Dobré ráno, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V soboru 14. července pořádají oddíl kanoistiky TJ OP Prostějov a raftový oddíl Tomi Remont Prostějov premiérově závody ve stand up paddleboardingu. Toto rychle se rozvíjející sportovní odvětví vodáckého sportu si našlo své místo na plumlovské přehradě, konkrétně v areálu půjčovny plavidel na pláži U Vrbiček.

Soutěžit se bude ve třech disciplínách: technical race, sprint a beach race. Na své si přijdou milovníci vodních sportů všech úrovní, protože závodit mohou jak zkušení paddleboardisté, tak děti i široká veřejnost, která si vybavení pro závod může vypůjčit přímo na místě od pořadatele.
O ceny pro nejlepší se postarají společnost Alika a pivovar Zubr. Po závodech navíc nemusí účastníci spěchat domů, naopak si mohou užít hudební koncert ROCK MEMORY OF, který se tentýž den večer na pláži U Vrbiček rovněž koná.
Registrace lákavých závodů ve stand up paddleboardingu proběhne od 9.00 do 11.00 hodin, samotný start přijde na řadu ve 12.00, tedy v pravé poledne. Partnerem akce je společnost Kiboko paddleboards, mediálním partnerem PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments