Dobré poledne, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Prostějovské „FbC“ po pondělním postupu přes Olomouc (16:4) zajíždělo ke třetímu kolu poháru do Uničova. Domácí tým si v minulém kole pohrál s městským rivalem K2 Sportcentrum, tentokrát je ale čekal značně jiný soupeř. Playmakeři byli favoritem, což nakonec potvrdili.
Zaplněná aréna hnala domácí kupředu. Úvod byl tak více bojovnější než florbalovější. Playmakeři šli do vedeníí po pěkné trefě Hnízdila, ovšem dvakrát lacině inkasovali. Po přestávce však zápas otočili, jenže vlastní nekoncentrovaností znovu přišli o vedení. Závěrečná část přinesla nejen vedení Uničova, ale také až příliš mnoho agrese na obou stranách podporovanou zaplněným hledištěm. Není divu, že se trestná lavice zaplnila i pětiminutovými tresty. Prostějov srovnal necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny, zásluhou Čmely.
V prodloužení už bylo vidět, kdo má více zkušeností. Domácí začali tahat nohy a znervózněli. Playmakeři se dokázali prosadit v závěru prodloužení, kdy si s míčkem v poklidu poradil Slovák. Zajistil tak Prostějovu vstupenku již do 4. kola. Tam je čeká duel s prvoligovým brněnským Hattrickem. „Utkání byla jedna velká rvačka, ve které rozhodla zkušenost. Domácí hráli dobře a určitě budou vzpomínat na tento zápas dlouho. Kulisa tu byla opravdu pekelná, což je možná to jediné nač vzpomeneme. Odcházíme s dvěma zraněnými hráči, chyběla tu lehkost, aspoň že tak,“ prozradil po utkání brankář Štěpán Panák.

Další zápas sehrají Playmakeři v Kostelci s Hattrickem Brno v pondělí 23.září 20:15.

FBC ZŠ Uničov - FbC Playmakers Prostějov 5:6p (2:1 - 2:3 - 1:1 - 0:1)
Branky: 3.Hnízdil(Hrubý), 24.Smička(FojtZ), 27.Hloch J, 32.Smička (Fojt Z), 59.Čmela(Fojt Z), 69.Slovák(Fojt Z), Vyloučení: 7:5, Využítí: 0:1, Oslabení:1:0, Diváků: 120.

Sestava Prostějova:
Krátký(Panák) – Fojt M, Žák, Ťuik,Kováč – Fojt Z,Smička, Čmela, Hloch K,Hloch J, Páleník, Slovák, Hrubý, Hnízdil. Trenér: Pavel Kubíček
Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments