Dobré dopoledne, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

51 griffinsNejen konec roku se blíží a s ním i tradiční bilancování, ale také futsalové soutěže na Prostějovsku pomalu dostávají finální podobu před nadstavbovou částí. V nejvyšší třídě se do čela vyhouplo mužstvo Relaxu „B“, které doposud nenašlo přemožitele. Hrály se také zápasy 2.A třídy, kde se na čele drží SK Skalka, před dvojicí AC Zavadilka 2000 „B“ a Torpédem Prostějov. Liga veteránů má také své trio nejúspěšnějších, vládne jim tradičně mužstvo FC Relax Prostějov. Nejmladším plejerům po sedmi odehraných kolech vévodí neporažení benjamínci z 1.SK prostějov „A“

Neúplná tabulka nejvyšší třídy futsalu v prostějovském regionu zcela jednoznačně nenaznačovala, kdo zaujme přední pozici po základní části. Prozatímního lídra mohl sesadit pouze tým Relax „B“, který měl odehrán méně utkání a jen v případě úspěchu mohl pomýšlet na první místo. Do cesty se jim nejprve postavili loni bronzoví Griffini, kteří mají také vysoké ambice. Zápas měl od úvodu vysoké tempo, vždyť na palubovce se prohánělo několik borců s ligovými zkušenostmi. Vedení se brzy ujalo mužstvo Relaxu, čímž zápas dostal ještě větší náboj. Griffini, pokud chtěli pomýšlet na úspěch, museli o to víc zabrat, což se jim také dařilo. Soupeře místy dostali pod tlak, míč se jim do brány však protlačit nepodařilo. A tak uděřilo na druhé straně. Ne příliš prudkou střelu nedokázal brankář Griffinů zadržet a daroval tak soupeři dvoubrankové vedení.

I druhá půle pokračovala ve vysokém tempu, přeci jen o něco více šancí mělo mužstvo SK Griffins 98. Z jejich tlaku se jim podařilo dát kontaktní branku, vyrovnání viselo doslova na vlásku. Malá nekoncentrovanost v obraně Griffinů však měla fatální následky, jenž soupeř využil k navýšení skóre. Zápas tím rozhodně nekončil. Dalšího gólu se spokojení diváci dočkali od hráčů Griffins, kteří tento souboj znovu zdramatizovali. I přes urputné dobývání branky Relaxu již branka nepadla, utkání skončilo vítězstvím loňského mistra. Ten se po dalších dvou vítězstvích před končící základní částí dostal do čela průběžné tabulky. Naopak Griffini musí v posledních zápasech zvítězit, aby získali lepší pozici do nadstavbové části. „Doplatili jsme na neproměňování šancí, sami dali soupeři lacinou branku. Poražení se mnohdy cítí ukřivděni, ale proti šesti lidem se hrát opravdu nedá, čímž nechci snížit soupeřův výkon, naopak. Výkony rozhodčích bych raději nekomentoval. Není náhoda, že vše se opakuje několikátý rok jen s jedním týmem, přesto si myslím, že zápas měl vše, co má dobrý futsal mít, divákům se musel určitě líbit,“ podotknul bezprostředně po utkání vedoucí týmu SK Griffins 98 Martin Popelka.

Ve všech soutěžích tak ještě několik týmů může pomýšlet na lepší umístění, bohužel některé čekají jen boje o udržení, respektive umístění. Vítěze základní části se však dozvíme až v novém roce, o vánočních svátcích čeká několik týmů pouze vložená pohárová utkání.

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments