Dobré ráno, dnes je čtvrtek 9.4.2020
svátek slaví Dušan,
zítra Darja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
{jkefel title=[NADSTAVBA]} {jkefel title=[1. TŘÍDA]} {jkefel title=[Tabulka 1. třídy]}

Sezóna 2012/2013 - nadstavbová část

PRŮBĚŽNÁ TABULKA NADSTAVBOVÉ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
FC RELAX Prostějov "B" 9 6 2 1 36:17 24 (+4) 1.
SK GRIFFINS 98 Prostějov 9 6 1 2 36:22 21 (+2) 2.
ŽE-STAV Nezamyslice n.H. 9 5 1 3 25:17 17 (+1) 3.
MECHECHELEN Prostějov 9 5 1 3 29:33 17 (+3) 4.
AC ZAVADILKA 2000 "A" 9 3 2 4 24:28 14 (+3) 5.
SK ARISTON 92 "A" 9 4 2 3 32:24 14 (+0) 6.
FC ANDĚL Prostějov 9 3 1 5 22:30 10 (+1) 7.
JIŘINA Prostějov 9 3 1 5 28:29 10 (+0) 8.
BOTAFOGA Prostějov 9 3 0 6 21:32 9 (+0) 9.
BEXIM PALETTEN 9 1 1 7 21:42 4 (+0) 10.
*mužstvo FC RELAX Prostějov "B" se stalo vítězem I. třídy
* v závorce jsou uvedeny bonifikační body za umístění v základní části

SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
FC RELAX Prostějov "B" 1 MECHECHELEN Prostějov 6
AC ZAVADILKA 2000 "A" 2 JIŘINA Prostějov 7
SK GRIFFINS 98 Prostějov 3 BEXIM PALETTEN 8
ŽE-STAV Nezamyslice n.H. 4 FC ANDĚL Prostějov 9
SK ARISTON 92 "A" 5 BOTAFOGA Prostějov 10
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

1. třída (neděle 24. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
13:30 SK ARISTON 92 "A" : BOTAFOGA Prostějov 3:2
14:10 SK GRIFFINS 98 Prostějov : ŽE-STAV Nezamyslice n.H. 1:1
14:50 FC ANDĚL Prostějov : SK ARISTON 92 "A" 0:5k
15:30 BOTAFOGA Prostějov : ŽE-STAV Nezamyslice n.H. 1:5
16:10 SK GRIFFINS 98 Prostějov : SK ARISTON 92 "A" 3:6
16:50 ŽE-STAV Nezamyslice n.H. : FC ANDĚL Prostějov 5:0k

1. třída (neděle 17. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:30 SK GRIFFINS 98 Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 "A" 5:0k
16:10 FC RELAX Prostějov "B" : JIŘINA Prostějov 6:2
16:50 JIŘINA Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 "A" 5:0k
17:30 FC RELAX Prostějov "B" : SK GRIFFINS 98 Prostějov 2:4

1. třída (neděle 10. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:30 SK GRIFFINS 98 Prostějov : MECHECHELEN Prostějov 4:5
16:10 JIŘINA Prostějov : BEXIM PALETTEN 6:4
16:50 MECHECHELEN Prostějov : FC ANDĚL Prostějov 4:3
17:30 SK GRIFFINS 98 Prostějov : BEXIM PALETTEN 7:5
18:10 MECHECHELEN Prostějov : JIŘINA Prostějov 0:4
18:50 BEXIM PALETTEN : FC ANDĚL Prostějov 2:9

1. třída (neděle 3. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
17:00 AC ZAVADILKA 2000 "A" : FC ANDĚL Prostějov 2:2
17:40 BOTAFOGA Prostějov : FC RELAX Prostějov "B" 1:8
18:20 FC RELAX Prostějov "B" : FC ANDĚL Prostějov 5:0
19:00 AC ZAVADILKA 2000 "A" : BOTAFOGA Prostějov 2:4

1. třída (sobota 26. 1. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
13:00 MECHECHELEN Prostějov : BEXIM PALETTEN 4:2
13:40 SK ARISTON 92 "A" : JIŘINA Prostějov 2:2
14:20 MECHECHELEN Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 2:1
15:00 JIŘINA Prostějov : ŽE-STAV Nezamyslice na Hané 1:2
15:40 BEXIM PALETTEN : AC ZAVADILKA 2000 "A" 2:5
16:20 FC RELAX Prostějov "B" : SK ARISTON 92 "A" 6:4
17:00 ŽE-STAV Nezamyslice na Hané : MECHECHELEN Prostějov 5:7
17:40 BEXIM PALETTEN : BOTAFOGA Prostějov 1:4
18:20 SK ARISTON 92 "A" : AC ZAVADILKA 2000 "A" 4:5
19:00 FC RELAX Prostějov "B" : ŽE-STAV Nezamyslice na Hané 2:1

1. třída (neděle 13. 1. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FC ANDĚL Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 2:1
08:40 JIŘINA Prostějov : SK GRIFFINS 98 Prostějov 1:4
09:20 SK GRIFFINS 98 Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 5:0
10:00 FC ANDĚL Prostějov : JIŘINA Prostějov 4:3
10:40 SK GRIFFINS 98 Prostějov : FC ANDĚL Prostějov 3:2
11:20 BOTAFOGA Prostějov : JIŘINA Prostějov 7:4
12:00 MECHECHELEN Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 "A" 1:6
12:40 FC RELAX Prostějov "B" : BEXIM PALETTEN 1:1
13:20 ŽE-STAV Nezamyslice na Hané : SK ARISTON 92 "A" 1:0
14:00 AC ZAVADILKA 2000 "A" : FC RELAX Prostějov "B" 3:3
14:40 SK ARISTON 92 "A" : MECHECHELEN Prostějov 5:5
15:20 BEXIM PALETTEN : ŽE-STAV Nezamyslice na Hané 4:3
16:00 FC RELAX Prostějov "B" : MECHECHELEN Prostějov 3:1
16:40 ŽE-STAV Nezamyslice na Hané : AC ZAVADILKA 2000 "A" 2:1
17:20 SK ARISTON 92 "A" : BEXIM PALETTEN 3:0
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[2. TŘÍDA]} {jkefel title=[Tabulka 2. třídy]}

Sezóna 2012/2013 - nadstavbová část

KONEČNÁ TABULKA NADSTAVBOVÉ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
AC VYPRAHLO Konice 9 9 0 0 24:10 27 1.
DYNAMO Zdětín 9 6 1 2 24:11 19 2.
MK Brodek u Prostějova 9 6 1 2 36:21 19 3.
SEXMERALDA 9 5 3 1 27:14 18 4.
TORPEDO Prostějov 9 4 1 4 26:20 13 5.
POKOP Domamyslice 9 3 2 4 18:27 11 6.
ATLETICO Smržice 9 3 0 6 16:26 10 7.
FC FONTÍK 9 2 1 6 19:34 9 8.
SK Skalka 9 1 2 6 19:37 8 9.
AC ZAVADILKA 2000 "B" 9 0 1 8 22:41 7 10.
SK Dubany 0 0 0 0 0:0 0 11.
MM Vrchoslavice 0 0 0 0 0:0 0 12.
* AC VYPRAHLO Konice si zachovalo prvoligovou příslušnost, DYNAMO Zdětín postupuje do nejvyšší okresní soutěže z druhého místa
* mužstva SK Dubany a MM Vrchoslavice byly ze soutěže vyloučeny z důvodu opětovného se nedostavení k nadstavbovým turnajům

SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
AC VYPRAHLO Konice 1 FC FONTÍK 7
SK Dubany 2 TORPEDO Prostějov 8
MM Vrchoslavice 3 POKOP Domamyslice 9
SK Skalka 4 SEXMERALDA 10
MK Brodek u Prostějova 5 ATLETICO Smržice 11
AC ZAVADILKA 2000 "B" 6 DYNAMO Zdětín 12
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

2. třída (sobota 16. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 POKOP Domamyslice : AC ZAVADILKA 2000 "B" 4:1
08:40 TORPEDO Prostějov : MK Brodek u Prostějova 3:4
09:20 FC FONTÍK : SK Dubany 5:0k
10:00 AC ZAVADILKA 2000 "B" : TORPEDO Prostějov 1:4
10:40 SK Dubany : POKOP Domamyslice 0:5k
11:20 MK Brodek u Prostějova : FC FONTÍK 5:2
12:00 TORPEDO Prostějov : SK Dubany 5:0k
12:40 FC FONTÍK : AC ZAVADILKA 2000 "B" 4:3
13:20  DYNAMO Zdětín : SK Skalka 5:0
14:00 SEXMERALDA : AC VYPRAHLO Konice 1:4
14:40 ATLETICO Smržice : MM Vrchoslavice 5:0k
15:20 SK Skalka : SEXMERALDA 1:5
16:00 MM Vrchoslavice : DYNAMO Zdětín 0:5k
16:40 AC VYPRAHLO Konice : ATLETICO Smržice 4:0
17:20 SEXMERALDA : MM Vrchoslavice 5:0k
18:00 ATLETICO Smržice : SK Skalka 5:3
18:40 AC VYPRAHLO Konice : DYNAMO Zdětín 5:0

2. třída (neděle 10. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 AC ZAVADILKA 2000 "B" : SEXMERALDA 3:4
08:40 SK Dubany : DYNAMO Zdětín 0:5k
09:20 MK Brodek u Prostějova : ATLETICO Smržice 2:0
10:00 SEXMERALDA : SK Dubany 5:0k
10:40 ATLETICO Smržice : AC ZAVADILKA 2000 "B" 5:3
11:20 DYNAMO Zdětín : MK Brodek u Prostějova 4:0
12:00 SK Dubany : ATLETICO Smržice 0:5k
12:40 MK Brodek u Prostějova : SEXMERALDA 3:3
13:20  AC ZAVADILKA 2000 "B" : DYNAMO Zdětín 2:4

2. třída (sobota 9. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 MM Vrchoslavice : FC FONTÍK 0:5k
08:40 AC VYPRAHLO Konice : TORPEDO Prostějov 3:2
09:20 SK Skalka : POKOP Domamyslice 4:2
10:00 AC VYPRAHLO Konice : FC FONTÍK 4:1
10:40 TORPEDO Prostějov : MM Vrchoslavice 5:0k
11:20 POKOP Domamyslice : AC VYPRAHLO Konice 2:4
12:00 FC FONTÍK : SK Skalka 6:4
12:40 MM Vrchoslavice : POKOP Domamyslice 0:5k

2. třída (sobota 26. 1. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 POKOP Domamyslice : DYNAMO Zdětín 1:0
08:40 TORPEDO Prostějov : SEXMERALDA 2:4
09:20 FC FONTÍK : ATLETICO Smržice 0:3
10:00 DYNAMO Zdětín : TORPEDO Prostějov 4:2
10:40 ATLETICO Smržice : POKOP Domamyslice 1:3
11:20 SEXMERALDA : FC FONTÍK 4:0
12:00 TORPEDO Prostějov : ATLETICO Smržice 3:1
12:40 POKOP Domamyslice : SEXMERALDA 1:1

2. třída (sobota 26. 1. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 SK Skalka : AC ZAVADILKA 2000 "B" 4:4
08:40 AC VYPRAHLO Konice : MK Brodek u Prostějova 3:2
09:20 MM Vrchoslavice : SK Dubany 0:4
10:00 AC ZAVADILKA 2000 "B" : AC VYPRAHLO Konice 2:5
10:40 SK Dubany : SK Skalka 7:4
11:20 MK Brodek u Prostějova : MM Vrchoslavice 5:2
12:00 AC VYPRAHLO Konice : SK Dubany 3:3
12:40 MM Vrchoslavice : AC ZAVADILKA 2000 "B" 7:3
13:20 SK Skalka : MK Brodek u Prostějova 2:7

2. třída (neděle 20. 1. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FC FONTÍK : DYNAMO Zdětín 0:4
08:40 TORPEDO Prostějov : POKOP Domamyslice 6:0
09:20 DYNAMO Zdětín : SEXMERALDA 0:0
10:00 POKOP Domamyslice : FC FONTÍK 4:4
10:40 ATLETICO Smržice : DYNAMO Zdětín 1:3
11:20 FC FONTÍK : TORPEDO Prostějov 2:3
12:00 ATLETICO Smržice : SEXMERALDA 0:5
12:40 POKOP Domamyslice : MK Brodek u Prostějova 1:6
13:20 SK Skalka : TORPEDO Prostějov 1:1
14:00 MK Brodek u Prostějova : AC ZAVADILKA 2000 "B" 7:3
14:40 AC VYPRAHLO Konice : SK Skalka 2:0
15:20 AC ZAVADILKA 2000 "B" : SK Dubany 2:6
16:00 SK Skalka : MM Vrchoslavice 5:0k
16:40 SK Dubany : MK Brodek u Prostějova 1:2
17:20 MM Vrchoslavice : AC VYPRAHLO Konice 0:5k
* mužstvo MM Vrchoslavice se k turnaji nedostavilo z důvodu kalamity - náledí
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[3. TŘÍDA]} {jkefel title=[Tabulka 3. třídy]}

Sezóna 2012/2013 - nadstavbová část

PRŮBĚŽNÁ TABULKA NADSTAVBOVÉ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
FC MENPHIS Prostějov 9 8 1 0 40:12 25 1.
SK ARISTON 92 "B" 9 7 1 1 37:12 22 2.
SOKOL Zdětín 9 5 1 3 39:34 16 3.
KMK KATASTROFA 9 4 2 3 17:19 14 4.
FC RELAX Prostějov "C" 9 4 0 5 26:27 12 5.
1.FC BETIS Prostějov 9 4 0 5 23:23 12 6.
FC PEPINO Konice 9 3 2 4 24:35 11 7.
FK AGRO Čehovice 9 3 0 6 32:30 9 8.
FC MASUCKER 9 2 0 7 21:42 6 9.
KULCAO Prostějov 9 0 1 8 9:38 1 10.
* mužstvo FC MENPHIS Prostějov se stalo vítězem III. třídy

SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
1.FC BETIS Prostějov 1 SOKOL Zdětín 6
FC PEPINO Konice 2 FC MENPHIS Prostějov 7
SK ARISTON 92 "B" 3 KMK KATASTROFA 8
FK AGRO Čehovice 4 KULCAO Prostějov 9
FC RELAX Prostějov "C" 5 FC MASUCKER 10
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

3. třída (neděle 24. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
11:00 SK ARISTON 92 "B" : 1.FC BETIS Prostějov 3:1
11:40 FC PEPINO Konice : FC MENPHIS Prostějov 0:5k
12:20 FC MENPHIS Prostějov : 1.FC BETIS Prostějov 5:1
13:00 FC PEPINO Konice : SK ARISTON 92 "B" 0:5k

3. třída (sobota 16. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 1.FC BETIS Prostějov : KULCAO Prostějov 5:0k
15:40 FC MASUCKER : FC PEPINO Konice 2:4
16:20 FC PEPINO Konice : KULCAO Prostějov 5:0k
17:00 1.FC BETIS Prostějov : FC MASUCKER 2:1

3. třída (neděle 10. 2. 2013 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FC RELAX Prostějov "C" : FC MASUCKER 2:3
08:40 FK AGRO Čehovice : FC MENPHIS Prostějov 3:5
09:20 KULCAO Prostějov : FC RELAX Prostějov "C" 2:3
10:00 FC MASUCKER : FK AGRO Čehovice 1:5
10:40 FC MENPHIS Prostějov : FC RELAX Prostějov "C" 3:1
11:20 FK AGRO Čehovice : KULCAO Prostějov 6:4

3. třída (sobota 2. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 SK ARISTON 92 "B" : SOKOL Zdětín 5:0k
08:40 FC MENPHIS Prostějov : KMK KATASTROFA 1:1
09:20 SOKOL Zdětín : KULCAO Prostějov nehráno (k)
10:00 SK ARISTON 92 "B" : KMK KATASTROFA 4:1
10:40 SOKOL Zdětín : FC MENPHIS Prostějov 0:5k
11:20 KMK KATASTROFA : KULCAO Prostějov 5:0k

3. třída (sobota 2. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 SK ARISTON 92 "B" : SOKOL Zdětín 5:0k
08:40 FC MENPHIS Prostějov : KMK KATASTROFA 1:1
09:20 SOKOL Zdětín : KULCAO Prostějov nehráno (k)
10:00 SK ARISTON 92 "B" : KMK KATASTROFA 4:1
10:40 SOKOL Zdětín : FC MENPHIS Prostějov 0:5k
11:20 KMK KATASTROFA : KULCAO Prostějov 5:0k
* mužstva SOKOL Zdětín a KULCAO Prostějov se nedostavilo k zápasům, jejich zápasy byly kontumovány. Vzájemný zápas těchto dvou celků byl kontumován výsledkem 0:3 pro obě mužstva bez započtení bodů

3. třída (sobota 19. 1. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FC PEPINO Konice : FK AGRO Čehovice 3:10
08:40 FC RELAX Prostějov "C" : 1.FC BETIS Prostějov 3:2
09:20 KMK KATASTROFA : FC MASUCKER 2:0
10:00 FK AGRO Čehovice : SOKOL Zdětín 4:5
10:40 FC PEPINO Konice : FC RELAX Prostějov "C" 0:5k
11:20 KMK KATASTROFA : 1.FC BETIS Prostějov 1:2
12:00 SK ARISTON 92 "B" : FK AGRO Čehovice 4:0
12:40 SOKOL Zdětín : FC MASUCKER 8:2
13:20 FC RELAX Prostějov "C" : SK ARISTON 92 "B" 1:5
14:00 SOKOL Zdětín : KMK KATASTROFA 9:1

3. třída (neděle 13. 1. 2013 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FC RELAX Prostějov "C" : KMK KATASTROFA 2:3
08:40 FK AGRO Čehovice : 1.FC BETIS Prostějov 1:2
09:20 FC PEPINO Konice : SOKOL Zdětín 5:5
10:00 KMK KATASTROFA : FK AGRO Čehovice 2:0
10:40 FC RELAX Prostějov "C" : SOKOL Zdětín 5:6
11:20 1.FC BETIS Prostějov : FC PEPINO Konice 2:3
12:00 FK AGRO Čehovice : FC RELAX Prostějov "C" 3:4
12:40 FC PEPINO Konice : KMK KATASTROFA 1:1
13:20 SOKOL Zdětín : 1.FC BETIS Prostějov 6:4
14:00 FC MASUCKER : FC MENPHIS Prostějov 4:6
14:40 SK ARISTON 92 "B" : KULCAO Prostějov 1:1
15:20 KULCAO Prostějov : FC MENPHIS Prostějov 0:5
16:00 SK ARISTON 92 "B" : FC MASUCKER 8:3
16:40 FC MENPHIS Prostějov : SK ARISTON 92 "B" 5:2
17:20 KULCAO Prostějov : FC MASUCKER 2:5
{/jkefelend} {/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[1. TŘÍDA]} {jkefel title=[Tabulka 1. třídy]}

Sezóna 2012/2013 - základní část

KONEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
RELAX Prostějov "B" 11 9 2 0 41:13 29 1.
AC ZAVADILKA 2000 "A" 11 8 2 1 37:21 26 2.
SK GRIFFINS 98 Prostějov 11 7 2 2 36:22 23 3.
ŽE-STAV Nezamyslice na Hané 11 6 2 3 27:21 20 4.
SK ARISTON Prostějov 92 „A“ 11 5 3 3 33:25 18 5.
MECHECHELEN Prostějov 11 4 3 4 34:33 15 6.
JIŘINA Prostějov 11 4 2 5 32:41 14 7.
BEXIM PALETTEN 11 4 1 6 27:31 13 8.
FC ANDĚL Prostějov 11 3 2 6 31:35 11 9.
BOTAFOGA Prostějov 11 3 2 6 23:28 11 10.
AC VYPRAHLO Konice 11 1 3 7 19:37 6 11.
SK DUBANY 11 0 0 11 17:50 0 12.


SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
FC RELAX Prostějov „B“ 1 MECHECHELEN Prostějov 7
AC ZAVADILKA 2000 „A“ 2 AC VYPRAHLO Konice 8
SK GRIFFINS 98 Prostějov 3 SK DUBANY 9
JIŘINA Prostějov 4 FC ANDĚL Prostějov 10
ŽE-STAV Nezamyslice n.H 5 BOTAFOGA Prostějov 11
SK ARISTON Prostějov 92 „A“ 6 BEXIM PALETTEN 12
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

1. třída (neděle 6. 1. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 RELAX „B“ : ŽE-STAV Nezamyslice 3:0
08:40 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : MECHECHELEN Prostějov 3:2
09:20 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : RELAX „B“ 0:0
10:00 AC ZAVADILKA 2000 “A” : MECHECHELEN Prostějov 5:5
10:40 ŽE-STAV Nezamyslice : JIŘINA Prostějov 3:4
11:20 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : VYPRAHLO Konice 3:3
12:00 AC ZAVADILKA 2000 “A” : RELAX „B“ 3:3
12:40 MECHECHELEN Prostějov : JIŘINA Prostějov 5:5
13:20 ŽE-STAV Nezamyslice : BOTAFOGA Prostějov 3:2
14:00 JIŘINA Prostějov : SK GRIFFINS 98 Prostějov 2:6
14:40 VYPRAHLO Konice : AC ZAVADILKA 2000 “A” 2:7
15:20 BOTAFOGA Prostějov : FC ANDĚL Prostějov 1:3
16:00 VYPRAHLO Konice : BEXIM PALETTEN 0:3
16:40 SK DUBANY : SK GRIFFINS 98 Prostějov 1:3
17:20 FC ANDĚL Prostějov : BEXIM PALETTEN 2:5
18:00 SK GRIFFINS 98 Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 2:0
18:40 SK DUBANY : FC ANDĚL Prostějov 2:6

1. třída (neděle 16. 12. 2012 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
17:00 RELAX „B“ : SK GRIFFINS 98 Prostějov 3:2
17:40 MECHECHELEN Prostějov : VYPRAHLO Konice 2:1
18:20 BEXIM PALETTEN : RELAX „B“ 1:8
19:00 SK GRIFFINS 98 Prostějov : VYPRAHLO Konice 5:5
19:40 RELAX „B“ : MECHECHELEN Prostějov 3:1
20:20 SK GRIFFINS 98 Prostějov : BEXIM PALETTEN 4:1

1. třída (neděle 9. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : BOTAFOGA Prostějov 2:3
8:40 AC ZAVADILKA 2000 “A” : SK DUBANY 3:1
9:20 BOTAFOGA Prostějov : BEXIM PALETTEN 2:2
10:00 SK DUBANY : SK ARISTON 92 Prostějov “A” 1:5
10:40 BOTAFOGA Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 “A” 2:4
11:20 BEXIM PALETTEN : ŽE-STAV Nezamyslice 1:2
12:00 JIŘINA Prostějov : FC ANDĚL Prostějov 2:2
12:40 ŽE-STAV Nezamyslice : SK DUBANY 2:1
13:20 JIŘINA Prostějov : VYPRAHLO Konice 4:2
14:00 FC ANDĚL Prostějov : RELAX „B“ 1:2
14:40 VYPRAHLO Konice : ŽE-STAV Nezamyslice 0:1
15:20 RELAX „B“ : JIŘINA Prostějov 4:3
16:00 VYPRAHLO Konice : FC ANDĚL Prostějov 2:3

1. třída (neděle 2. 12. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 MECHECHELEN Prostějov : BEXIM PALETTEN 2:1
8:40 JIŘINA Prostějov : SK DUBANY 7:3
9:20 MECHECHELEN Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 3:5
10:00 BEXIM PALETTEN : SK DUBANY 4:3
10:40 JIŘINA Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 5:1
11:20  SK DUBANY : MECHECHELEN Prostějov 3:7

1. třída (neděle 2. 12. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
12:00 AC ZAVADILKA 2000 “A” : SK GRIFFINS 98 Prostějov 3:1
12:40 ŽE-STAV Nezamyslice : SK ARISTON 92 Prostějov “A” 2:2
13:20 FC ANDĚL Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 “A” 3:5
14:00 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : SK GRIFFINS 98 Prostějov 3:5
14:40 AC ZAVADILKA 2000 “A” : ŽE-STAV Nezamyslice 1:7
15:20 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : FC ANDĚL Prostějov 4:3

1. třída (sobota 24. 11. 2012 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 RELAX „B“ : SK DUBANY 4:0
8:40 VYPRAHLO Konice : BOTAFOGA 0:0
9:20 BOTAFOGA : RELAX „B“ 2:4
10:00 SK DUBANY : VYPRAHLO Konice 2:4
10:40 VYPRAHLO Konice : RELAX „B“ 0:7
11:20  SK DUBANY :  BOTAFOGA 0:5

1. třída (sobota 24. 11. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 SK GRIFFINS 98  : FC ANDĚL  3:2
15:40  ŽE-STAV Nezamyslice :  MECHECHELEN 2:5
16:20 MECHECHELEN  :  SK GRIFFINS 98 1:4
17:00  FC ANDĚL : ŽE-STAV Nezamyslice  1:4
17:40  ZE-STAV NEZAMYSLICE :  SK GRIFFINS 98 1:1
18:20  FC ANDĚL :  MECHECHELEN 5:5

1. třída (neděle 25. 11. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
14:00 AC Zavadilka 2000 "A" : Bexim Paletten 2:1
14:40 Jiřina Prostějov : SK Ariston 92 "A" 0:5k
15:20 SK Ariston 92 "A" : AC Zavadilka 2000 "A" 0:3
16:00 Bexim Paletten : Jiřina Prostějov 5:0k
16:40 Jiřina Prostějov : AC Zavadilka 2000 "A" 0:5k
17:20 Bexim Paletten : SK Ariston 92 "A" 3:5
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[2. TŘÍDA]} {jkefel title=[Skupina A]} {jkefel title=[Tabulka 2. A třídy]}

Sezóna 2012/2013 - základní část

KONEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
SK Skalka 9 6 1 2 31:20 19 1.
AC ZAVADILKA  2000 „B“ 9 5 2 2 31:21 17 2.
TORPEDO Prostějov 9 5 1 3 28:19 16 3.
ATLETIKO Smržice 9 4 2 3 33:17 14 4.
DYNAMO Zdětín 9 4 1 4 21:27 13 5.
1.FC BETIS Prostějov 9 3 3 3 23:24 12 6.
SK ARISTON Prostějov 92 „B“ 9 3 2 4 29:35 11 7.
FC RELAX Prostějov „C“ 9 3 1 5 21:31 10 8.
FC MENPHIS 9 2 2 5 24:27 8 9.
KULCAO Prostějov 9 2 1 6 17:37 7 10.


SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
FC MENPHIS Prostějov 1 AC ZAVADILKA  2000 „B“ 6
KULCAO Prostějov 2 SK ARISTON Prostějov 92 „B“ 7
1. FC BETIS Prostějov 3 ATLETICO Smržice 8
SK SKALKA 4 DYNAMO Zdětín 9
TORPEDO Prostějov 5 FC RELAX Prostějov „C“ 10
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

2. A třída (neděle 23. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 KULCAO Prostějov : DYNAMO Zdětín 1:5
8:40 1.FC BETIS Prostějov : RELAX Prostějov “C” 0:3
9:20 DYNAMO Zdětín : ATLETICO Smržice 0:7
10:00 KULCAO Prostějov : 1.FC BETIS Prostějov 2:6
10:40 RELAX Prostějov “C” : DYNAMO Zdětín 6:0
11:20 SK SKALKA : TORPEDO Prostějov 1:4
12:00 ATLETICO Smržice : SK ARISTON 92 “B” 3:3
12:40 SK SKALKA : KULCAO Prostějov 9:2
13:20 AC ZAVADILKA 2000 “B” : FC MENPHIS 2:2
14:00 DYNAMO Zdětín : TORPEDO Prostějov 3:2
14:40 SK ARISTON 92 “B” : FC MENPHIS 4:0
15:20 TORPEDO Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 “B” 4:5

2. A třída (neděle 16. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 SK ARISTON 92 “B” : RELAX Prostějov “C” 2:2
8:40 AC ZAVADILKA 2000 “B” : ATLETICO Smržice 5:4
9:20 RELAX Prostějov “C” : SK SKALKA 2:3
10:00 SK ARISTON 92 “B” : AC ZAVADILKA 2000 “B” 4:3
10:40 1.FC BETIS Prostějov : ATLETICO Smržice 2:2
11:20 SK SKALKA : FC MENPHIS 1:1
12:00 AC ZAVADILKA 2000 “B” : RELAX Prostějov “C” 5:0
12:40 1.FC BETIS Prostějov : FC MENPHIS 3:2

2. A třída (neděle 2. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 SK ARISTON 92 “B” : DYNAMO Zdětín 0:6
8:40 1.FC BETIS : SK SKALKA 1:2
9:20 DYNAMO Zdětín : AC ZAVADILKA 2000 “B” 1:3
10:00 SK SKALKA : SK ARISTON 92 “B” 4:7
10:40 1.FC BETIS Prostějov : DYNAMO Zdětín 1:1
11:20 AC ZAVADILKA 2000 “B” : SK SKALKA 4:1
12:00 SK ARISTON 92 “B” : 1.FC BETIS Prostějov 6:7
12:40 FC MENPHIS : TORPEDO Prostějov 2:3
13:20 KULCAO Prostějov : RELAX Prostějov “C” 3:4
14:00 TORPEDO Prostějov : ATLETICO Smržice 0:2
14:40 FC MENPHIS : KULCAO Prostějov nedohráno
15:20 RELAX Prostějov “C” : TORPEDO Prostějov 2:5
16:00 KULCAO Prostějov : ATLETICO Smržice 3:1

2. A třída (neděle 18. 11. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
12:00 FC MENPHIS : RELAX „C“ 8:2
12:40 SK SKALKA : ATLETICO Smržice 3:1
13:20 DYNAMO Zdětín : FC MENPHIS 4:3
14:00 RELAX „C“ : ATLETICO Smržice 0:5
14:40 SK SKALKA : DYNAMO Zdětín 4:1
15:20 ATLETICO Smržice : FC MENPHIS 8:1

2. A třída (neděle 25. 11. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
12:00 KULCAO Prostějov : SK ARISTON 92 "B" 2:4
12:40 1.FC BETIS Prostějov : TORPEDO Prostějov 0:3
13:20 AC ZAVADILKA 2000 "B" : KULCAO Prostějov 1:2
14:00 SK ARISTON 92 "B" : TORPEDO Prostějov 2:5
14:40 1.FC BETIS Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 "B" 3:3
15:20 TORPEDO Prostějov : KULCAO Prostějov 2:2
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[Skupina B]} {jkefel title=[Tabulka 2.B třídy]}

Sezóna 2012/2013 - základní část

KONEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
MM Vrchoslavice 9 8 1 0 56:14 25 1.
MK Brodek u Prostějova 9 5 3 1 29:18 18 2.
FC FONTÍK 9 5 2 2 29:19 17 3.
POKOP Domamyslice 9 5 0 4 34:25 15 4.
SEXMERALDA 9 4 3 2 27:15 15 5.
FC PEPINO Konice 9 4 0 5 25:16 12 6.
FK AGRO Čehovice 9 3 1 5 22:33 10 7.
SOKOL Zdětín 9 2 3 4 34:37 9 8.
KMK KATASTROFA 9 2 1 6 30:29 7 9.
FC MASUCKER 9 0 0 9 6:86 0 10.


SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
SOKOL Zdětín 1 KMK KATASTROFA 6
MM VRCHOSLAVICE 2 FC PEPINO Konice 7
FC FONTÍK 3 FK AGRO Vláčil Čehovice 8
POKOP Domamyslice 4 SEXMERALDA 9
MK BRODEK u PV 5 FC MASUCKER 10
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

2. B třída (sobota 22. 12. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FK AGRO Čehovice : KMK KATASTROFA 0:2
08:40 KMK KATASTROFA : MM Vrchoslavice 1:6
09:20 POKOP Domamyslice : SOKOL Zdětín 4:2
10:00 MK Brodek u Prostějova : MM Vrchoslavice 1:3
10:40 SOKOL Zdětín : FK AGRO Čehovice 3:3
11:20 POKOP Domamyslice : KMK KATASTROFA 6:3
12:00 MM Vrchoslavice : SOKOL Zdětín 11:2
12:40 POKOP Domamyslice : MK Brodek u Prostějova 1:3
13:20 MK Brodek u Prostějova : FK AGRO Čehovice 5:3

2. B třída (sobota 8. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 MK Brodek u Prostějova : FC MASUCKER 6:0
15:40 SOKOL Zdětín : KMK KATASTROFA 4:1
16:20 MK Brodek u Prostějova : SOKOL Zdětín 4:4
17:00 FC MASUCKER : KMK KATASTROFA 1:15
17:40 KMK KATASTROFA : MK Brodek u Prostějova 2:4
18:20 SOKOL Zdětín : FC MASUCKER 12:1

2. B třída (sobota 1. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 MM Vrchoslavice : FC FONTÍK 2:1
8:40 POKOP Domamyslice : SEXMERALDA 3:0
9:20 FK AGRO Čehovice : PEPINO Konice 4:3
10:00 FC FONTÍK : POKOP Domamyslice 4:3
10:40 PEPINO Konice : MM Vrchoslavice 0:1
11:20 SEXMERALDA : FK AGRO Čehovice 3:2
12:00 POKOP Domamyslice : PEPINO Konice 1:0
12:40 FK AGRO Čehovice : FC FONTÍK 0:5
13:20 MM Vrchoslavice : SEXMERALDA 2:2

2. B třída (neděle 18. 11. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 MM VRCHOSLAVICE : FK AGRO Čehovice 9:3
8:40 POKOP Domamyslice : FC MASUCKER 9:2
9:20 FC MASUCKER : FK AGRO Čehovice 0:2
10:00 MM VRCHOSLAVICE : POKOP Domamyslice 6:4
10:40 POKOP Domamyslice : FK AGRO Čehovice 3:5
11:20 FC MASUCKER : MM VRCHOSLAVICE 0:16

2. B třída (neděle 25. 11. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 Brodek u Prostějova : PEPINO Konice 3:2
8:40 SEXMERALDA : KMK KATASTROFA 3:2
9:20 PEPINO Konice : Sokol Zdětín 4:1
10:00 KMK KATASTROFA : FC FONTÍK 2:2
10:40 SEXMERALDA : Brodek u Prostějova nedohráno
11:20 FC FONTÍK : Sokol Zdětín 6:3
12:00 KMK KATASTROFA : PEPINO Konice 2:3
12:40 Brodek u Prostějova FC FONTÍK 2:2
13:20 Sokol Zdětín : SEXMERALDA 3:3
{/jkefelend} {/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[LIGA VETERÁNŮ]} {jkefel title=[Tabulka veteránů]}

Sezóna 2012/2013 - základní část

KONEČNÁ TABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
FC RELAX Prostějov 14 13 1 0 106:33 40 1.
BEXIM PALETTEN 14 11 0 3 69:39 33 2.
FC LITRPŮL Prostějov 14 9 2 3 63:49 29 3.
OTINOVES 14 6 1 7 38:38 19 4.
AC ZAVADILKA 2000 14 5 2 7 39:60 17 5.
SEZAKO Prostějov 14 5 1 8 40:48 16 6.
FC ŽELEČ 14 2 1 11 27:63 7 7.
AC ŠTIKA Prostějov 14 0 2 12 26:78 2 8.
* vítězem Ligy veteránů 2012/2013 se stalo mužstvo FC RELAX Prostějov

SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
FC RELAX Prostějov 1 SEZAKO Prostějov 5
FC LITRPŮL Prostějov 2 FC ŽELEČ 6
AC ZAVADILKA 2000 3 OTINOVES 7
AC ŠTIKA Prostějov 4 BEXIM PALETTEN 8
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

Liga veteránů (neděle 3. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
14:00 FC ŽELEČ : AC ZAVADILKA 2000 1:5
14:40 SEZAKO Prostějov : AC ŠTIKA Prostějov 3:2
15:20 AC ŠTIKA Prostějov : FC ŽELEČ 3:2
16:00 SEZAKO Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 0:2
16:40 AC ZAVADILKA 2000 : AC ŠTIKA Prostějov 0:4

Liga veteránů (sobota 2. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
16:30 BEXIM PALETTEN : FC LITRPŮL 5:1
17:10 OTINOVES : FC RELAX 1:10
17:50 FC LITRPŮL : OTINOVES 3:3
18:30 FC RELAX : BEXIM PALETTEN 8:1

Liga veteránů (neděle 27. 1. 2013 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
9:00 AC ZAVADILKA 2000 : BEXIM PALETTEN 6:1
9:40 FC ŽELEČ : OTINOVES 1:4
10:20 BEXIM PALETTEN : FC ŽELEČ 12:2
11:00 OTINOVES : AC ZAVADILKA 2000 5:2
11:40 FC RELAX : FC LITRPŮL 6:6
12:20 SEZAKO Prostějov : FC ŽELEČ 7:3
13:00 AC ŠTIKA Prostějov : FC RELAX 2:6
13:40 FC LITRPŮL : SEZAKO Prostějov 4:3
14:20 AC ŠTIKA Prostějov : FC LITRPŮL 3:8
15:00 SEZAKO Prostějov : FC RELAX 4:10

Liga veteránů (sobota 12. 1. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 BEXIM PALETTEN : OTINOVES 6:4
15:40 OTINOVES : SEZAKO Prostějov 2:1
16:20 AC ŠTIKA Prostějov : BEXIM PALETTEN 3:10
17:00 BEXIM PALETTEN : SEZAKO Prostějov 5:2
17:40 OTINOVES : AC ŠTIKA Prostějov 4:3

Liga veteránů (sobota 15. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 FC LITRPŮL : FC RELAX 4:11
15:40 FC ŽELEČ : SEZAKO Prostějov 3:6
16:20 FC RELAX : AC ŠTIKA Prostějov 10:2
17:00 SEZAKO Prostějov : FC LITRPŮL 3:4
17:40 FC LITRPŮL : AC ŠTIKA Prostějov 5:0
18:20 FC RELAX : SEZAKO Prostějov 3:1

Liga veteránů (sobota 15. 12. 2012 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
17:30 AC ZAVADILKA 2000 : OTINOVES 5:1
18:10 FC ŽELEČ : BEXIM PALETTEN 2:6
18:50 OTINOVES : FC ŽELEČ 2:2
19:30 BEXIM PALETTEN : AC ZAVADILKA 2000 3:1

Liga veteránů (sobota 8. 12. 2012 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 FC LITRPŮL : BEXIM PALETTEN 3:4
15:40 FC RELAX : OTINOVES 11:2
16:20 OTINOVES : FC LITRPŮL 5:6
17:00 FC RELAX : BEXIM PALETTEN 4:1
17:40 AC ZAVADILKA 2000 : FC ŽELEČ 5:1
18:20 AC ŠTIKA Prostějov : SEZAKO Prostějov   0:2
19:00 SEZAKO Prostějov   : AC ZAVADILKA 2000 2:2
19:40 FC ŽELEČ : AC ŠTIKA Prostějov 2:2
20:20 AC ŠTIKA Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 0:2

Liga veteránů (sobota 24. 11. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
10:00 OTINOVES : BEXIM PALETTEN 0:4
10:40 SEZAKO : OTINOVES 4:2
11:20 BEXIM PALETTEN : AC ŠTIKA Prostějov 5:1
12:00 SEZAKO : BEXIM PALETTEN 2:6
12:40 AC ŠTIKA Prostějov : OTINOVES 2:4
13:20 FC LITRPŮL : FC ŽELEČ 7:0
14:00 FC RELAX : AC ZAVADILKA 2000 6:1
14:40 FC ŽELEČ : FC RELAX 2:8
15:20 AC ZAVADILKA 2000 : FC LITRPŮL 2:4
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[KRAJSKÝ PŘEBOR]} {jkefel title=[Tabulka Krajského přeboru]}

Sezóna 2012/2013 - základní část

PRŮBĚŽNÁTABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
1.FC DELTA R. Šumperk "B" 14 12 0 2 91:35 36 1.
FC RELAX Prostějov "A" 14 12 0 2 80:46 36 2.
AC GAMASPOL Jeseník "B" 14 9 1 4 60:40 28 3.
ZÁVODNÍ Česká Ves 14 9 1 4 53:47 28 4.
BULDOCI Dolní Studénky 14 6 0 8 47:40 18 5.
MORAVEC Vikýřovice 14 2 3 9 32:61 9 6.
KK Club Klášterec 14 2 2 10 31:63 8 7.
GRÁC TEAM Plumlov 14 0 1 13 36:98 1 8.
* mužstvo 1.FC DELTA REAL Šumperk "B" se stalo vítězem Krajského přeboru Olomouckého kraje

SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
FC RELAX Prostějov 1 ZÁVODNÍ Česká Ves 5
GRÁC TEAM Plumlov 2 MORAVEC Vikýřovice 6
AC GAMASPOL Jeseník "B" 3 KK Club Klášterec 7
1.FC DELTA R. Šumperk "B" 4 BULDOCI Dolní Studénky 8
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

Krajský přebor (neděle 24. 2. 2013 - Šumperk)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : 1.FC DELTA R. Šumperk "B" 4:2
FC RELAX Prostějov : MORAVEC Vikýřovice 10:4
GRÁC TEAM Plumlov : 1.FC DELTA R. Šumperk "B" 4:8
GRÁC TEAM Plumlov : MORAVEC Vikýřovice 2:5

Krajský přebor (neděle 10. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : ZÁVODNÍ Česká Ves 4:1
FC RELAX Prostějov : AC GAMASPOL Jeseník "B" 7:4
GRÁC TEAM Plumlov : ZÁVODNÍ Česká Ves 1:4
GRÁC TEAM Plumlov : AC GAMASPOL Jeseník "B" 4:11

Krajský přebor (neděle 20. 1. 2013 - Šumperk)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : BULDOCI Dolní Studénky 4:3
FC RELAX Prostějov : KK KLUB Klášterec 5:3
GRÁC TEAM Plumlov : BULDOCI Dolní Studénky 2:7
GRÁC TEAM Plumlov : KK KLUB Klášterec 1:7

Krajský přebor (sobota 5. 1. 2013 - Šumperk)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : Moravec Vikýřovice 5:2
FC RELAX Prostějov : 1.FC DELTA REAL Šumperk "B" 3:9
GRÁC TEAM Plumlov : Moravec Vikýřovice 2:2
GRÁC TEAM Plumlov : 1.FC DELTA REAL Šumperk "B" 2:11

Krajský přebor (sobota 22. 12. 2012 - Mikulovice)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : AC GAMASPOL Jeseník "B" 5:3
FC RELAX Prostějov : ZÁVODNÍ Česká Ves 6:7
GRÁC TEAM Plumlov : AC GAMASPOL Jeseník "B" 2:4
GRÁC TEAM Plumlov : ZÁVODNÍ Česká Ves 6:7

Krajský přebor (sobota 8. 12. 2012 - Šumperk)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : BULDOCI Dolní Studénky 4:1
GRÁC TEAM Plumlov : BULDOCI Dolní Studénky 1:5
FC RELAX Prostějov : KK Club Klášterec 4:0
GRÁC TEAM Plumlov : KK Club Klášterec 2:7

Krajský přebor (neděle 2. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : GRÁC TEAM Plumlov 10:2
GRÁC TEAM Plumlov : FC RELAX Prostějov 9:5
{/jkefelend}{/jkefel}{jkefel title=[ČESKÝ POHÁR]} {jkefel title=[Tabulka finálové skupiny]}

Sezóna 2012/2013 - Okresní kolo Prostějov - finále

Skupina 1 - KONEČNÁ TABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
SK GRIFFINS 98 Prostějov 3 3 0 0 14:5 9 1.
BOTAFOGA Prostějov 3 2 0 1 11:6 6 2.
SK ARISTON 92 "A" Prostějov 3 1 0 2 10:9 3 3.
FC ANDĚL Prostějov 3 0 0 3 0:15 0 4.
* Vítězem okresní fáze Českého poháru 2012/2013 se stalo mužstvo SK GRIFFINS 98 Prostějov
* Mužstvo FC ANDĚL Prostějov se k zápasům nedostavilo z důvodu nemoci

SEZNAM KLUBŮ

Název Skupina 1   Skupina 2 Číslo
SK GRIFFINS 98 Prostějov 1 FC ANDĚL Prostějov 3
BOTAFOGA Prostějov 2 SK ARISTON 92 "A" Prostějov 4
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

Finále (neděle 20. 1. 2013 - Prostějov)

ZÁPAS VÝSLEDEK
SK ARISTON 92 "A" Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 2:4
SK GRIFFINS 98 Prostějov : FC ANDĚL Prostějov nehráno
FC ANDĚL Prostějov : SK ARISTON 92 "A" Prostějov nehráno
BOTAFOGA Prostějov : SK GRIFFINS 98 Prostějov 2:4
FC ANDĚL Prostějov : BOTAFOGA Prostějov nehráno
SK ARISTON 92 "A" Prostějov : SK GRIFFINS 98 Prostějov 3:5
{/jkefel} {jkefel title=[Tabulky semifinále]}

Sezóna 2012/2013 - Okresní kolo Prostějov - SEMIFINÁLE

Skupina 1 - KONEČNÁ TABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
SK GRIFFINS 98 Prostějov 3 2 1 0 12:8 7 1.
BOTAFOGA Prostějov 3 2 0 1 9:9 6 2.
MECHECHELEN Prostějov 3 1 1 1 9:9 6 3.
SEXMERALDA 3 0 0 3 6:11 0 4.
* Postup do finálové skupiny si zajistil: SK GRIFFINS 98 Prostějov a BOTAFOGA Prostějov

Skupina 2 - KONEČNÁ TABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
SK ARISTON 92 "A" Prostějov 3 2 1 0 17:9 7 1.
FC ANDĚL Prostějov 3 2 1 0 14:10 7 2.
SK Dubany 3 1 0 2 12:13 3 3.
FC RELAX Prostějov "B" 3 0 0 3 7:18 0 4.
* Postup do finálové skupiny si zajistil: SK ARISTON Prostějov 92 „A“  a  FC ANDĚL Prostějov

SEZNAM KLUBŮ

Název Skupina 1   Skupina 2 Číslo
SK GRIFFINS 98 Prostějov 1 FC RELAX Prostějov "B" 1
MECHECHELEN Prostějov 2 SK ARISTON 92 "A" Prostějov 2
BOTAFOGA Prostějov 3 FC ANDĚL Prostějov 3
SEXMERALDA 4 SK Dubany 4
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

Skupina 1 (čtvrtek 27. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ZÁPAS VÝSLEDEK
SK GRIFFINS 98 Prostějov : SEXMERALDA 4:3
MECHECHELEN Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 2:4
BOTAFOGA Prostějov : SK GRIFFINS 98 Prostějov 2:5
SEXMERALDA : MECHECHELEN Prostějov 1:4
BOTAFOGA Prostějov : SEXMERALDA 3:2
SK GRIFFINS 98 Prostějov : MECHECHELEN Prostějov 3:3

Skupina 2 (sobota 22. 12. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov "B" : SK Dubany 1:7
SK ARISTON 92 "A" : FC ANDĚL Prostějov 4:4
FC ANDĚL Prostějov : FC RELAX Prostějov "B" 3:2
SK Dubany : SK ARISTON 92 "A" 1:5
FC ANDĚL Prostějov : SK Dubany 7:4
FC RELAX Prostějov "B" : SK ARISTON 92 "A" 4:8
{/jkefelend} {/jkefelend}
Post by: Redakce

Vítězná jízda pokračuje! Veteránští futsalisté z prostějovského týmu Bexim Paletten vstoupili i do roku 2017 zlatou nohou. Po dvou letních turnajových triumfech získali tentokrát prvenství v hale. Prostějovští ovládli klání v Jaroměřicích suverénním způsobem, neboť mezi devítkou účastníků nenašli přemožitele.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Skvostná jízda pokračuje. Parta nezamyslických bojovníků je blízko prvotřídní futsalové senzaci. Po pěti odehraných nadstavbových kolech má tým z jihu regionu plný počet výher. Důležitý krok k historickému úspěchu udělal ŽE-STAV v přímém souboji dvou neporažených. S favorizovaným Mechechelenem zvítězily Nezamyslice rozdílem tří branek a před posledním turnajem drží jednobodový náskok před pětinásobným obhájcem z Relaxu.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Nadstavba dostala zápletku. V základní části suverénní lídr z Relaxu, hned na úvod nadstavbové části padl. Cenný skalp si pověsili k pasu borci Aristonu a výrazným způsobem tak zamíchali titulovými kartami.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Poslední hrací víkend futsalových soutěží rozhodl o tom, že po základní části vedou suverénním způsobem všechny celky Relaxu. V nejvyšší soutěži nakonec padl černý Petr na Ariston, ale vzhledem k tomu, že se na páteční schůzi futsalového vedení rozhodlo o tom, že se nebude sestupovat, nic to neřeší.

Post by: Zdeněk Vysloužil
FOTOGALERIE Šlágrem nedělního programu futsalové ligy veteránů byl přímý souboj o druhou příčku mezi Hanou a Beximem. Oba celky nastupovaly do duelu v rozličném rozpoložení. Bexim těšil cenný skalp Modelárny, Haná si sice poradila se Štikou, ale do souboje šla druhý zápas v řadě, navíc jen ve čtyřech hráčích v poli. Favoritem tak byli početně silnější a odpočatější plejeři Beximu. Realita na hřišti však byla úplně jiná. Heroický odpor a sázka na brejky vyšla Hané dokonale, když nervózního soka ztrestala rychlými kontry.

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.