Dobrý večer, dnes je pátek 19.7.2019
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Málokdy se stává, že jakýkoliv tým korfbalového oddílu SK RG Prostějov libovolné věkové kategorie neobsadí ve své mistrovské soutěži medailový post. Potvrzuje to aktuální sezóna 2018/2019, ve které už tři družstva Hanáků dosáhla na cenný kov, shodně bronzové hodnoty.

Ke slavnostnímu převzetí došlo v rámci Superfinálového dne českého korfbalu o předminulém víkendu v hale RG a ZŠ města Prostějov ve Studentské ulici. „Jak jsme celou akci organizačně zvládli? Sklízeli jsme pochvaly z různých stran, takže asi dobře. Já osobně jsem u toho sice nemohl být kvůli nemoci, ale všichni, co se na pořádání podíleli, si dali moc záležet. A neboť máme z posledních let dost bohaté zkušenosti s organizováním řady turnajů i zápasů, dopadlo také tentokrát vše k celkové spokojenosti,“ zhodnotil předseda SK RG Jan Mynařík.
Vedle rozhodujících utkání extraligy dospělých a dorostenců + první ligy seniorů nechyběl ani zajímavě bohatý doprovodný program. „A Český korfbalový svaz zajistil živé televizní vysílání Superfinálového dne, které běželo na internetovém kanálu České televize. Tím pádem se náš sport mohl víc zviditelnit prostřednictvím veřejnoprávního média,“ zmínil Mynařík.
Prostějovský klub navíc ani dál nepolevuje a brzy se zhostí pořadatelství jiného celostátního klání. Tentokrát půjde o Finálový den mladších žáků, jenž proběhne v sobotu 13. dubna opět v hale RG a ZŠ města PV za účasti domácího kolektivu (zatím třetího v tabulce s možností posunu ještě výš).

13 bronz113 bronz2


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments