Dobrý podvečer, dnes je úterý 10.12.2019
svátek slaví Julie,
zítra Dana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

futsal ilustracniVložené okresní finále Českého poháru dalo oddech týmům hrající nejvyšší okresní soutěž. Na všech ostatních frontách se bojovalo o postup, respektive o umístění. V Kostelci na Hané se utkalo jedenáct týmů bojujících o postup mezi okresní elitu, v Prostějově nově vzniklá III.třída, kde se hraje pouze o celkové umístění. Také zástupci prostějovského regionu v krajské soutěži zajížděli do Šumperka k dalším utkáním, ve kterých si úřadující mistr připsal po dvou vítězstvích, naopak Plumlov pokračuje ve svých špatných výsledcích.

V sobotu 19. ledna se na „Chorázce“ utkala mužstva třetí okresní soutěže, která již měla za sebou první turnaj nadstavby. Do čela se po třech sobotních vítězstvích vyhoupl celek Sokola Zdětín, následován rezervou SK Ariston 92 a hráči KMK Katastrofy. Zatím bez vítězství se na posledním místě krčí družstvo Kulcao Prostějov.

Nadstavbová část se rozjela i ve druhé třídě, kde hned tucet týmů bojuje o postup do nejvyšší okresní soutěže. Turnaje se nezúčastnily Vrchoslavice, které se vinou náledí nemohly dostavit. Vedení v tabulce se ujali hráči MK Brodku u Prostějova, jenž si připsali tři vítězství, druhé Torpedo a třetí Dynamo Zdětín si ke dvěma vítězstvím zaznamenali také jednu remízu. Bez bodu jsou hned tři mužstva. AC Zavadilka 2000 „B“, Atletico Smržice a MM Vrchoslavice, které se turnaje z již zmiňovaných důvodů nemohly zúčastnit. Na postupující si tedy budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, nejbližší turnaje nám možná prozradí něco bližšího.

FC Relax Prostějov „A“ i Grác Team Plumlov se v dalším pokračování krajského přeboru představili na palubovce šumperského gymnázia. V neděli 20. ledna se střetli shodně s týmy Buldoci Dolní Studénky a KK Klub Klášterec. Zatímco úřadující mistr FC Relax si připsal po dvou vítězstvích, Plumlov si se stejnými soupeři nedokázal poradit a stále okupuje poslední příčku tabulky krajského přeboru s jedním bodem.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments