Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Již po osmnácté budou vyhlášeni nejlepší sportovci Olomouckého kraje. Úspěšnou anketu pořádá vedení regionu ve spolupráci s marketingovou agenturou TK PLUS. Vrcholem bude slavnostní večer s předáváním cen, který proběhne 11. února od 19.30 hodin v prostějovském Městském divadle.

„Byli jsme prvním krajem, který sportovní anketu zavedl, a jsme rádi, že v tradici můžeme pokračovat,“ prohlásil náměstek hejtmana Petr Vrána, který odhaduje, že výsledky budou těsné. „Loňský rok byl v oblasti sportu hodně úspěšný. V regionu máme řadu špičkových sportovců. Jsme rádi, že to platí i v juniorské kategorii. Dnešní hvězdy budou mít své nástupce, což je skvělá zpráva,“ dodal náměstek Vrána.
Kritéria pro účast v anketě jsou stejná jako v minulých letech. Hodnotí se sportovní výkon dosažený v roce 2018 a jeho držitel musí být členem klubu, který je registrovaný na území Olomouckého kraje.
V hlavní kategorii jednotlivců v minulých letech dominovali tenisté. Není vyloučeno, že se historie bude opakovat, stejně jako se může stát, že anketu ovládne zástupce jiného sportovního odvětví. Bez šancí rozhodně není například prostějovský parašutista Jiří Gečnuk, který se stal absolutním mistrem světa.
„Zajímavých jmen je v nominacích hodně. Přestože anketa nebude nikdy úplně objektivní, jedná se vždy o důstojnou tečku za předchozím rokem. Jde o možnost poděkovat sportovcům za reprezentaci regionu a jsme rádi, že můžeme být opět u toho,“ řekl ředitel TK Plus Petr Chytil.
Ceny budou předány v sedmi kategoriích. V seniorské a juniorské kategorii se budou předávat jednotlivcům i týmům. Vyhlášeni budou i nejlepší handicapovaní sportovci a trenér roku. Zvláštními kategoriemi budou také letos Čestná cena a Cena Olomouckého kraje.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments