Dobré ráno, dnes je středa 30.9.2020
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Úmorné vedro a dusno doprovázely předminulou sobotu 27. června závody v požárním útoku v Klopotovicích. Nicméně jak účastníci akce O Pohár starosty SDH Klopotovice ukázali, je počasí nepálí. Do obce tak vyrazilo velké množství družstev žáků a dorostu. A to dokonce více, než původně organizátoři plánovali, původně mělo být na místě deset týmů.

„Máme ale něco navíc, než jsme plánovali. Věkově jedeme od mladších do starších, mezi sedmi až patnácti lety,“ pochvaloval si hlavní organizátor závodu Jiří Kroupa.
Závody se konaly na klopotovickém hřišti. A mírně je zkomplikoval fakt, že se kvůli rekonstrukci silnic obec změnila v jedno velké staveniště. Přesto ale na místo dorazila celá řada závodníků, vše hlavně korunovalo slunečné počasí. „Máme objednané na každou akci pěkné počasí. Vždycky nám vyjde, musím ale zaklepat,“ usmíval se Kroupa.
Na dotaz, zda některé z družstev vidí jako favorita, odpověděl záporně. „Doufám, že žádný není. Nebo že jsou naopak všichni favoriti a že si to děti užívají a nemusím žádného preferovat, kdo vyhraje. Každý má dva pokusy. Když se tedy nepodaří první pokus, můžou si to opravit,“ uvedl pořadatel, který už dlouho před akcí zdůraznil, že jde hlavně o rodinnou atmosféru.
Výsledky? Ty jsou až na druhém místě. I tak se ale účastníci mohli těšit na četné ceny, každý si nakonec nějakou odnesl. Pro nejúspěšnější týmy to byly i poháry, nějakou tu drobnost ale dostali všichni i díky tomu, že na závody přispěla jak obec Klopotovice, tak Olomoucký kraj.

 

 

 

 

 

 

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-