČR Zbyněk Netopil, kapitán Raft Teamu Tomi-Remont Prostějov.
Ke svému radostnému sdělení navíc připojil ještě jednu informační perličku. „Česká televize každý všední den vysílá od šesti hodin ráno pořady Studio 6 na ČT1 a Dobré ráno na ČT2. Ve středu budou jejich součástí živé vstupy z olomoucké loděnice, kde často trénujeme a televizní diváci tedy budou moci několikrát sledovat i nás raftaře,“ prozradil Netopil důležitou zprávu pro všechny milovníky vodáckého sportu.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments