Dobrý podvečer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

První polovinu má za sebou prostějovská futsalová soutěž veteránů. Nabídla představení sedmi týmů z celého okresu, kdy se každý utkal s každým. A i když je zatím soutěž jen v půlce, některé věci už začínají být jasné. Třeba to, že Relax to bude mít se svou každoroční honbou za titulem tentokrát mimořádně těžké. Nebo že věk může být skutečně jen číslo.

Podívejme se ale na první část od začátku. „Zůstalo nám sedm mužstev, soutěž běžela v poklidu. I když bylo vidět, že výkonnost týmů kolísá s tím, v jaké sestavě se sešly na turnaji,“ sdělil František Kocourek. Bohužel i on zaznamenal v jiných soutěžích, že týmů postupně ubývá. „K úbytku dochází. Můžeme jen spekulovat, proč tomu tak je,“ krčil rameny.
Co se týká veteránů, ti někdy dokázali v soutěži překvapit. „Bexim Paletten hodně posílil. A pronásleduje Relax, který se teď tolik neschází,“ uvedl František Kocourek. Určitý ústup Relaxu koneckonců zaznamenali třeba v Krumsíně, kde se minulý rok neobjevil na Haná Cupu. Jiné mužstvo naopak tolik nepřekvapilo. „Místo Moravských modeláren hraje Skalka. Možná tam čekali, že když jsou mladší, že to bude pro ně jednodušší. Ukazuje se ale, že se ještě musí s turnaji sžít,“ poznamenal Kocourek.
Turnaje se zatím hrají stejně jako okresní futsalová liga pro mladší generaci výhradně ve dvou halách: v Kostelci na Hané a v Němčicích nad Hanou. Budou se ale některá klání stěhovat? „S Vrbátkami jsem například v kontaktu. Už jsem tam chtěl letos něco zorganizovat. Zatím vyčkáváme, uvidíme, jak to bude možné,“ doplnil na závěr.
První lednový turnaj se bude konat 11. ledna v Kostelci na Hané od 14.30 hodin. A zahájí jej souboj FC Relax Prostějov a SK Skalka.


Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments