Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Před deseti lety se začala v Hluchově psát historie letního turnaje v malé kopané O pohár starosty obce. Letos tedy přijde na řadu již jedenáctý ročník, konkrétně se tak stane tuto sobotu 22. července. Začátek je naplánován na devátou hodinu a aktuálně pořadatelé hlásí šestici přihlášených.

„Bohužel i náš turnaj se potýká s drobným nedostatkem účastníků, ale žádné drama to není. Z několikaletých tradičních týmů, samozřejmě kromě domácího FC Juniors Semos Hluchov, potvrdili účast Medvědi Prostějov, Graphic Prostějov, Hegeš Team a Béci Prostějov, premiéru by si u nás měla odbýt Lhota pod Kosířem,“ vyjmenoval za organizátory Tomáš Smékal. Již nyní je naopak jisté, že v přírodním areálu nepředstaví Kostelec na Hané ani několikanásobného vítěze Všehochuť. Tím se nyní otvírá větší šance pro všechny ostatní. Nepotvrzený zatím zůstává start loňského nováčka z Čech pod Kosířem a dvě startovní místa tak stále zůstávají volná.

„V poslední době býval turnaj s osmi celky a hrací dobou jedenkrát sedmnáct minut. Pokud se již nikdo další nepřihlásí, uzavřeme turnaj s šesti účastníky a hrací doba bude dvakrát patnáct minut. Systém každý s každým zůstává,“ podotkl Smékal s tím, že vyhlášení vítěze a předání ceny z rukou starosty obce Vladimíra Dvorského je v plánu přibližně na sedmnáctou hodinu.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments