Dobré odpoledne, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Šestadvacetiletou tradici už mají regionální závody Českého poháru v letním biatlonu, které každoročně pořádá Klub biatlonu Prostějov ve svém areálu poblíž Zdětína. Podrobně jsme o letošním ročníku této akce informovali v minulém vydání Večerníku, teď se za ním ještě krátce ohlížíme.

„Jedenáctý ročník Memoriálu Radomila Večeři se pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ladislava Oklešťka po všech stránkách plně vydařil. Okolo sto padesáti závodníků a závodnic všech věkových kategorií z dvaceti oddílů celé Moravy se muselo vydat z veškerých sil, aby zvládli obtížnou trať v krásném prostředí lesů zdejší přírody,“ pustil se do hodnocení předseda organizačního výboru Antonín Dušek.
„Čtyřicítka rozhodčích a pořadatelů připravila závody na podtrženou jedničku. Jako celý Klub biatlonu Prostějov se snažíme společně s rodiči našich mladých členů neustále vylepšovat atraktivní areál zdětínské střelnice. I tentokrát bylo velké parkoviště plné, všichni se sem rádi vracejí. A když navíc také počasí přálo, byli aktéři maximálně spokojení,“ pokračoval Dušek.
„Chtěli bychom spolu s ředitelem závodů a současně předsedou KB PV Romanem Večeřou moc poděkovat za dlouholetou velmi záslužnou činnost při pětadvaceti ročnících této akce Antonínu Bůžkovi ve funkci hlavního rozhodčího a Františku Tyborovi jako veliteli střelnice. K poděkování se přidávají sami závodníci, jejich trenéři, rozhodčí i ostatní organizační pracovníci. Všichni na vás budou s láskou vzpomínat, kolik let ze svého volného času jste věnovali tomuto krásnému sportu. Přejeme hodně zdraví a spokojenosti v osobním životě,“ zdůraznil Dušek na rozloučenou se dvěma biatlonovými bardy.
Poděkování partnerům a sponzorům: Olomoucký kraj, město Prostějov, Kaufland, Šumavský pramen Olomouc, Alika, ZD Vícov, Draps Olomouc, Nord Blanc, AZ reklama, Zetaspol, Z+Z Zbořílek Hrubčice Montáže Kučera, Rolnická společnost Klas Kralice na Hané, Kola Koblížek, Dermacol, Ševčík Prostějov, Šiklův Mlýn, Atex, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, ČEZ, Česká spořitelna, Pekárny Makovec, Agroservis Šálek, MOPS Němčice nad Hanou, ZD Určice, Schulz diabolo, Bernard, Jysk, Rulyt, Úsovsko, Domovní správa Prostějov, Stavarič.

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-