Dobré ráno, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vynikající práci odvedly v uplynulém soutěžním ročníku 2014/2015 všechny týmy korfbalového oddílu SK RG Prostějov. A společně ji oslavily v rámci tradičního setkání pojatého jako rozlučka se sezónou, která proběhla v sobotu v areálu posezení u fotbalových hřišť za místním vlakovým nádražím.

Stejně jako loni se zde na 7. ročníku akce BIG ILL PIG sešla většina současných členů úspěšného klubu společně s mnoha bývalými hráčkami, hráči, trenérkami, kouči i funkcionáři, pro něž se smíšený sport pod vysokými proutěnými koši stal nedílnou součástí života, leckdy až vášní či dokonce láskou.
V dosud posledním ročníku skončil dospělý výběr SK RG v extralize znovu pátý a ani tentokrát neprolomil zakletou elitní čtyřku nejvyšší soutěže ČR, což se ale při průběžné generační obměně tak trochu čekalo. Jinak byly ovšem výsledky skvělé, když dorostenci, mladší žáci i minižáci vybojovali republikové zlato a pro hanáckou partu zajistili mistrovský hattrick!
„Hodně se zaměřujeme na péči o mládež a máme velkou radost, že se nám v tomto ohledu natolik daří. Výsledky nejsou u dětí zdaleka rozhodující, na druhou stranu pochopitelně vyjadřují vysokou herní úroveň našich nadějí. Věřím, že máme před sebou dost slibnou budoucnost,“ řekl Večerníku spokojeně šéf prostějovského korfbalu Zdeněk Snášel.
Za odměnu se oddíloví členové sešli a společně juchali. Samozřejmostí byla spousta dobrého jídla i pití v čele s pečeným prasátkem, které rozhodně nezůstalo na ocet. Kdokoliv si mohl zahrát korfbal na připravené koše na travnatém povrchu v sousedství, někdo okusil také podobný basketbal v přilehlém venkovním areálu ZŠ na ulici E. Valenty. Organizátoři slavnosti připravili též řadu zajímavých soutěží o ceny, nechyběla tradiční tombola, všichni přítomní živě diskutovali nejen korfbalová témata. A zlatým hřebem programu se stal po příchodu tmy krásný ohňostroj.
Dospělé osazenstvo pak pokračovalo v křepčení ještě dlouho do noci, leč to už je zase jiná kapitola...


Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 22:00

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments