Dobré odpoledne, dnes je středa 26.6.2019
svátek slaví Adriana,
zítra Ladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

futsal ilustracniVložené okresní finále Českého poháru dalo oddech týmům hrající nejvyšší okresní soutěž. Na všech ostatních frontách se bojovalo o postup, respektive o umístění. V Kostelci na Hané se utkalo jedenáct týmů bojujících o postup mezi okresní elitu, v Prostějově nově vzniklá III.třída, kde se hraje pouze o celkové umístění. Také zástupci prostějovského regionu v krajské soutěži zajížděli do Šumperka k dalším utkáním, ve kterých si úřadující mistr připsal po dvou vítězstvích, naopak Plumlov pokračuje ve svých špatných výsledcích.

V sobotu 19. ledna se na „Chorázce“ utkala mužstva třetí okresní soutěže, která již měla za sebou první turnaj nadstavby. Do čela se po třech sobotních vítězstvích vyhoupl celek Sokola Zdětín, následován rezervou SK Ariston 92 a hráči KMK Katastrofy. Zatím bez vítězství se na posledním místě krčí družstvo Kulcao Prostějov.

Nadstavbová část se rozjela i ve druhé třídě, kde hned tucet týmů bojuje o postup do nejvyšší okresní soutěže. Turnaje se nezúčastnily Vrchoslavice, které se vinou náledí nemohly dostavit. Vedení v tabulce se ujali hráči MK Brodku u Prostějova, jenž si připsali tři vítězství, druhé Torpedo a třetí Dynamo Zdětín si ke dvěma vítězstvím zaznamenali také jednu remízu. Bez bodu jsou hned tři mužstva. AC Zavadilka 2000 „B“, Atletico Smržice a MM Vrchoslavice, které se turnaje z již zmiňovaných důvodů nemohly zúčastnit. Na postupující si tedy budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, nejbližší turnaje nám možná prozradí něco bližšího.

FC Relax Prostějov „A“ i Grác Team Plumlov se v dalším pokračování krajského přeboru představili na palubovce šumperského gymnázia. V neděli 20. ledna se střetli shodně s týmy Buldoci Dolní Studénky a KK Klub Klášterec. Zatímco úřadující mistr FC Relax si připsal po dvou vítězstvích, Plumlov si se stejnými soupeři nedokázal poradit a stále okupuje poslední příčku tabulky krajského přeboru s jedním bodem.

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments