Dobré odpoledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V dobrém nebudou ondratičtí stolní tenisté vzpomínat na poslední lednovou sobotu. Museli se totiž na domácí půdě popasovat s favority ligy, prvním a druhým celkem soutěže, tedy se Šumperkem a Mohelnicí. Bohužel pro Ondratice se nepodařilo. Tým v čele s Janem Benešem dvakrát prohrál a po prohrách 3:10 a 7:10 nenavázal na předchozí vítězství z Chropyně. A dále se navíc musí strachovat z pádu do nižší soutěže.

Divizní los tentokrát netradičně Ondraticím přiřkl hned dva soupeře: nejprve Šumperk, následně pak na odpoledne Mohelnici. „Šumperk většinou jezdí jen ve třech. Ale jelikož mají v individuálním hodnocení hráče na druhém, třetím a čtvrtém místě, tak je to prostě jiná liga. Nedařilo se nám nic,“ posteskl si Jan Beneš.
Druhé utkání naopak poskytlo zprvu naději. „Věřili jsme si, na Mohelnici jsme měli. Michal Janík odehrál zatím svůj asi nejlepší zápas. Já ani Martin Vlach jsme ale nezabodovali. Takže nakonec byl víkend bez překvapení,“ poznamenal smutně Beneš.
Na první pohled tabulka pro Ondratice nevypadá zase tak špatně. Aktuálně se nachází na osmém místě ze dvanácti. Zdání ale může klamat. „Nejspíš budou padat čtyři týmy, takže to bude hodně napínavé. Hrajeme nyní s Albrechticemi, kam je to sto kilometrů, těžce se tam vyhrává. A se Šternberkem, s nímž máme padesátiprocentní bilanci,“ uvedl Jan Beneš, který si je vědom vážnosti situace. „Budeme bojovat o záchranu,“ řekl.
Jak ondratičtí stolně-tenisoví vyslanci dopadli, o tom zase až příště.Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-