Dobré poledne, dnes je pondělí 24.9.2018
svátek slaví Jaromír,
zítra Zlata
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Svůj druhý ročník má zdárně za sebou Badmintonová liga PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Koncem června se v Hotelu Tennis Club uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků za její nedávno skončenou sezónu 2017/18, kterou opět podporoval náš list.

„Druhý ročník soutěže se hrál od loňského října do letošního června, tedy celkem devět měsíců. Průběžně se zapojilo osmdesát devět hráčů a hráček, kteří absolvovali bezmála pět stovek zápasů. Ligu jsme měli původně rozdělenou na tři kategorie: muže, ženy a čtyřhru. Postupně však klesl počet hráček, proto jsme po vzájemné domluvě sloučili mužskou i ženskou kategorii dohromady, nicméně s odděleným žebříčkem. Tohle sloučení nakonec všichni zhodnotili jako přínosné a zábavné,“ pustil se do ohlédnutí za Badmintonovou ligou PV Večerníku její ředitel Ondřej Perůtka.
Celkový triumf v dlouhodobé soutěži vybojovali mezi muži Jiří Monhart, mezi ženami Nikol Pastorková a v deblech dvojice Jan Sklenář, Josef Sklenář. „Vyhlášení v salónku Národního tenisového centra Hotelu Tennis Club Prostějov se zúčastnili nejen vítězové, ale také všichni další medailisté. Vše jsme spojili s příjemným posezením a debatou o systému i fungování ligy. Jedním z důležitých závěrů bylo, že vyhlášení příštího ročníku pojmeme jako ‚Hráčskou párty‘ pro všechny účastníky soutěže, její partnery i přátele,“ prozradil Perůtka směrem k další sezóně BLPVV 2018/19, jež odstartuje v říjnu.
Zahájí stejným hracím systémem, kterým se nyní končilo. A součástí ligy budou i doprovodné badmintonové turnaje, jichž se budou moci účastnit všichni hráči navštěvující Sportcentrum Hotelu Tennis Club. „Na tomto místě bych teď rád poděkoval všem účastníkům naší soutěže. Jsem opravdu velmi potěšen jejich přístupem, herním nasazením, velkým zájmem i skutečným nadšením, což dělá Badmintonovou ligu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku výjimečnou. A pro mě je potěšením ji řídit. Také chci poděkovat partnerům uplynulého ročníku: společnosti netfirma s.r.o. za poskytnutí soutěžního softwaru, administraci webu ligy i jejího informačního systému a PROSTĚJOVSKÉMU Večerníku za mediální prostor i předplatné pro vítěze všech kategorií,“ doplnil Perůtka.

Badmintonová liga PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku 2017/18
KONEČNÉ POŘADÍ
Muži: 1. Jiří Monhart, 2. David Vaněk, 3. Jan Sklenář.
Ženy: 1. Nikol Pastorková, 2. Jana Dosedělová, 3. Nicol Andruščáková.
Čtyřhra: 1. Jan Sklenář, Josef Sklenář, 2. Petra Křivánková, Tomáš Polák, 3. Jan Čakovský, Roman Švestka.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments