Příjemnou noc, dnes je pátek 22.11.2019
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Málokdy se stává, že jakýkoliv tým korfbalového oddílu SK RG Prostějov libovolné věkové kategorie neobsadí ve své mistrovské soutěži medailový post. Potvrzuje to aktuální sezóna 2018/2019, ve které už tři družstva Hanáků dosáhla na cenný kov, shodně bronzové hodnoty.

Ke slavnostnímu převzetí došlo v rámci Superfinálového dne českého korfbalu o předminulém víkendu v hale RG a ZŠ města Prostějov ve Studentské ulici. „Jak jsme celou akci organizačně zvládli? Sklízeli jsme pochvaly z různých stran, takže asi dobře. Já osobně jsem u toho sice nemohl být kvůli nemoci, ale všichni, co se na pořádání podíleli, si dali moc záležet. A neboť máme z posledních let dost bohaté zkušenosti s organizováním řady turnajů i zápasů, dopadlo také tentokrát vše k celkové spokojenosti,“ zhodnotil předseda SK RG Jan Mynařík.
Vedle rozhodujících utkání extraligy dospělých a dorostenců + první ligy seniorů nechyběl ani zajímavě bohatý doprovodný program. „A Český korfbalový svaz zajistil živé televizní vysílání Superfinálového dne, které běželo na internetovém kanálu České televize. Tím pádem se náš sport mohl víc zviditelnit prostřednictvím veřejnoprávního média,“ zmínil Mynařík.
Prostějovský klub navíc ani dál nepolevuje a brzy se zhostí pořadatelství jiného celostátního klání. Tentokrát půjde o Finálový den mladších žáků, jenž proběhne v sobotu 13. dubna opět v hale RG a ZŠ města PV za účasti domácího kolektivu (zatím třetího v tabulce s možností posunu ještě výš).

13 bronz113 bronz2


Total Comments

  • Kendrion
  • Fischer Lokomotive
  • Interforst
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments