Dobré odpoledne, dnes je středa 23.10.2019
svátek slaví Teodor,
zítra Nina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Z klubové rozlučky s uplynulou sezónou se v případě korfbalového oddílu SK RG Prostějov stala za poslední léta už pevná tradice. Chybět nebude ani tentokrát, jedenáctý ročník s nezaměnitelně originálním názvem v angličtině Big Ill Pig 2019 je na programu v sobotu 22. června.

Dějištěm je opět venkovní posezení u fotbalového areálu SCM Prostějov za místním vlakovým nádražím. Sejde se tam jako obvykle několik desítek současných i bývalých členů ergéčka a také přátel místních korfbalistů, včetně zahraničních z Nizozemska v čele s někdejším koučem extraligového týmu SK Henniem Baasem.
Stávající šéf klubu Jan Mynařík přednese svou neformální hodnotící zprávu čerstvě skončeného soutěžního ročníku 2018/19, na jehož konci Hanáci vybojovali celkem pět republikových medailí za klasický korfbal. Jednu stříbrnou (starší žáci) + čtyři bronzové (dospělí A, dospělí B, dorostenci, mladší žáci).
Především však bude celé setkání o zábavě i báječné náladě. Děti si zaskotačí při různých sportovních i jiných hrách a soutěžích, plnoletí hlavně povykládají a rozeberou všechno možné. Všichni si přitom pochutnají na spoustě dobrot včetně oblíbeného pečeného selátka, samozřejmě poteče proudem též lahodné pití alkoholické i nealko. Dýdžejové navíc připraví hudební doprovod, v pokročilejších hodinách k tanci. A chybět nebude ocenění nejlepších hráčů/hráček sezóny jednotlivých věkových kategorií plus tradičně bohatá tombola o řadu věcných cen včetně předplatného Večerníku, který i tentokrát přispěl svou troškou do korfbalového mlýna. 


Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments