Dobré dopoledne, dnes je úterý 18.6.2019
svátek slaví Milan,
zítra Leoš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Svůj druhý ročník má zdárně za sebou Badmintonová liga PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Koncem června se v Hotelu Tennis Club uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků za její nedávno skončenou sezónu 2017/18, kterou opět podporoval náš list.

„Druhý ročník soutěže se hrál od loňského října do letošního června, tedy celkem devět měsíců. Průběžně se zapojilo osmdesát devět hráčů a hráček, kteří absolvovali bezmála pět stovek zápasů. Ligu jsme měli původně rozdělenou na tři kategorie: muže, ženy a čtyřhru. Postupně však klesl počet hráček, proto jsme po vzájemné domluvě sloučili mužskou i ženskou kategorii dohromady, nicméně s odděleným žebříčkem. Tohle sloučení nakonec všichni zhodnotili jako přínosné a zábavné,“ pustil se do ohlédnutí za Badmintonovou ligou PV Večerníku její ředitel Ondřej Perůtka.
Celkový triumf v dlouhodobé soutěži vybojovali mezi muži Jiří Monhart, mezi ženami Nikol Pastorková a v deblech dvojice Jan Sklenář, Josef Sklenář. „Vyhlášení v salónku Národního tenisového centra Hotelu Tennis Club Prostějov se zúčastnili nejen vítězové, ale také všichni další medailisté. Vše jsme spojili s příjemným posezením a debatou o systému i fungování ligy. Jedním z důležitých závěrů bylo, že vyhlášení příštího ročníku pojmeme jako ‚Hráčskou párty‘ pro všechny účastníky soutěže, její partnery i přátele,“ prozradil Perůtka směrem k další sezóně BLPVV 2018/19, jež odstartuje v říjnu.
Zahájí stejným hracím systémem, kterým se nyní končilo. A součástí ligy budou i doprovodné badmintonové turnaje, jichž se budou moci účastnit všichni hráči navštěvující Sportcentrum Hotelu Tennis Club. „Na tomto místě bych teď rád poděkoval všem účastníkům naší soutěže. Jsem opravdu velmi potěšen jejich přístupem, herním nasazením, velkým zájmem i skutečným nadšením, což dělá Badmintonovou ligu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku výjimečnou. A pro mě je potěšením ji řídit. Také chci poděkovat partnerům uplynulého ročníku: společnosti netfirma s.r.o. za poskytnutí soutěžního softwaru, administraci webu ligy i jejího informačního systému a PROSTĚJOVSKÉMU Večerníku za mediální prostor i předplatné pro vítěze všech kategorií,“ doplnil Perůtka.

Badmintonová liga PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku 2017/18
KONEČNÉ POŘADÍ
Muži: 1. Jiří Monhart, 2. David Vaněk, 3. Jan Sklenář.
Ženy: 1. Nikol Pastorková, 2. Jana Dosedělová, 3. Nicol Andruščáková.
Čtyřhra: 1. Jan Sklenář, Josef Sklenář, 2. Petra Křivánková, Tomáš Polák, 3. Jan Čakovský, Roman Švestka.

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments