Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Vynikající práci odvedly v uplynulém soutěžním ročníku 2014/2015 všechny týmy korfbalového oddílu SK RG Prostějov. A společně ji oslavily v rámci tradičního setkání pojatého jako rozlučka se sezónou, která proběhla v sobotu v areálu posezení u fotbalových hřišť za místním vlakovým nádražím.

Stejně jako loni se zde na 7. ročníku akce BIG ILL PIG sešla většina současných členů úspěšného klubu společně s mnoha bývalými hráčkami, hráči, trenérkami, kouči i funkcionáři, pro něž se smíšený sport pod vysokými proutěnými koši stal nedílnou součástí života, leckdy až vášní či dokonce láskou.
V dosud posledním ročníku skončil dospělý výběr SK RG v extralize znovu pátý a ani tentokrát neprolomil zakletou elitní čtyřku nejvyšší soutěže ČR, což se ale při průběžné generační obměně tak trochu čekalo. Jinak byly ovšem výsledky skvělé, když dorostenci, mladší žáci i minižáci vybojovali republikové zlato a pro hanáckou partu zajistili mistrovský hattrick!
„Hodně se zaměřujeme na péči o mládež a máme velkou radost, že se nám v tomto ohledu natolik daří. Výsledky nejsou u dětí zdaleka rozhodující, na druhou stranu pochopitelně vyjadřují vysokou herní úroveň našich nadějí. Věřím, že máme před sebou dost slibnou budoucnost,“ řekl Večerníku spokojeně šéf prostějovského korfbalu Zdeněk Snášel.
Za odměnu se oddíloví členové sešli a společně juchali. Samozřejmostí byla spousta dobrého jídla i pití v čele s pečeným prasátkem, které rozhodně nezůstalo na ocet. Kdokoliv si mohl zahrát korfbal na připravené koše na travnatém povrchu v sousedství, někdo okusil také podobný basketbal v přilehlém venkovním areálu ZŠ na ulici E. Valenty. Organizátoři slavnosti připravili též řadu zajímavých soutěží o ceny, nechyběla tradiční tombola, všichni přítomní živě diskutovali nejen korfbalová témata. A zlatým hřebem programu se stal po příchodu tmy krásný ohňostroj.
Dospělé osazenstvo pak pokračovalo v křepčení ještě dlouho do noci, leč to už je zase jiná kapitola...


Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments