Dobré ráno, dnes je středa 14.11.2018
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Svůj druhý ročník má zdárně za sebou Badmintonová liga PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Koncem června se v Hotelu Tennis Club uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků za její nedávno skončenou sezónu 2017/18, kterou opět podporoval náš list.

„Druhý ročník soutěže se hrál od loňského října do letošního června, tedy celkem devět měsíců. Průběžně se zapojilo osmdesát devět hráčů a hráček, kteří absolvovali bezmála pět stovek zápasů. Ligu jsme měli původně rozdělenou na tři kategorie: muže, ženy a čtyřhru. Postupně však klesl počet hráček, proto jsme po vzájemné domluvě sloučili mužskou i ženskou kategorii dohromady, nicméně s odděleným žebříčkem. Tohle sloučení nakonec všichni zhodnotili jako přínosné a zábavné,“ pustil se do ohlédnutí za Badmintonovou ligou PV Večerníku její ředitel Ondřej Perůtka.
Celkový triumf v dlouhodobé soutěži vybojovali mezi muži Jiří Monhart, mezi ženami Nikol Pastorková a v deblech dvojice Jan Sklenář, Josef Sklenář. „Vyhlášení v salónku Národního tenisového centra Hotelu Tennis Club Prostějov se zúčastnili nejen vítězové, ale také všichni další medailisté. Vše jsme spojili s příjemným posezením a debatou o systému i fungování ligy. Jedním z důležitých závěrů bylo, že vyhlášení příštího ročníku pojmeme jako ‚Hráčskou párty‘ pro všechny účastníky soutěže, její partnery i přátele,“ prozradil Perůtka směrem k další sezóně BLPVV 2018/19, jež odstartuje v říjnu.
Zahájí stejným hracím systémem, kterým se nyní končilo. A součástí ligy budou i doprovodné badmintonové turnaje, jichž se budou moci účastnit všichni hráči navštěvující Sportcentrum Hotelu Tennis Club. „Na tomto místě bych teď rád poděkoval všem účastníkům naší soutěže. Jsem opravdu velmi potěšen jejich přístupem, herním nasazením, velkým zájmem i skutečným nadšením, což dělá Badmintonovou ligu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku výjimečnou. A pro mě je potěšením ji řídit. Také chci poděkovat partnerům uplynulého ročníku: společnosti netfirma s.r.o. za poskytnutí soutěžního softwaru, administraci webu ligy i jejího informačního systému a PROSTĚJOVSKÉMU Večerníku za mediální prostor i předplatné pro vítěze všech kategorií,“ doplnil Perůtka.

Badmintonová liga PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku 2017/18
KONEČNÉ POŘADÍ
Muži: 1. Jiří Monhart, 2. David Vaněk, 3. Jan Sklenář.
Ženy: 1. Nikol Pastorková, 2. Jana Dosedělová, 3. Nicol Andruščáková.
Čtyřhra: 1. Jan Sklenář, Josef Sklenář, 2. Petra Křivánková, Tomáš Polák, 3. Jan Čakovský, Roman Švestka.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments