Dobré ráno, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Velká sláva se během zítřejšího dopoledne chystá na Základní škole v Plumlově. Právě sem přijedou bývalé sportovní hvězdy Šárka Kašpárková, Květoslav Svoboda, Štěpán Janáček i další, aby si všichni zatrénovali společně s natěšenými žáky. Celá akce proběhne v úterý 8. října od 10.15 do 12.30 hodin a je součástí dlouhodobého projektu Sazka Olympijský víceboj. V tomto konkrétním případě jde o trénink s olympijskými reprezentanty České republiky, kteří i dlouho po uzavření aktivní kariéry ukážou studentům svou zdatnost a také jim poradí, jak správně cvičit a podobně.

Šárka Kašpárková je legendární atletkou, v trojskoku získala zlato na mistrovství světa, stříbro na evropském šampionátu a bronz na olympiádě. Květoslav Svoboda byl začátkem třetího tisíciletí nejlepším tuzemským plavcem a vybojoval sedm medailí na MS či ME v krátkém bazénu. Štěpán Janáček patřil mezi roky 1998 a 2010 k nejlepším atletickým tyčkařům ČR, vlastní například dvě stříbra ze světových letních univerziád.
„Celá škola se na tuhle akci moc těší, hlavně děti. Bude to pro nás velká událost,“ prozradil Večerníku učitel tělocviku na ZŠ Plumlov Pavel Bednář.
Z celého setkání vám přineseme podrobnou reportáž včetně fotografií již v tištěném vydání, které výjde 14. října.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments