Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V tomto dějství byl opět nejúspěšnější celek SK Prostějov D, když v derby proti kolegům z SK Prostějov F se mu podařilo získat v jednotlivých partiích vedle tří remíz i dvě výhry a zvítězil rozdílem dvou bodů.
Ve druhém utkání se mladým hráčům SK Prostějov E povedlo znovu získat bod za nerozhodný výsledek s Rošádou Prostějov C, tentokrát na její půdě. Na dílčí vítězství domácího Pavla Ociepky odpověděl hostující benjamínek Petr Novotný, když na druhé šachovnici porazil zkušeného Davida Krejsu. Ostatní partie skončily remízově.
V příštím 5. kole (5. ledna) se soutěž dostane do své poloviny a také do nového kalendářního roku 2020.

Regionální přebor družstev v šachu 2019/20 – výsledky 4. kola:

SK Prostějov F – SK Prostějov D 1,5:3,5 (Františ – Hradský 0,5:0,5, Strejček – Král 0,5:0,5, Marčík – Urban 0,5:0,5, Měchura – Bluma 0:1, Mezl – Moudrý 0:1), Rošáda Prostějov C – SK Prostějov E 2,5:2,5 (Navrátil – Skládal 0,5:0,5, Krejsa – Novotný 0:1, Ociepka – Šustr 1:0, Abrahámek – Chapčák 0,5:0,5, Czopniková – Obruča 0,5:0,5).
Regionální přebor družstev v šachu 2019/20 – pořadí po 4. kole: 1. SK Prostějov D 8 bodů (skóre 11,5), 2. SK Prostějov E 5 (10), 3. SK Prostějov F 4 (9,5), 4. Rošáda Prostějov C 3 (9).


Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments