Dobré dopoledne, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Triatlonový Zdětín Cup klame tělem. Na jednu stranu se jedná o setkání party kamarádů a jejich kamarádů či kamarádek, které rozhodně není pouze o sportu, na druhou stranu jeho náročnost přiměje skutečně každého, aby si sáhl až na samotné dno.


Akce letos napsala už své šesté pokračování. Tentokrát se na její start postavilo celkem 26 sportovců, dalších 8 absolvovalo „pouze“ samu o sobě velmi náročnou cyklistickou část. „Letošní hlavní novinkou je, že se neplavalo v boskovických lázních, ale v bazénu v aquaparku ve Vyškově. Od toho se odvíjela změna trasy pro kola, která z Vyškova vedla přes Otinoves, Lipovou, Jednov, Konici, Laškov, Pěnčín, Čechy pod Kosířem, Bilovice-Lutotín a Lešany až do Zdětína. Pouze běh na Bělecký mlýn a zpět zůstal stejný,“ vyjádřil se hlavní organizátor Tomáš Kučera.
Na všechny účastníky po kilometru plavání čekalo skutečně pekelných 72 kilometrů na kole a následně 8,5 kilometru běhu. Při parném a větrném počasí to pro nikoho nebylo nic snadného. Navzdory němu si cyklistickou část ve velmi svižném tempu zajela i čtyřiasedmdesátiletá Marie Štefková, jejíž manžel Oldřich navzdory problémům s míchou úspěšně zvládl celý triatlon. Dlouhá trasa byla perfektně značená, přesto se některým „podařilo“ v zápalu boje zabloudit. „Přijel jsem na první místo, ale bohužel jsem jednu ze značek přehlédl. Doběhl jsem tedy až do sousední vesnice, tam jsem se otočil, vrátil se a rozhodl se, že už si raději dám pivo,“ prozradil v cíli smolař celého závodu, který na akci dorazil až z Brna. „Byl jsem na této akci poprvé, a přestože se snažím sportovat, musím říct, že nic tak náročného jsem v životě neabsolvoval,“ prohlásil zase Tomáš Mlčoch z Vřesovic. Na všechny už v cíli čekaly skvělé grilované pochoutky a pivo na čepu, které si na podobných závodech vychutná úplně každý. 

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments