Dobré poledne, dnes je úterý 22.1.2019
svátek slaví Slavomír,
zítra Zdeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Svůj druhý ročník má zdárně za sebou Badmintonová liga PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Koncem června se v Hotelu Tennis Club uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků za její nedávno skončenou sezónu 2017/18, kterou opět podporoval náš list.

„Druhý ročník soutěže se hrál od loňského října do letošního června, tedy celkem devět měsíců. Průběžně se zapojilo osmdesát devět hráčů a hráček, kteří absolvovali bezmála pět stovek zápasů. Ligu jsme měli původně rozdělenou na tři kategorie: muže, ženy a čtyřhru. Postupně však klesl počet hráček, proto jsme po vzájemné domluvě sloučili mužskou i ženskou kategorii dohromady, nicméně s odděleným žebříčkem. Tohle sloučení nakonec všichni zhodnotili jako přínosné a zábavné,“ pustil se do ohlédnutí za Badmintonovou ligou PV Večerníku její ředitel Ondřej Perůtka.
Celkový triumf v dlouhodobé soutěži vybojovali mezi muži Jiří Monhart, mezi ženami Nikol Pastorková a v deblech dvojice Jan Sklenář, Josef Sklenář. „Vyhlášení v salónku Národního tenisového centra Hotelu Tennis Club Prostějov se zúčastnili nejen vítězové, ale také všichni další medailisté. Vše jsme spojili s příjemným posezením a debatou o systému i fungování ligy. Jedním z důležitých závěrů bylo, že vyhlášení příštího ročníku pojmeme jako ‚Hráčskou párty‘ pro všechny účastníky soutěže, její partnery i přátele,“ prozradil Perůtka směrem k další sezóně BLPVV 2018/19, jež odstartuje v říjnu.
Zahájí stejným hracím systémem, kterým se nyní končilo. A součástí ligy budou i doprovodné badmintonové turnaje, jichž se budou moci účastnit všichni hráči navštěvující Sportcentrum Hotelu Tennis Club. „Na tomto místě bych teď rád poděkoval všem účastníkům naší soutěže. Jsem opravdu velmi potěšen jejich přístupem, herním nasazením, velkým zájmem i skutečným nadšením, což dělá Badmintonovou ligu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku výjimečnou. A pro mě je potěšením ji řídit. Také chci poděkovat partnerům uplynulého ročníku: společnosti netfirma s.r.o. za poskytnutí soutěžního softwaru, administraci webu ligy i jejího informačního systému a PROSTĚJOVSKÉMU Večerníku za mediální prostor i předplatné pro vítěze všech kategorií,“ doplnil Perůtka.

Badmintonová liga PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku 2017/18
KONEČNÉ POŘADÍ
Muži: 1. Jiří Monhart, 2. David Vaněk, 3. Jan Sklenář.
Ženy: 1. Nikol Pastorková, 2. Jana Dosedělová, 3. Nicol Andruščáková.
Čtyřhra: 1. Jan Sklenář, Josef Sklenář, 2. Petra Křivánková, Tomáš Polák, 3. Jan Čakovský, Roman Švestka.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments