Příjemnou noc, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

futsal ilustracniVložené okresní finále Českého poháru dalo oddech týmům hrající nejvyšší okresní soutěž. Na všech ostatních frontách se bojovalo o postup, respektive o umístění. V Kostelci na Hané se utkalo jedenáct týmů bojujících o postup mezi okresní elitu, v Prostějově nově vzniklá III.třída, kde se hraje pouze o celkové umístění. Také zástupci prostějovského regionu v krajské soutěži zajížděli do Šumperka k dalším utkáním, ve kterých si úřadující mistr připsal po dvou vítězstvích, naopak Plumlov pokračuje ve svých špatných výsledcích.

V sobotu 19. ledna se na „Chorázce“ utkala mužstva třetí okresní soutěže, která již měla za sebou první turnaj nadstavby. Do čela se po třech sobotních vítězstvích vyhoupl celek Sokola Zdětín, následován rezervou SK Ariston 92 a hráči KMK Katastrofy. Zatím bez vítězství se na posledním místě krčí družstvo Kulcao Prostějov.

Nadstavbová část se rozjela i ve druhé třídě, kde hned tucet týmů bojuje o postup do nejvyšší okresní soutěže. Turnaje se nezúčastnily Vrchoslavice, které se vinou náledí nemohly dostavit. Vedení v tabulce se ujali hráči MK Brodku u Prostějova, jenž si připsali tři vítězství, druhé Torpedo a třetí Dynamo Zdětín si ke dvěma vítězstvím zaznamenali také jednu remízu. Bez bodu jsou hned tři mužstva. AC Zavadilka 2000 „B“, Atletico Smržice a MM Vrchoslavice, které se turnaje z již zmiňovaných důvodů nemohly zúčastnit. Na postupující si tedy budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, nejbližší turnaje nám možná prozradí něco bližšího.

FC Relax Prostějov „A“ i Grác Team Plumlov se v dalším pokračování krajského přeboru představili na palubovce šumperského gymnázia. V neděli 20. ledna se střetli shodně s týmy Buldoci Dolní Studénky a KK Klub Klášterec. Zatímco úřadující mistr FC Relax si připsal po dvou vítězstvích, Plumlov si se stejnými soupeři nedokázal poradit a stále okupuje poslední příčku tabulky krajského přeboru s jedním bodem.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments