Dobrý večer, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V sobotu 9. června zavítala početná čechovická skvadra do Krnova na Memoriál O. Mrázka a M. Didimovského. Turnaje se zúčastnilo celkem devadesát zápasníků z deseti oddílů České a Slovenské republiky a za Čechovice nastoupilo devět borců, kteří vybojovali plný počet medailí – tři zlaté, tři stříbrné a tři bronzové. Nejcennější kov získali Jakub Vrba, Elena a Šimon Polenovi, těsně pod vrcholem se umístili Lukáš Slezáček, Bruno Tomšík a Lukáš Sekanina, třetí místo vyválčili Lukáš Vávra, Ondřej Sekanina a Jiří Zatloukal.

O týden později se mladí zápasníci z České republiky, Slovenska, Polska a Ukrajiny sjeli do Vítkovic na Memoriál M. Klepca v zápase ve volném stylu. Na turnaji se představilo hned sto čtyřicet borců a čechovický oddíl reprezentovala dvojice mladších žáků Šimon Polena, Matěj Vrba. „Oba naši borci předvedli vynikající bojovnost a přes ryze zahraniční konkurenci se probojovali až na stupně vítězů. Matěj si vystoupal pro zlato na stupínek nejvyšší a Šimon bral bronz,“ líčil spokojený kouč Vojtěch Szilva. 

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments