Příjemnou noc, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Zajímavé souboje, netradiční účastníky a stejně tak netradičně vyrovnané zápasy. To slibuje letošní pohár OFS Prostějov. Letos se spolu utká hned osm týmů, o dva více, než tomu bylo loni. Velký rozdíl je však hlavně v účasti mužstev z okresních soutěžích. Zatímco loni se přihlásila dvě, tentokrát je jich hned osm. Týmy hrající krajské ligy se totiž dostanou na řadu až v dalších kolech.

Letos se tak v základní skupině oproti loňským dvěma bitvám (například Konice, pozdější vítěz poháru, byla nasazená až do pozdějších bojů) odehrají hned čtyři. A to Výšovice-Skalka s Brodkem u Konice, Ptení s Brodkem u Prostějova, Kladky vyzvou rezervu Plumlova a Hvozd se popere o postup taktéž s rezervou, tou čechovickou.
Zajímavý souboj slibuje zejména duel Výšovic-Skalky s Brodkem u Konice. Oba týmy by se nepochybně v sezóně rády umístily v půlce tabulky II. třídy. Výšovice-Skalka disponují početným ale nově složeným týmem, Brodek u Konice zase má v zádech relativně slušné výsledky z minulých sezón. Utkání tak bude nepochybně patřit k těm sledovanějším.
Rovněž zajímavým mačem ale může být také ten mezi Kladkami a Plumlovem „B“. Zatímco Kladky patří trvale k nejlepším týmům III. třídy, Plumlov o soutěž výše tápal a často dostával brankové příděly. I zde se tedy dá hovořit o možnosti vidět vyrovnaný, zajímavý fotbal. Kladky však mají tu nevýhodu, že na rozdíl od Plumlova nemohou lepit sestavu dorostenci. Dovolené a prázdniny ale mohou zamotat hlavu všem trenérům.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-