Dobré ráno, dnes je úterý 11.8.2020
svátek slaví Zuzana,
zítra Klára
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední listopadová sobota je už mnoho let termínem, kdy zápasnický oddíl TJ Sokol Čechovice pořádá v tamní sokolovně mezinárodní turnaj O pohár Františka Nesvadbíka. Letos se konal jeho už patnáctý ročník.

Osobně dorazil i patron akce František Nesvadbík, který sledoval boje 87 mladých zápasníků z deseti českých a tří slovenských oddílů. Bojovalo se řecko-římským stylem ve věkových kategoriích přípravek A + B i mladších žáků a výborně se dařilo domácím zástupcům.
Třináct čechovických borců vybojovalo dvanáct medailí: pět zlatých, pět stříbrných a dvě bronzové! Na prvenství dosáhli Damián Zeidler, Lukáš Vávra, Filip Kouřil, Adam Lajčík a Šimon Polena, druhé místo obsadili Lukáš Slezáček, Jakub Vrba, Elena Polenová, Lukáš Sekanina a Martin Zatloukal, třetí pozici přidali Šimon Florián a Ondřej Kouřil. Těsně pod bednou čtvrtý pak skončil Alex Chammas.
Lukáš Vávra se navíc stal nejtechničtějším zápasníkem kategorie přípravka B. A Čechovičtí pod vedením trenérů Vojtěcha Szilvy a Jiřího Vrby vyhráli soutěž družstev před Hodonínem i Olympem Praha!

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-