Dobré poledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dalším korfbalovým vrcholem v Prostějově se již zanedlouho stane Mistrovství Evropy v korfbalu do 21 let. Závěrečný turnaj osmi nejlepších reprezentací starého kontinentu dané věkové kategorie přivítá od 15. do 19. října hala RG a ZŠ města PV ve Studentské ulici.

O medaile se samozřejmě porve i domácí tým České republiky, jehož odvážným cílem a současně velkým snem jsou právě stupně vítězů. Byť postoupit do semifinále z těžké základní skupiny s Nizozemskem, Anglií a Katalánskem bude velmi složité.
Součástí národního výběru korfbalistů naší země U21 každopádně jsou hned čtyři zástupci oddílu SK RG Prostějov: jako asistent trenéra David Konečný, coby hráči Nikola Lorencová, Petr Šnajdr a Daniel Štefák. Všichni by měli startovat i na samém šampionátu, na jehož organizaci se ergéčko významně podílí.
„Přípravy jsou v plném proudu a mnoho členů našeho klubu pomáhá z pozice dobrovolníků s tím, aby mistrovství proběhlo po všech stránkách na co nejvyšší úrovni,“ ujistil předseda prostějovských korfbalistů Jan Mynařík s tím, že mládežnické družstvo ČR už má na „reálce“ za sebou dvě soustředění (20. až 22. září, 4. až 6. října), zatímco jedno ještě zbývá (od 11. do 13. října).
PROSTĚJOVSKÝ Večerník je mediálním partnerem blížícího se ME a ve svém příštím vydání 14. října přinese obsáhlou celostránkovou pozvánku s veškerými podrobnějšími informacemi! 

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-