Dobrý večer, dnes je středa 13.11.2019
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 futsalDo bojů v průběhu uplynulého víkendu vstoupila všechna mužstva bojující v našem regionu o stupínek nejvyšší, jímž je titul v 1. okresní třídě. Na „Chorázce“ se v sobotu 24. listopadu představil loňský mistr Relax Prostějov „B“, složený z hráčů třetiligového „Eskáčka“, doplněný o další kvalitní hráče. Ti potvrdili, že to s obhajobou titulu myslí vážně a ve všech třech utkáních nepoznali přemožitele. Druhé housle tentokrát hrály Dubany, jenž vyšly bodově zcela naprázdno.

V Kostelci se představila velice silná čtveřice týmů, v čele s loni těsně bronzovými SK Griffins 98. I hráči Griffins potvrdili, že to s titulem myslí i letos vážně, pouhá minuta je dělila od plného bodového zisku ve všech třech utkáních. Nejhůře v této skupině dopadl omlazený FC Anděl, který nepoznal pocit z vítězství. 1. třída pokračovala v neděli 25. listopadu zbývajícími zápasy v Městské hale ZŠ Kostelec na Hané. I zde se favorit nemusel hledat příliš dlouho, své zápasy odehrál i loňský vicemistr AC Zavadilka 2000. A stejně jako jeho konkurenti i hráči Zavadilky zvítězili ve všech svých utkáních. Jedinou kaňkou zůstává neúčast mužstva Jiřiny Prostějov, jež se omluvilo z důvodu nemoci hráčů, o výsledku utkání, popřípadě jeho sehrání v náhradním termínu rozhodne STK. Na prvních místech se tedy znovu objevují stejná mužstva jako v minulém ročníku. Kdo z nich se na konci bude radovat z vytouženého titulu, na to si budeme muset ještě chvíli počkat. Rozhodně nás čekají velice kvalitní, taktická a vyrovnaná utkání.

Již minulý víkend se ve sportovní hale v Nezamyslicích rozehrály obě skupiny 2. třídy, jejíž mužstva bojují o postup do naší nejvyšší okresní soutěže. Skupině A po prvním turnaji vévodí Torpédo Prostějov, za nimi Atletico Smržice a SK Skalka, který odehrál o jedno utkání méně. Ve skupině B se vedení jasným způsobem ujaly Vrchoslavice, které nastřílely svým soupeřům ve třech utkáních úctyhodných 31 branek. Na paty jim šlape FC Pepino Konice a FK Agro Čehovice.

Nezamyslice na Hané byly také svědky zápasů nového ročníku Ligy Veteránů, která po odehrání prvních utkání našla svého lídra v mužstvu Bexim Paletten. Bexim se totiž nemýlil ani v jednom utkání, napodobil je i loňský mistr Relax Prostějov a FC Litrpůl, kteří však mají o jeden odehraný zápas méně.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments