Dobré dopoledne, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hned dvě akce mají po předminulém víkendu za sebou krasojezdci z Němčic nad Hanou. Jediný oddíl tohoto sportovního odvětví v regionu nejprve uspořádal Český pohár, v neděli pak také mistrovství Olomouckého kraje, které bylo poněkud menšího rozsahu. „Jsme prostě jediný klub v kraji,“ poznamenal předseda oddílu TJ Stavební stroje Němčice nad Hanou Jiří Vosička.

Naopak Český pohár už byl prestižním závodem. „Byl to jeden z pěti dílů dlouhodobého seriálu. S organizací panuje spokojenost, ostatní jezdci alespoň říkají, že se k nám rádi vrací, k pořádání podobných závodů máme navíc dobré zázemí,“ poznamenal Vosička.
Spokojený mohl být také s výsledky, prakticky nikdo nezklamal, naopak se domácí jezdci předvedli ve skvělém světle. „Dalo se předpokládat, že pojedou na úrovni. Žačka Kateřina Vosičková podala asi nejlepší výkon, zajela si osobní rekord. Z juniorek se velmi dobře ukázala Alena Florová, naopak Martinu Kouřilovi se jízda příliš nepovedla,“ prozradil předseda němčického klubu.
Nedělní závody pak opět ukázaly kvalitu Kateřiny Vosičkové a Aleny Florové. „Obě si zkusily svá maxima. A také Adéla Přibylová zajela přinejmenším na hranici svého osobního rekordu,“ poznamenal Jiří Vosička s tím, že další účastníci vesměs potvrdili svůj standard. „Nikdo vyloženě nepropadl, žádný propadák nebyl,“ dodal pro Večerník.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar