Příjemnou noc, dnes je středa 15.7.2020
svátek slaví Jindřich,
zítra Luboš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

futsal ilustracniVložené okresní finále Českého poháru dalo oddech týmům hrající nejvyšší okresní soutěž. Na všech ostatních frontách se bojovalo o postup, respektive o umístění. V Kostelci na Hané se utkalo jedenáct týmů bojujících o postup mezi okresní elitu, v Prostějově nově vzniklá III.třída, kde se hraje pouze o celkové umístění. Také zástupci prostějovského regionu v krajské soutěži zajížděli do Šumperka k dalším utkáním, ve kterých si úřadující mistr připsal po dvou vítězstvích, naopak Plumlov pokračuje ve svých špatných výsledcích.

V sobotu 19. ledna se na „Chorázce“ utkala mužstva třetí okresní soutěže, která již měla za sebou první turnaj nadstavby. Do čela se po třech sobotních vítězstvích vyhoupl celek Sokola Zdětín, následován rezervou SK Ariston 92 a hráči KMK Katastrofy. Zatím bez vítězství se na posledním místě krčí družstvo Kulcao Prostějov.

Nadstavbová část se rozjela i ve druhé třídě, kde hned tucet týmů bojuje o postup do nejvyšší okresní soutěže. Turnaje se nezúčastnily Vrchoslavice, které se vinou náledí nemohly dostavit. Vedení v tabulce se ujali hráči MK Brodku u Prostějova, jenž si připsali tři vítězství, druhé Torpedo a třetí Dynamo Zdětín si ke dvěma vítězstvím zaznamenali také jednu remízu. Bez bodu jsou hned tři mužstva. AC Zavadilka 2000 „B“, Atletico Smržice a MM Vrchoslavice, které se turnaje z již zmiňovaných důvodů nemohly zúčastnit. Na postupující si tedy budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, nejbližší turnaje nám možná prozradí něco bližšího.

FC Relax Prostějov „A“ i Grác Team Plumlov se v dalším pokračování krajského přeboru představili na palubovce šumperského gymnázia. V neděli 20. ledna se střetli shodně s týmy Buldoci Dolní Studénky a KK Klub Klášterec. Zatímco úřadující mistr FC Relax si připsal po dvou vítězstvích, Plumlov si se stejnými soupeři nedokázal poradit a stále okupuje poslední příčku tabulky krajského přeboru s jedním bodem.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-