Dobré ráno, dnes je čtvrtek 20.2.2020
svátek slaví Oldřich,
zítra Lenka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V dobrém nebudou ondratičtí stolní tenisté vzpomínat na poslední lednovou sobotu. Museli se totiž na domácí půdě popasovat s favority ligy, prvním a druhým celkem soutěže, tedy se Šumperkem a Mohelnicí. Bohužel pro Ondratice se nepodařilo. Tým v čele s Janem Benešem dvakrát prohrál a po prohrách 3:10 a 7:10 nenavázal na předchozí vítězství z Chropyně. A dále se navíc musí strachovat z pádu do nižší soutěže.

Divizní los tentokrát netradičně Ondraticím přiřkl hned dva soupeře: nejprve Šumperk, následně pak na odpoledne Mohelnici. „Šumperk většinou jezdí jen ve třech. Ale jelikož mají v individuálním hodnocení hráče na druhém, třetím a čtvrtém místě, tak je to prostě jiná liga. Nedařilo se nám nic,“ posteskl si Jan Beneš.
Druhé utkání naopak poskytlo zprvu naději. „Věřili jsme si, na Mohelnici jsme měli. Michal Janík odehrál zatím svůj asi nejlepší zápas. Já ani Martin Vlach jsme ale nezabodovali. Takže nakonec byl víkend bez překvapení,“ poznamenal smutně Beneš.
Na první pohled tabulka pro Ondratice nevypadá zase tak špatně. Aktuálně se nachází na osmém místě ze dvanácti. Zdání ale může klamat. „Nejspíš budou padat čtyři týmy, takže to bude hodně napínavé. Hrajeme nyní s Albrechticemi, kam je to sto kilometrů, těžce se tam vyhrává. A se Šternberkem, s nímž máme padesátiprocentní bilanci,“ uvedl Jan Beneš, který si je vědom vážnosti situace. „Budeme bojovat o záchranu,“ řekl.
Jak ondratičtí stolně-tenisoví vyslanci dopadli, o tom zase až příště.Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments