Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Z klubové rozlučky s uplynulou sezónou se v případě korfbalového oddílu SK RG Prostějov stala za poslední léta už pevná tradice. Chybět nebude ani tentokrát, jedenáctý ročník s nezaměnitelně originálním názvem v angličtině Big Ill Pig 2019 je na programu v sobotu 22. června.

Dějištěm je opět venkovní posezení u fotbalového areálu SCM Prostějov za místním vlakovým nádražím. Sejde se tam jako obvykle několik desítek současných i bývalých členů ergéčka a také přátel místních korfbalistů, včetně zahraničních z Nizozemska v čele s někdejším koučem extraligového týmu SK Henniem Baasem.
Stávající šéf klubu Jan Mynařík přednese svou neformální hodnotící zprávu čerstvě skončeného soutěžního ročníku 2018/19, na jehož konci Hanáci vybojovali celkem pět republikových medailí za klasický korfbal. Jednu stříbrnou (starší žáci) + čtyři bronzové (dospělí A, dospělí B, dorostenci, mladší žáci).
Především však bude celé setkání o zábavě i báječné náladě. Děti si zaskotačí při různých sportovních i jiných hrách a soutěžích, plnoletí hlavně povykládají a rozeberou všechno možné. Všichni si přitom pochutnají na spoustě dobrot včetně oblíbeného pečeného selátka, samozřejmě poteče proudem též lahodné pití alkoholické i nealko. Dýdžejové navíc připraví hudební doprovod, v pokročilejších hodinách k tanci. A chybět nebude ocenění nejlepších hráčů/hráček sezóny jednotlivých věkových kategorií plus tradičně bohatá tombola o řadu věcných cen včetně předplatného Večerníku, který i tentokrát přispěl svou troškou do korfbalového mlýna. 


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments