Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.3.2019
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Svůj druhý ročník má zdárně za sebou Badmintonová liga PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Koncem června se v Hotelu Tennis Club uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků za její nedávno skončenou sezónu 2017/18, kterou opět podporoval náš list.

„Druhý ročník soutěže se hrál od loňského října do letošního června, tedy celkem devět měsíců. Průběžně se zapojilo osmdesát devět hráčů a hráček, kteří absolvovali bezmála pět stovek zápasů. Ligu jsme měli původně rozdělenou na tři kategorie: muže, ženy a čtyřhru. Postupně však klesl počet hráček, proto jsme po vzájemné domluvě sloučili mužskou i ženskou kategorii dohromady, nicméně s odděleným žebříčkem. Tohle sloučení nakonec všichni zhodnotili jako přínosné a zábavné,“ pustil se do ohlédnutí za Badmintonovou ligou PV Večerníku její ředitel Ondřej Perůtka.
Celkový triumf v dlouhodobé soutěži vybojovali mezi muži Jiří Monhart, mezi ženami Nikol Pastorková a v deblech dvojice Jan Sklenář, Josef Sklenář. „Vyhlášení v salónku Národního tenisového centra Hotelu Tennis Club Prostějov se zúčastnili nejen vítězové, ale také všichni další medailisté. Vše jsme spojili s příjemným posezením a debatou o systému i fungování ligy. Jedním z důležitých závěrů bylo, že vyhlášení příštího ročníku pojmeme jako ‚Hráčskou párty‘ pro všechny účastníky soutěže, její partnery i přátele,“ prozradil Perůtka směrem k další sezóně BLPVV 2018/19, jež odstartuje v říjnu.
Zahájí stejným hracím systémem, kterým se nyní končilo. A součástí ligy budou i doprovodné badmintonové turnaje, jichž se budou moci účastnit všichni hráči navštěvující Sportcentrum Hotelu Tennis Club. „Na tomto místě bych teď rád poděkoval všem účastníkům naší soutěže. Jsem opravdu velmi potěšen jejich přístupem, herním nasazením, velkým zájmem i skutečným nadšením, což dělá Badmintonovou ligu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku výjimečnou. A pro mě je potěšením ji řídit. Také chci poděkovat partnerům uplynulého ročníku: společnosti netfirma s.r.o. za poskytnutí soutěžního softwaru, administraci webu ligy i jejího informačního systému a PROSTĚJOVSKÉMU Večerníku za mediální prostor i předplatné pro vítěze všech kategorií,“ doplnil Perůtka.

Badmintonová liga PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku 2017/18
KONEČNÉ POŘADÍ
Muži: 1. Jiří Monhart, 2. David Vaněk, 3. Jan Sklenář.
Ženy: 1. Nikol Pastorková, 2. Jana Dosedělová, 3. Nicol Andruščáková.
Čtyřhra: 1. Jan Sklenář, Josef Sklenář, 2. Petra Křivánková, Tomáš Polák, 3. Jan Čakovský, Roman Švestka.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments