Dobré odpoledne, dnes je pondělí 9.12.2019
svátek slaví Vratislav,
zítra Julie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Druhou zastávkou letošního Světového poháru na přesnost přistání v klasickém parašutismu byl pro závodníky z celé planety slovinský Bled. A prim v nádherném prostředí u známého jezera hráli borci Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov!

Suverénně s velkým náskokem ovládli soutěž družstev, v níž navíc jejich druhý tým obsadil páté místo. A mezi jednotlivci v kategorii mužů kraloval loňský mistr světa, a to nestárnoucí Jiří Gečnuk!
Což zdaleka nebylo vše, neboť dělenou třetí pozici obsadili v mužích Libor Jiroušek i Oldřich Šorf a v juniorech Petr Chládek. Celková medailová bilance hanácké výpravy z Balkánu tudíž narostla na dva zlaté + tři bronzové kovy!
Třetí díl SP v německém Peitingu o uplynulém víkendu prostějovští parašutisté vynechali také z toho důvodu, že kvůli extrémně náročným podmínkám není daný závod moc oblíbený. Navíc už během aktuálního týdne čeká kompletní sestavu Dukly mistrovství republiky (25. až 28. července ve Frýdlantu).
SP V PARAŠUTISMU 2019 – 2. ZÁVOD (SLOVINSKO, BLED)
Muži – jednotlivci
Přesnost přistání: 1. Gečnuk (Česko – Dukla Prostějov) 2 cm, 2. Al Atas (Katar) 3 cm, 3. Jiroušek a Šorf 4 cm, 8. Kříž 5 cm, 15. Hájek 7 cm, 19. Tábor a Směšný 8 cm, 32. Chládek, Pavlíček a Rataj 10 cm, 84. Žák (všichni Česko – Dukla Prostějov) 19 cm.
Muži – družstva
Přesnost přistání: 1. Česko – Dukla Prostějov A (Gečnuk, Šorf, Kříž, Hájek, Tábor) 26 cm, 2. Francie 42 cm, 3. Itálie 46 cm, 5. Česko – Dukla Prostějov B (Jiroušek, Směšný, Chládek, Pavlíček, Žák) 51 cm.
Junioři – jednotlivci
Přesnost přistání: 1. Baumann (Švýcarsko) 5 cm, 2. Ferroni (Francie) 6 cm, 3. Chládek (Česko – Dukla Prostějov) 10 cm.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments