Dobré dopoledne, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Velká sláva se během zítřejšího dopoledne chystá na Základní škole v Plumlově. Právě sem přijedou bývalé sportovní hvězdy Šárka Kašpárková, Květoslav Svoboda, Štěpán Janáček i další, aby si všichni zatrénovali společně s natěšenými žáky. Celá akce proběhne v úterý 8. října od 10.15 do 12.30 hodin a je součástí dlouhodobého projektu Sazka Olympijský víceboj. V tomto konkrétním případě jde o trénink s olympijskými reprezentanty České republiky, kteří i dlouho po uzavření aktivní kariéry ukážou studentům svou zdatnost a také jim poradí, jak správně cvičit a podobně.

Šárka Kašpárková je legendární atletkou, v trojskoku získala zlato na mistrovství světa, stříbro na evropském šampionátu a bronz na olympiádě. Květoslav Svoboda byl začátkem třetího tisíciletí nejlepším tuzemským plavcem a vybojoval sedm medailí na MS či ME v krátkém bazénu. Štěpán Janáček patřil mezi roky 1998 a 2010 k nejlepším atletickým tyčkařům ČR, vlastní například dvě stříbra ze světových letních univerziád.
„Celá škola se na tuhle akci moc těší, hlavně děti. Bude to pro nás velká událost,“ prozradil Večerníku učitel tělocviku na ZŠ Plumlov Pavel Bednář.
Z celého setkání vám přineseme podrobnou reportáž včetně fotografií již v tištěném vydání, které výjde 14. října.

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments