Dobré dopoledne, dnes je úterý 11.8.2020
svátek slaví Zuzana,
zítra Klára
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

První polovinu má za sebou prostějovská futsalová soutěž veteránů. Nabídla představení sedmi týmů z celého okresu, kdy se každý utkal s každým. A i když je zatím soutěž jen v půlce, některé věci už začínají být jasné. Třeba to, že Relax to bude mít se svou každoroční honbou za titulem tentokrát mimořádně těžké. Nebo že věk může být skutečně jen číslo.

Podívejme se ale na první část od začátku. „Zůstalo nám sedm mužstev, soutěž běžela v poklidu. I když bylo vidět, že výkonnost týmů kolísá s tím, v jaké sestavě se sešly na turnaji,“ sdělil František Kocourek. Bohužel i on zaznamenal v jiných soutěžích, že týmů postupně ubývá. „K úbytku dochází. Můžeme jen spekulovat, proč tomu tak je,“ krčil rameny.
Co se týká veteránů, ti někdy dokázali v soutěži překvapit. „Bexim Paletten hodně posílil. A pronásleduje Relax, který se teď tolik neschází,“ uvedl František Kocourek. Určitý ústup Relaxu koneckonců zaznamenali třeba v Krumsíně, kde se minulý rok neobjevil na Haná Cupu. Jiné mužstvo naopak tolik nepřekvapilo. „Místo Moravských modeláren hraje Skalka. Možná tam čekali, že když jsou mladší, že to bude pro ně jednodušší. Ukazuje se ale, že se ještě musí s turnaji sžít,“ poznamenal Kocourek.
Turnaje se zatím hrají stejně jako okresní futsalová liga pro mladší generaci výhradně ve dvou halách: v Kostelci na Hané a v Němčicích nad Hanou. Budou se ale některá klání stěhovat? „S Vrbátkami jsem například v kontaktu. Už jsem tam chtěl letos něco zorganizovat. Zatím vyčkáváme, uvidíme, jak to bude možné,“ doplnil na závěr.
První lednový turnaj se bude konat 11. ledna v Kostelci na Hané od 14.30 hodin. A zahájí jej souboj FC Relax Prostějov a SK Skalka.


Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-