Dobrý večer, dnes je středa 23.9.2020
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další ročník za sebou má populární turnaj v malé kopané, který pořádá klub MK Brodek u Prostějova. Letos se zúčastnilo sedm týmů z blízkého okolí a prvenství putovalo do nedalekých Otaslavic. Domácí áčko skončilo těsně druhé, bronz vyválčily Kobeřice.

Z pozice největšího favorita do turnaje nastupovali borci domácího „A“-týmu. Svou roli také naplňovali, když po „béčku“ porazili i Otaslavice a zdálo, se že je v cestě za prvenstvím nemůže nic zastavit. Nečekané remízy s Želčí a Soldán týmem, však poskytly šanci Otaslavicím, které ji chytily za pačesy a nakonec svého rivala předstihly rozdílem jediného bodu.

Celkově byl turnaj hodně vyrovnaný, ani jeden z týmů si nemohl být výhrou předem jistý. Výsledkové kopance pak vystřelily na třetí příčku Kobeřice, nevděčná čtvrtá příčka zbyla na Soldán tým. „Odehráno bylo jedenadvacet utkání. Ani jedno z mužstev nedominovalo, o pořadí na čtvrtém až šestém místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů,“ prozradil Radek Kolařík, hlavní organizátor turnaje.

Nejlepším střelcem se stal Dominik Drmola z Otaslavic s pěti přesnými zásahy. Nejlepším gólmanem byl vyhlášen Bohdan Bureš z domácího áčka. Turnaj odřídila dvojice Bedřich Lizna a Radek Motal. „Rád bych všem zúčastněným poděkoval za pohodovou atmosféru a doufám, že se příští rok sejdeme znovu,“ uzavřel Radek Kolařík.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS

1. Otaslavice 15bodů/skóre 8:3 (- Brodek A 0:3,- Kobeřice 3:0,- Soldán team 1:0,- Brodek B 1:0,- ŠIZ 2:0,- Želeč 1:0). 2. MK Brodek „A“ 14/9:2 (- Kobeřice 1:0,- Soldán team 1:1,- Brodek B 2:0,- ŠIZ 1:0,- Želeč 1:1). 3. Kobra Kobeřice 8/8:7 (- Soldán team 1:1,- Brodek B 3:0,- ŠIZ 2:0,- Želeč 2:2). 4. Soldán team 6/7:5 (- Brodek B 0:1,- ŠIZ 4:0,- Želeč 1:1). 5. MK Brodek „B“ 6/2:7 (- ŠIZ 0:1,- Želeč 1:0). 6. ŠIZ 6/3:9 (- Želeč 2:0). 7. TJ Želeč 3/4:8.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-