Příjemnou noc, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Během nejbližšího víkendu se korfbalisté SK RG Prostějov mohou posunout do čela extraligy dospělých ČR 2019/20. Stačí „maličkost“: vyhrát oba nadcházející duely, které je ve dvou dnech za sebou čekají. Ani jeden přitom nebude vůbec jednoduchý, spíš právě naopak.

Nejprve Hanáci v 11. kole nejvyšší tuzemské soutěže přivítají Modré Slony YMCA Znojmo, hraje se v sobotu 1. února od 14.30 hodin v hale RG a ZŠ města PV ve Studentské ulici. Domácí mají v polovině základní části na kontě 10 bodů a jsou průběžně druzí, hosté zatím nasbírali jen čtyři bodíky a okupují čtvrtou příčku.
„Připadá mi, že se Znojmo od minulé sezóny zlepšilo. V prvním vzájemném utkání tohoto ročníku na vlastním hřišti jsme s ním sice neměli větší problémy, ale v odvetě na jihu Moravy nás pak těsně porazilo. Důležité bude zachytit úvod, zbytečně se nestresovat a předvádět svůj korfbal, v takovém případě máme na přesvědčivé vítězství,“ věří trenér ergéčka David Konečný.
V neděli 2. února od 17.00 hodin nastoupí jeho tým ke střetnutí 12. extraligového dějství na palubovce KK Brno, se 12 body současného lídra tabulky. Strhne se tedy přímá bitva dvou aktuálně nejlepších českých družstev o čelo soutěže, opravdový zápasový šlágr. A kdo vyhraje, ten povede!
„Řekl bych, že s Brnem jsme teď asi dost vyrovnaní. Na jejich hřišti se nám podařilo kvalitním výkonem zvítězit, v domácím prostředí jsme naopak vinou horší obrany podlehli. Tentokrát to znova bude padesát na padesát a my se o výhru popereme na maximum,“ slíbil kouč Konečný, jenž možná bude opět postrádat oporu Renatu Havlovou kvůli přetrvávajícím bolestem nohy. 

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments