Dobré ráno, dnes je pondělí 19.11.2018
svátek slaví Alžběta,
zítra Nikola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Na schůzi VV OKF Prostějov konané dne 19.10.2012 byl projednán hrací systém okresních soutěží futsalu v sezoně 2012/2013 a rozpočet soutěže.

V soutěžním ročníku 2012/2013 se 1.třídy okresu Prostějov zúčastní 12 mužstev, které se střetnou jednokolově každý s každým. Po odehrání základního kola 1. třídy budou týmy na 1.-10. místě hrát nadstavbovou část 1. třídy ( jednokolově každý s každým ), vítěz této soutěže  má právo účasti v KP Olomouc ročníku 2013/2014.
Mužstvům 1.třídy okresu Prostějov byla přidělena tato losovací čísla:

FC RELAX Prostějov „B“                    1                      MECHECHELEN Prostějov                  7

AC ZAVADILKA 2000 „A“                    2                      AC VYPRAHLO Konice                        8

SK GRIFFINS 98                                  3                      SK DUBANY                                        9

JIŘINA Prostějov                                 4                      FC ANDĚL Prostějov                           10

ŽE-STAV Nezamyslice n.H.                 5                      BOTAFOGA Prostějov                         11

SK ARISTON Prostějov 92 „A“                        6                      BEXIM PALETTEN                               12


Další mužstva (celkem 20 týmů) jsou rozdělena do 2 skupin: 2. A třídy a 2. B třídy, po 10 mužstvech. V obou skupinách 2. třídy (2.A, 2.B) se nejprve nalosované celky utkají jednokolově každý s každým v rámci své skupiny. Po skončení této fáze soutěže se mužstva rozdělí následovně:

a)   týmy na 1.- 5. místě obou skupin 2. tříd (2.A, 2. B třídy), doplněné o mužstva na 11.-12. místě 1. třídy po základní části ( tj. celkem 12 mužstev ) vytvoří  nově ustavenou 2.třídu - baráž, ve které se bude hrát jednokolově o 2 postupová místa do 1.třídy okresu Prostějov v sezoně 2013/2014,

b)   týmy, které se po základní části soutěže 2.A resp. 2.B třídy umístily na 6.-10. místě se jednokolově střetnou o umístění v nově ustavené 3.třídě okresu Prostějov - 10 mužstev.


Mužstva 2.třídy okresu Prostějov byla rozdělena do následujících skupin s těmito losovacími čísly
 

skupina   2.A                                                              skupina  2.B

 

FC MENPHIS Prostějov                       1                      SOKOL Zdětín                                     1

KULCAO Prostějov                              2                      MM VRCHOSLAVICE                           2

1. FC BETIS Prostějov                         3                      FC FONTÍK                                          3

SK SKALKA                                         4                      POKOP Domamyslice                          4

TORPEDO Prostějov                            5                      MK BRODEK u PV                               5

AC ZAVADILKA  2000 “B”                   6                      KMK KATASTROFA                             6

SK ARISTON Prostějov 92 “B”                        7                      FC PEPINO Konice                             7

ATLETICO Smržice                             8                      FK AGRO Vláčil Čehovice                   8

DYNAMO Zdětín                                  9                      SEXMERALDA                                     9

FC RELAX Prostějov “C”                    10                    FC MASUCKER                                   10
 

Do 31.10.2012 bylo povinností vedoucích mužstev předat vyplněné soupisky resp. registrační lístky nově registrovaných hráčů společně s fotografiemi. V termínu 30.11.2012 je nutné, aby mužstva uhradila startovné  a členský poplatek za hráče na sezonu 2012/13.


ROZLOSOVÁNÍ   SOUTĚŽE

Sledujte velice pozorně, ve které hale se turnaj v níže uvedeném rozlosování hraje. Začátky zápasů jsou spíše orientační, žádáme proto mužstva, aby se dostavovala  na turnaj s určitým předstihem (vypsání zápisu o utkání, vypadnutí některého zápasu). Ke hře  nebude připuštěn hráč, který má znečištěnou obuv nebo obuv zanechávající stopy na palubovce, rovněž doprovod hráčů musí mít obuv splňující tyto podmínky.

neděle 18.11.2012                    8.00-12.00 hodin          Nezamyslice n.H.                    2.B třída

8.00                 2-8                   MM VRCHOSLAVICE – FK AGRO Čehovice                

8.40                 4-10                 POKOP Domamyslice – FC MASUCKER                     

9.20                 10-8                 FC MASUCKER – FK AGRO Čehovice                        

10.00                2-4                   MM VRCHOSLAVICE – POKOP Domamyslice             

10.40                4-8                   POKOP Domamyslice – FK AGRO Čehovice               

11.20                10-2                 FC MASUCKER – MM VRCHOSLAVICE                      


neděle 18.11.2012                    12.00-16.00 hodin        Nezamyslice n.H.                    2. A třída

12.00                1-10                 FC MENPHIS – RELAX “C”                                          

12.40                4-8                   SK SKALKA – ATLETICO Smržice                               

13.20                9-1                   DYNAMO Zdětín – FC MENPHIS                                 

14.00                10-8                 RELAX “C” – ATLETICO Smržice                                  

14.40                4-9                   SK SKALKA – DYNAMO Zdětín                                              

15.20                8-1                   ATLETICO Smržice – FC MENPHIS                              


sobota 24.11.2012                    8.00-12.00 hodin          Prostějov                                 1.třída

8.00                 1-9                   RELAX “B” – SK DUBANY                                          

8.40                 8-11                 VYPRAHLO Konice – BOTAFOGA                               

9.20                 11-1                 BOTAFOGA – RELAX “B”                                            

10.00                9-8                   SK DUBANY – VYPRAHLO Konice                             

10.40                8-1                   VYPRAHLO Konice – RELAX “B”                                 

11.20                9-11                 SK DUBANY – BOTAFOGA                                        


sobota 24.11.2012                    15.00-19.00 hodin        Kostelec n.H.                           1.třída

15.00                3-10                 SK GRIFFINS 98 – FC ANDĚL                                     

15.40                5-7                   ŽE-STAV Nezamyslice – MECHECHELEN                    

16.20                7-3                   MECHECHELEN – SK GRIFFINS 98                            

17.00                10-5                 FC ANDĚL – ŽE-STAV Nezamyslice                            

17.40                5-3                   ZE-STAV NEZAMYSLICE – SK GRIFFINS 98               

18.20                10-7                 FC ANDĚL – MECHECHELEN                                     


sobota 24.11.2012                    10.00-16.00 hodin        Nezamyslice n.H.                     veteráni

samostatný rozpis


neděle 25.11.2012                    8.00-14.00 hodin          Kostelec n.H.                           2.B třída

8.00                 5-7                   BRODEK u PV – PEPINO Konice                                

8.40                 9-6                   SEXMERALDA – KMK KATASTROFA                         

9.20                 7-1                   PEPINO Konice – SOKOL Zdětín                                 

10.00                6-3                   KMK KATASTROFA – FC FONTÍK                               

10.40                9-5                   SEXMERALDA – BRODEK u PV                                 

11.20                3-1                   FC FONTÍK – SOKOL Zdětín                                       

12.00                6-7                   KMK KATASTROFA – PEPINO Konice                        

12.40                5-3                   BRODEK u PV – FC FONTÍK                                       

13.20                1-9                   SOKOL Zdětín – SEXMERALDA                                 
 

neděle 25.11.2012                    14.00-18.00 hodin        Kostelec n.H.                           1. třída

14.00                2-12                 AC ZAVADILKA 2000”A” – BEXIM PALETTEN              

14.40                4-6                   JIŘINA – SK ARISTON 92 “A”                                      

15.20                6-2                   SK ARISTON 92 “A” – AC ZAVADILKA 2000 “A”           

16.00                12-4                 BEXIM PALETTEN – JIŘINA                                        

16.40                4-2                   JIŘINA – AC ZAVADILKA 2000 “A”                               

17.20                12-6                 BEXIM PALETTEN – SK ARISTON 92 “A”                     


neděle 25.11.2012                    12.00-16.00 hodin        Nezamyslice n.H.                    2.A třída

12.00                2-7                   KULCAO – SK ARISTON 92 “B”                                   

12.40                3-5                   1.FC BETIS – TORPEDO                                            

13.20                6-2                   AC ZAVADILKA 2000 “B” – KULCAO                           

14.00                7-5                   SK ARISTON 92 “B” – TORPEDO                                

14.40                3-6                   1.FC BETIS – AC ZAVADILKA 2000 “B”                       

15.20                5-2                   TORPEDO – KULCAO                                                
 

sobota 1.12.2012                     8.00-14.00 hodin          Kostelec n.H.                           2.B třída

8.00                 2-3                   VRCHOSLAVICE – FC FONTÍK                                    

8.40                 4-9                   POKOP Domamyslice – SEXMERALDA                                  

9.20                 8-7                   FK AGRO Čehovice – PEPINO Konice                         

10.00                3-4                   FC FONTÍK – POKOP Domamyslice                            

10.40                7-2                   PEPINO Konice – VRCHOSLAVICE                             

11.20                9-8                   SEXMERALDA – FK AGRO Čehovice                         

12.00                4-7                   POKOP Domamyslice – PEPINO Konice                                 

12.40                8-3                   FK AGRO Čehovice – FC FONTÍK                               

13.20                2-9                   VRCHOSLAVICE – SEXMERALDA                              

neděle 2.12.2012                      8.00-16.00 hodin          Kostelec n.H.                           2.A třída

8.00                 7-9                   SK ARISTON 92 “B” – DYNAMO Zdětín                        

8.35                 3-4                   1.FC BETIS – SK SKALKA                                          

9.15                 9-6                   DYNAMO Zdětín – AC ZAVADILKA 2000 “B”                

9.50                 4-7                   SK SKALKA – SK ARISTON 92 “B”                              

10.30                3-9                   1.FC BETIS – DYNAMO Zdětín                                    

11.05                6-4                   AC ZAVADILKA 2000 “B” – SK SKALKA                                  

11.45                7-3                   SK ARISTON 92 “B” – 1.FC BETIS                               

12.20                1-5                   FC MENPHIS – TORPEDO                                          

13.00                2-10                 KULCAO – RELAX “C”                                                

13.35                5-8                   TORPEDO – ATLETICO Smržice                                  

14.15                1-2                   FC MENPHIS – KULCAO                                            

14.50                10-5                 RELAX “C” – TORPEDO                                              

15.30                2-8                   KULCAO – ATLETICO Smržice                                    


Dovoluji si  Vás srdečně  pozvat na turnaj Olomouckého krajského přeboru 2012/13:

neděle 2.12. 2012                     16.00-18.00 hodin        Kostelec n.H.                           krajský přebor

16.00                                       RELAX Prostějov “A” – INDIANA Plumlov                    

17.00                                       INDIANA Plumlov – RELAX Prostějov “A”                    


neděle 2.12.2012                      8.00-16.00 hodin          Nezamyslice n.H.                    1. třída

8.00                 7-12                 MECHECHELEN – BEXIM PALETTEN                         

8.40                 4-9                   JIŘINA – SK DUBANY                                                

9.20                 7-11                 MECHECHELEN – BOTAFOGA                                   

10.00                12-9                 BEXIM PALETTEN – SK DUBANY                               

10.40                4-11                 JIŘINA – BOTAFOGA                                                  

11.20                9-7                   SK DUBANY – MECHCHELEN                                    


neděle 2.12.2012                      8.00-16.00 hodin          Nezamyslice n.H.                    1. třída

                                                                                                                                 dokončení
12.00                2-3                   AC ZAVADILKA 2000 “A” – SK GRIFFINS 98                

12.40                5-6                   ŽE-STAV Nezamyslice – SK ARISTON 92 “A”               

13.20                10-2                 FC ANDĚL – AC ZAVADILKA 2000 “A”                        

14.00                6-3                   SK ARISTON 92 “A” – SK GRIFFINS 98                        

14.40                2-5                   AC ZAVADILKA 2000 “A” – ŽE-STAV Nezamyslice       

15.20                6-10                 SK ARISTON 92 “A” – FC ANDĚL                                


sobota 8.12.2012                     15.00-19.00 hodin        Kostelec n.H.                           2.B třída

15.00                5-10                 BRODEK u PV – FC MASUCKER                                

15.40                1-6                   SOKOL Zdětín – KMK KATASTROFA                          

16.20                5-1                   BRODEK u PV – SOKOL Zdětín                                              

17.00                10-6                 FC MASUCKER – KMK KATASTROFA                        

17.40                6-5                   KMK KATASTROFA – BRODEK u PV                          

18.20                1-10                 SOKOL Zdětín – FC MASUCKER                                


sobota 8.12.2012                     15.00-21.00 hodin        Prostějov                                 veteráni

samostatný rozpis


neděle 9.12.2012                      8.00-18.00 hodin          Kostelec n.H.                           Český pohár


Vyhlášení Českého poháru 2011/2012:

Okresní komise futsalu Prostějov vyhlašuje okresní kolo Českého poháru 2012/2013. Soutěž je určena pro registrovaná mužstva futsalu-sálového fotbalu, hraje se dle pravidel a řádů futsalu. Mužstva se utkají v základních skupinách o postup do finálové skupiny resp. o právo účasti v finálové části ČP. Hrací systém bude upřesněn podle počtu závazných přihlášek, které je nutno podat nejpozději do 25.11.2012. Hracími dny  pro základní skupiny Českého poháru by mohla být neděle 9.12.2012 (nebude-li do Kostelce n.H. přiděleno kolo krajského přeboru Olomouc). Předpokládané startovné bude činit cca 600,- Kč/ tým.


neděle 9.12.2012                      8.00-18.00 hodin          Kostelec n.H.                           Český pohár


Neváhejte a obratem se přihlašujte, do soutěže bude zařazeno maximálně 16 mužstev podle pořadí došlých přihlášek.

Ostatní informace:

§    Připomínám povinnost mužstev hrát v sadě jednotných dresů, trenek a stulpen. Stulpny jsou po celou dobu zápasu natažené, dres je zastrčen v trenýrkách. Pokud má mužstva očíslovanou sadu trenýrek, musí mít hráč shodným  číslem označený dres i trenýrky.

§    Chce-li některé mužstvo dopsat nového hráče na soupisku mužstva, donese vedoucí týmu před začátkem prvního utkání na turnaji 1 ks fotografie, vyplní registrační lístek osobními údaji hráče (jméno, příjmení, rodné číslo a adresa) společně s  poplatkem 150,- Kč ke stolku rozhodčích, dopíše jej do soupisky mužstva uložené tamtéž a hráč může nastoupit k utkání (prosím nezapomeňte osobní údaje hráče napsat na zadní stranu fotografie).

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments