Dobrý podvečer, dnes je úterý 18.2.2020
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dalším korfbalovým vrcholem v Prostějově se již zanedlouho stane Mistrovství Evropy v korfbalu do 21 let. Závěrečný turnaj osmi nejlepších reprezentací starého kontinentu dané věkové kategorie přivítá od 15. do 19. října hala RG a ZŠ města PV ve Studentské ulici.

O medaile se samozřejmě porve i domácí tým České republiky, jehož odvážným cílem a současně velkým snem jsou právě stupně vítězů. Byť postoupit do semifinále z těžké základní skupiny s Nizozemskem, Anglií a Katalánskem bude velmi složité.
Součástí národního výběru korfbalistů naší země U21 každopádně jsou hned čtyři zástupci oddílu SK RG Prostějov: jako asistent trenéra David Konečný, coby hráči Nikola Lorencová, Petr Šnajdr a Daniel Štefák. Všichni by měli startovat i na samém šampionátu, na jehož organizaci se ergéčko významně podílí.
„Přípravy jsou v plném proudu a mnoho členů našeho klubu pomáhá z pozice dobrovolníků s tím, aby mistrovství proběhlo po všech stránkách na co nejvyšší úrovni,“ ujistil předseda prostějovských korfbalistů Jan Mynařík s tím, že mládežnické družstvo ČR už má na „reálce“ za sebou dvě soustředění (20. až 22. září, 4. až 6. října), zatímco jedno ještě zbývá (od 11. do 13. října).
PROSTĚJOVSKÝ Večerník je mediálním partnerem blížícího se ME a ve svém příštím vydání 14. října přinese obsáhlou celostránkovou pozvánku s veškerými podrobnějšími informacemi! 

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments