Dobré ráno, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Triatlonový Zdětín Cup klame tělem. Na jednu stranu se jedná o setkání party kamarádů a jejich kamarádů či kamarádek, které rozhodně není pouze o sportu, na druhou stranu jeho náročnost přiměje skutečně každého, aby si sáhl až na samotné dno.


Akce letos napsala už své šesté pokračování. Tentokrát se na její start postavilo celkem 26 sportovců, dalších 8 absolvovalo „pouze“ samu o sobě velmi náročnou cyklistickou část. „Letošní hlavní novinkou je, že se neplavalo v boskovických lázních, ale v bazénu v aquaparku ve Vyškově. Od toho se odvíjela změna trasy pro kola, která z Vyškova vedla přes Otinoves, Lipovou, Jednov, Konici, Laškov, Pěnčín, Čechy pod Kosířem, Bilovice-Lutotín a Lešany až do Zdětína. Pouze běh na Bělecký mlýn a zpět zůstal stejný,“ vyjádřil se hlavní organizátor Tomáš Kučera.
Na všechny účastníky po kilometru plavání čekalo skutečně pekelných 72 kilometrů na kole a následně 8,5 kilometru běhu. Při parném a větrném počasí to pro nikoho nebylo nic snadného. Navzdory němu si cyklistickou část ve velmi svižném tempu zajela i čtyřiasedmdesátiletá Marie Štefková, jejíž manžel Oldřich navzdory problémům s míchou úspěšně zvládl celý triatlon. Dlouhá trasa byla perfektně značená, přesto se některým „podařilo“ v zápalu boje zabloudit. „Přijel jsem na první místo, ale bohužel jsem jednu ze značek přehlédl. Doběhl jsem tedy až do sousední vesnice, tam jsem se otočil, vrátil se a rozhodl se, že už si raději dám pivo,“ prozradil v cíli smolař celého závodu, který na akci dorazil až z Brna. „Byl jsem na této akci poprvé, a přestože se snažím sportovat, musím říct, že nic tak náročného jsem v životě neabsolvoval,“ prohlásil zase Tomáš Mlčoch z Vřesovic. Na všechny už v cíli čekaly skvělé grilované pochoutky a pivo na čepu, které si na podobných závodech vychutná úplně každý. 

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments