Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.5.2019
svátek slaví Zbyšek,
zítra Monika
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Málokdy se stává, že jakýkoliv tým korfbalového oddílu SK RG Prostějov libovolné věkové kategorie neobsadí ve své mistrovské soutěži medailový post. Potvrzuje to aktuální sezóna 2018/2019, ve které už tři družstva Hanáků dosáhla na cenný kov, shodně bronzové hodnoty.

Ke slavnostnímu převzetí došlo v rámci Superfinálového dne českého korfbalu o předminulém víkendu v hale RG a ZŠ města Prostějov ve Studentské ulici. „Jak jsme celou akci organizačně zvládli? Sklízeli jsme pochvaly z různých stran, takže asi dobře. Já osobně jsem u toho sice nemohl být kvůli nemoci, ale všichni, co se na pořádání podíleli, si dali moc záležet. A neboť máme z posledních let dost bohaté zkušenosti s organizováním řady turnajů i zápasů, dopadlo také tentokrát vše k celkové spokojenosti,“ zhodnotil předseda SK RG Jan Mynařík.
Vedle rozhodujících utkání extraligy dospělých a dorostenců + první ligy seniorů nechyběl ani zajímavě bohatý doprovodný program. „A Český korfbalový svaz zajistil živé televizní vysílání Superfinálového dne, které běželo na internetovém kanálu České televize. Tím pádem se náš sport mohl víc zviditelnit prostřednictvím veřejnoprávního média,“ zmínil Mynařík.
Prostějovský klub navíc ani dál nepolevuje a brzy se zhostí pořadatelství jiného celostátního klání. Tentokrát půjde o Finálový den mladších žáků, jenž proběhne v sobotu 13. dubna opět v hale RG a ZŠ města PV za účasti domácího kolektivu (zatím třetího v tabulce s možností posunu ještě výš).

13 bronz113 bronz2


Total Comments

  • Noc Kostelů
  • Muzejní noc
  • Lázně Skalka
  • Hořava
  • Semo Smržice
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějov nejlepší v ČR!

Po absolutním vítězství v prestižní anketě v rámci Olomouckého kraje se statutární město Prostějov ocitlo i na samém vrcholu hodnocení Měst pro byznys také v celé České republice. Prostějov se tak stal nejlepším městem v celém tuzemsku, které dokáže vytvořit ty správné podmínky pro firmy, podnikatele a živnostníky.

K výbuchu nic nového.

Minulé pondělí uspořádalo vedení Policie ČR - územního odboru Prostějov tiskovou konferenci, na které kromě jiných kauz informovalo také o pokračujícím prověřování okolností tragického výbuchu domu v Mostkovicích. Nic nového jsme se ale nedozvěděli, případ stále není uzavřen...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR ČÍŽEK
19 cizek
Řidič kamionu obdržel minulé pondělí ocenění z rukou šéfa prostějovské policie i zástupce organizace BESIP za to, že 5. března zablokoval svým nákladním vozidlem provoz na dálnici D46 u Prostějova a zabránil tak fatálním následkům, které mohl způsobit řidič jedoucí v protisměru.

Total Comments

Číslo týdne

23

Už po třiadvacáté v řadě měli Prostějované možnost na náměstí T. G. Masaryka sledovat nádherné skvosty historických vozidel. Nedělní přehlídku i následnou tradiční projížďku napříč městem sledovaly stovky spokojených návštěvníků.

Total Comments

Výrok týdne

„POSEČKEJTE MI PROSÍM, JÁ SE TOTIŽ V SOBOTU VDÁVÁM!“

Večerník požádal ředitelku Barboru Prágerovou o odpovědi na otázky k tématu fungování kina Metro 70,
obdrželi jsme však velice roztomilou omluvu.

Total Comments