Dobrý večer, dnes je úterý 28.1.2020
svátek slaví Otýlie,
zítra Zdislava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další ročník za sebou má populární turnaj v malé kopané, který pořádá klub MK Brodek u Prostějova. Letos se zúčastnilo sedm týmů z blízkého okolí a prvenství putovalo do nedalekých Otaslavic. Domácí áčko skončilo těsně druhé, bronz vyválčily Kobeřice.

Z pozice největšího favorita do turnaje nastupovali borci domácího „A“-týmu. Svou roli také naplňovali, když po „béčku“ porazili i Otaslavice a zdálo, se že je v cestě za prvenstvím nemůže nic zastavit. Nečekané remízy s Želčí a Soldán týmem, však poskytly šanci Otaslavicím, které ji chytily za pačesy a nakonec svého rivala předstihly rozdílem jediného bodu.

Celkově byl turnaj hodně vyrovnaný, ani jeden z týmů si nemohl být výhrou předem jistý. Výsledkové kopance pak vystřelily na třetí příčku Kobeřice, nevděčná čtvrtá příčka zbyla na Soldán tým. „Odehráno bylo jedenadvacet utkání. Ani jedno z mužstev nedominovalo, o pořadí na čtvrtém až šestém místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů,“ prozradil Radek Kolařík, hlavní organizátor turnaje.

Nejlepším střelcem se stal Dominik Drmola z Otaslavic s pěti přesnými zásahy. Nejlepším gólmanem byl vyhlášen Bohdan Bureš z domácího áčka. Turnaj odřídila dvojice Bedřich Lizna a Radek Motal. „Rád bych všem zúčastněným poděkoval za pohodovou atmosféru a doufám, že se příští rok sejdeme znovu,“ uzavřel Radek Kolařík.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS

1. Otaslavice 15bodů/skóre 8:3 (- Brodek A 0:3,- Kobeřice 3:0,- Soldán team 1:0,- Brodek B 1:0,- ŠIZ 2:0,- Želeč 1:0). 2. MK Brodek „A“ 14/9:2 (- Kobeřice 1:0,- Soldán team 1:1,- Brodek B 2:0,- ŠIZ 1:0,- Želeč 1:1). 3. Kobra Kobeřice 8/8:7 (- Soldán team 1:1,- Brodek B 3:0,- ŠIZ 2:0,- Želeč 2:2). 4. Soldán team 6/7:5 (- Brodek B 0:1,- ŠIZ 4:0,- Želeč 1:1). 5. MK Brodek „B“ 6/2:7 (- ŠIZ 0:1,- Želeč 1:0). 6. ŠIZ 6/3:9 (- Želeč 2:0). 7. TJ Želeč 3/4:8.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments