Dobré ráno, dnes je úterý 22.10.2019
svátek slaví Sabina,
zítra Teodor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dalším korfbalovým vrcholem v Prostějově se již zanedlouho stane Mistrovství Evropy v korfbalu do 21 let. Závěrečný turnaj osmi nejlepších reprezentací starého kontinentu dané věkové kategorie přivítá od 15. do 19. října hala RG a ZŠ města PV ve Studentské ulici.

O medaile se samozřejmě porve i domácí tým České republiky, jehož odvážným cílem a současně velkým snem jsou právě stupně vítězů. Byť postoupit do semifinále z těžké základní skupiny s Nizozemskem, Anglií a Katalánskem bude velmi složité.
Součástí národního výběru korfbalistů naší země U21 každopádně jsou hned čtyři zástupci oddílu SK RG Prostějov: jako asistent trenéra David Konečný, coby hráči Nikola Lorencová, Petr Šnajdr a Daniel Štefák. Všichni by měli startovat i na samém šampionátu, na jehož organizaci se ergéčko významně podílí.
„Přípravy jsou v plném proudu a mnoho členů našeho klubu pomáhá z pozice dobrovolníků s tím, aby mistrovství proběhlo po všech stránkách na co nejvyšší úrovni,“ ujistil předseda prostějovských korfbalistů Jan Mynařík s tím, že mládežnické družstvo ČR už má na „reálce“ za sebou dvě soustředění (20. až 22. září, 4. až 6. října), zatímco jedno ještě zbývá (od 11. do 13. října).
PROSTĚJOVSKÝ Večerník je mediálním partnerem blížícího se ME a ve svém příštím vydání 14. října přinese obsáhlou celostránkovou pozvánku s veškerými podrobnějšími informacemi! 

Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments