Příjemnou noc, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Málokdy se stává, že jakýkoliv tým korfbalového oddílu SK RG Prostějov libovolné věkové kategorie neobsadí ve své mistrovské soutěži medailový post. Potvrzuje to aktuální sezóna 2018/2019, ve které už tři družstva Hanáků dosáhla na cenný kov, shodně bronzové hodnoty.

Ke slavnostnímu převzetí došlo v rámci Superfinálového dne českého korfbalu o předminulém víkendu v hale RG a ZŠ města Prostějov ve Studentské ulici. „Jak jsme celou akci organizačně zvládli? Sklízeli jsme pochvaly z různých stran, takže asi dobře. Já osobně jsem u toho sice nemohl být kvůli nemoci, ale všichni, co se na pořádání podíleli, si dali moc záležet. A neboť máme z posledních let dost bohaté zkušenosti s organizováním řady turnajů i zápasů, dopadlo také tentokrát vše k celkové spokojenosti,“ zhodnotil předseda SK RG Jan Mynařík.
Vedle rozhodujících utkání extraligy dospělých a dorostenců + první ligy seniorů nechyběl ani zajímavě bohatý doprovodný program. „A Český korfbalový svaz zajistil živé televizní vysílání Superfinálového dne, které běželo na internetovém kanálu České televize. Tím pádem se náš sport mohl víc zviditelnit prostřednictvím veřejnoprávního média,“ zmínil Mynařík.
Prostějovský klub navíc ani dál nepolevuje a brzy se zhostí pořadatelství jiného celostátního klání. Tentokrát půjde o Finálový den mladších žáků, jenž proběhne v sobotu 13. dubna opět v hale RG a ZŠ města PV za účasti domácího kolektivu (zatím třetího v tabulce s možností posunu ještě výš).

13 bronz113 bronz2


Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-