Dobré odpoledne, dnes je středa 22.5.2019
svátek slaví Emil,
zítra Vladimír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vynikající práci odvedly v uplynulém soutěžním ročníku 2014/2015 všechny týmy korfbalového oddílu SK RG Prostějov. A společně ji oslavily v rámci tradičního setkání pojatého jako rozlučka se sezónou, která proběhla v sobotu v areálu posezení u fotbalových hřišť za místním vlakovým nádražím.

Stejně jako loni se zde na 7. ročníku akce BIG ILL PIG sešla většina současných členů úspěšného klubu společně s mnoha bývalými hráčkami, hráči, trenérkami, kouči i funkcionáři, pro něž se smíšený sport pod vysokými proutěnými koši stal nedílnou součástí života, leckdy až vášní či dokonce láskou.
V dosud posledním ročníku skončil dospělý výběr SK RG v extralize znovu pátý a ani tentokrát neprolomil zakletou elitní čtyřku nejvyšší soutěže ČR, což se ale při průběžné generační obměně tak trochu čekalo. Jinak byly ovšem výsledky skvělé, když dorostenci, mladší žáci i minižáci vybojovali republikové zlato a pro hanáckou partu zajistili mistrovský hattrick!
„Hodně se zaměřujeme na péči o mládež a máme velkou radost, že se nám v tomto ohledu natolik daří. Výsledky nejsou u dětí zdaleka rozhodující, na druhou stranu pochopitelně vyjadřují vysokou herní úroveň našich nadějí. Věřím, že máme před sebou dost slibnou budoucnost,“ řekl Večerníku spokojeně šéf prostějovského korfbalu Zdeněk Snášel.
Za odměnu se oddíloví členové sešli a společně juchali. Samozřejmostí byla spousta dobrého jídla i pití v čele s pečeným prasátkem, které rozhodně nezůstalo na ocet. Kdokoliv si mohl zahrát korfbal na připravené koše na travnatém povrchu v sousedství, někdo okusil také podobný basketbal v přilehlém venkovním areálu ZŠ na ulici E. Valenty. Organizátoři slavnosti připravili též řadu zajímavých soutěží o ceny, nechyběla tradiční tombola, všichni přítomní živě diskutovali nejen korfbalová témata. A zlatým hřebem programu se stal po příchodu tmy krásný ohňostroj.
Dospělé osazenstvo pak pokračovalo v křepčení ještě dlouho do noci, leč to už je zase jiná kapitola...


Total Comments

  • Noc Kostelů
  • Muzejní noc
  • Lázně Skalka
  • Hořava
  • Semo Smržice
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějov nejlepší v ČR!

Po absolutním vítězství v prestižní anketě v rámci Olomouckého kraje se statutární město Prostějov ocitlo i na samém vrcholu hodnocení Měst pro byznys také v celé České republice. Prostějov se tak stal nejlepším městem v celém tuzemsku, které dokáže vytvořit ty správné podmínky pro firmy, podnikatele a živnostníky.

K výbuchu nic nového.

Minulé pondělí uspořádalo vedení Policie ČR - územního odboru Prostějov tiskovou konferenci, na které kromě jiných kauz informovalo také o pokračujícím prověřování okolností tragického výbuchu domu v Mostkovicích. Nic nového jsme se ale nedozvěděli, případ stále není uzavřen...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR ČÍŽEK
19 cizek
Řidič kamionu obdržel minulé pondělí ocenění z rukou šéfa prostějovské policie i zástupce organizace BESIP za to, že 5. března zablokoval svým nákladním vozidlem provoz na dálnici D46 u Prostějova a zabránil tak fatálním následkům, které mohl způsobit řidič jedoucí v protisměru.

Total Comments

Číslo týdne

23

Už po třiadvacáté v řadě měli Prostějované možnost na náměstí T. G. Masaryka sledovat nádherné skvosty historických vozidel. Nedělní přehlídku i následnou tradiční projížďku napříč městem sledovaly stovky spokojených návštěvníků.

Total Comments

Výrok týdne

„POSEČKEJTE MI PROSÍM, JÁ SE TOTIŽ V SOBOTU VDÁVÁM!“

Večerník požádal ředitelku Barboru Prágerovou o odpovědi na otázky k tématu fungování kina Metro 70,
obdrželi jsme však velice roztomilou omluvu.

Total Comments