Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V sobotu 9. června zavítala početná čechovická skvadra do Krnova na Memoriál O. Mrázka a M. Didimovského. Turnaje se zúčastnilo celkem devadesát zápasníků z deseti oddílů České a Slovenské republiky a za Čechovice nastoupilo devět borců, kteří vybojovali plný počet medailí – tři zlaté, tři stříbrné a tři bronzové. Nejcennější kov získali Jakub Vrba, Elena a Šimon Polenovi, těsně pod vrcholem se umístili Lukáš Slezáček, Bruno Tomšík a Lukáš Sekanina, třetí místo vyválčili Lukáš Vávra, Ondřej Sekanina a Jiří Zatloukal.

O týden později se mladí zápasníci z České republiky, Slovenska, Polska a Ukrajiny sjeli do Vítkovic na Memoriál M. Klepca v zápase ve volném stylu. Na turnaji se představilo hned sto čtyřicet borců a čechovický oddíl reprezentovala dvojice mladších žáků Šimon Polena, Matěj Vrba. „Oba naši borci předvedli vynikající bojovnost a přes ryze zahraniční konkurenci se probojovali až na stupně vítězů. Matěj si vystoupal pro zlato na stupínek nejvyšší a Šimon bral bronz,“ líčil spokojený kouč Vojtěch Szilva. 

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments