Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Již po osmnácté budou vyhlášeni nejlepší sportovci Olomouckého kraje. Úspěšnou anketu pořádá vedení regionu ve spolupráci s marketingovou agenturou TK PLUS. Vrcholem bude slavnostní večer s předáváním cen, který proběhne 11. února od 19.30 hodin v prostějovském Městském divadle.

„Byli jsme prvním krajem, který sportovní anketu zavedl, a jsme rádi, že v tradici můžeme pokračovat,“ prohlásil náměstek hejtmana Petr Vrána, který odhaduje, že výsledky budou těsné. „Loňský rok byl v oblasti sportu hodně úspěšný. V regionu máme řadu špičkových sportovců. Jsme rádi, že to platí i v juniorské kategorii. Dnešní hvězdy budou mít své nástupce, což je skvělá zpráva,“ dodal náměstek Vrána.
Kritéria pro účast v anketě jsou stejná jako v minulých letech. Hodnotí se sportovní výkon dosažený v roce 2018 a jeho držitel musí být členem klubu, který je registrovaný na území Olomouckého kraje.
V hlavní kategorii jednotlivců v minulých letech dominovali tenisté. Není vyloučeno, že se historie bude opakovat, stejně jako se může stát, že anketu ovládne zástupce jiného sportovního odvětví. Bez šancí rozhodně není například prostějovský parašutista Jiří Gečnuk, který se stal absolutním mistrem světa.
„Zajímavých jmen je v nominacích hodně. Přestože anketa nebude nikdy úplně objektivní, jedná se vždy o důstojnou tečku za předchozím rokem. Jde o možnost poděkovat sportovcům za reprezentaci regionu a jsme rádi, že můžeme být opět u toho,“ řekl ředitel TK Plus Petr Chytil.
Ceny budou předány v sedmi kategoriích. V seniorské a juniorské kategorii se budou předávat jednotlivcům i týmům. Vyhlášeni budou i nejlepší handicapovaní sportovci a trenér roku. Zvláštními kategoriemi budou také letos Čestná cena a Cena Olomouckého kraje.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments