Dobré odpoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Před deseti lety se začala v Hluchově psát historie letního turnaje v malé kopané O pohár starosty obce. Letos tedy přijde na řadu již jedenáctý ročník, konkrétně se tak stane tuto sobotu 22. července. Začátek je naplánován na devátou hodinu a aktuálně pořadatelé hlásí šestici přihlášených.

„Bohužel i náš turnaj se potýká s drobným nedostatkem účastníků, ale žádné drama to není. Z několikaletých tradičních týmů, samozřejmě kromě domácího FC Juniors Semos Hluchov, potvrdili účast Medvědi Prostějov, Graphic Prostějov, Hegeš Team a Béci Prostějov, premiéru by si u nás měla odbýt Lhota pod Kosířem,“ vyjmenoval za organizátory Tomáš Smékal. Již nyní je naopak jisté, že v přírodním areálu nepředstaví Kostelec na Hané ani několikanásobného vítěze Všehochuť. Tím se nyní otvírá větší šance pro všechny ostatní. Nepotvrzený zatím zůstává start loňského nováčka z Čech pod Kosířem a dvě startovní místa tak stále zůstávají volná.

„V poslední době býval turnaj s osmi celky a hrací dobou jedenkrát sedmnáct minut. Pokud se již nikdo další nepřihlásí, uzavřeme turnaj s šesti účastníky a hrací doba bude dvakrát patnáct minut. Systém každý s každým zůstává,“ podotkl Smékal s tím, že vyhlášení vítěze a předání ceny z rukou starosty obce Vladimíra Dvorského je v plánu přibližně na sedmnáctou hodinu.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments