Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Zhruba sto florbalistů a florbalistek zkřížilo v pátek své hokejky. Co je k tomu vedlo? Kostelecký putovní pohár, venkovní turnaj, který si připsal už šestý ročník. Na hřišti sousedícím se základní školou se tak potkali současní i bývalí hráči hrající rozličné ligy. Ale také hráči rekreační.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách po pěti mužstvech a nechyběl ani domácí pořádající tým hrající Regionální ligu mužů. K vidění ale byli také například junioři z Prostějova a Mohelnice či muži z Hranic i Přerova. U spousty týmů však bylo dost těžké odhadnout, odkud jejich členové vlastně pocházejí: příkladem budiž mužstva jako Alfasamci nebo Vodka s Džusem.
Zprvu ztěžoval klání pro florbalisty nezvyklý povrch – tartan. „K vidění zpočátku nebyl pěkný florbal, jelikož si týmy zvykaly na hřiště, které není pro florbal úplně nejlepší. Na druhé straně si myslím, že je turnaj venku i na takovém povrchu zajímavým zpestřením ať už letní přípravy, či letního volna před sezonou,“ uvedl jeden z pořadatelů turnaje Tomáš Hruška.
Po základních skupinách skončily týmy Paleta s…ček a také Chuji Bobži, složené vesměs z hráčů z Prostějova. Přes čtvrtfinále se pak nedostali také dva z favoritů, a sice florbalisté Kostelce na Hané a Hokejky. Klání nakonec po lítém boji ovládl Unisex team. Ten jako jeden z mála měl v sestavě také ženy. „Rád bych poděkoval týmům za účast, férovou hru a budu se těšit na další ročník,“ dodal Tomáš Hruška.
Tři nejlepší týmy turnaje:
1. Unisex team (Prostějov)
2. Tampere (Uničov, Mohelnice)
3. Všechno na Jurise (Přerov, Hranice)

TM

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments