Dobré ráno, dnes je středa 23.1.2019
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Turnaje druhého kola ve 2. lize mužů 2017/18 malé kopané ČUS Prostějovska hostily Čehovice a Dřevnovice. Dohromady osm odehraných utkání přitom stanovilo, že už nikdo v soutěži nemá plný bodový zisk.

Dosud stoprocentní SK Dřevnovice totiž v domácím prostředí po smetení jasně poslední Zavadilky Prostějov „jen“ remizovaly s TTCE Graphic Prostějov a dostaly se na deset bodů. I tak zůstaly v čele, ovšem pouze lepším skóre před Smržicemi B. Nováček udolal Čehovice/Hluchov a rozprášil druhý nový tým Hymláky Prostějov, čímž se posunul na druhé místo. Třetí je o jediný bodík zpět zkušené Mexiko Víceměřice zásluhou dvou sobotních výher o dva góly. A chytili se výše zmínění Hymláci zdevastováním prostějovského mančaftu FC Béci Sokol 2. (kopa,son)


2. OKRESNÍ LIGA MUŽŮ 2017/2018
2. kolo, sobota 16. září
Hřiště Čehovice: SK Dřeváci Čehovice/Hluchov – TJ Smržice B 2:4, FC Béci Sokol 2 Prostějov – Čehovice/Hluchov 0:5, Hymláci Prostějov – Smržice B 1:6, Béci PV – Hymláci PV 4:9. Rozhodčí Lízna.
Hřiště Dřevnovice: SK Dřevnovice – FC Zavadilka Prostějov 5:2, Zavadilka PV – SK Mexiko Víceměřice 0:2, Dřevnovice – TTCE Graphic Prostějov 4:4, Graphic PV – Víceměřice 2:4. Rozhodčí Krátký.

PRŮBĚŽNÁ TABULKA
1. Dřevnovice 3 1 0 21:9 10
2. Smržice B 3 1 0 14:6 10
3. Víceměřice 3 0 1 13:7 9
4. Čehovice/Hluchov 2 0 2 12:10 6
5. Béci PV 1 1 2 8:17 4
6. Graphic PV 0 3 1 10:12 3
7. Hymláci PV 1 0 3 13:23 3
8. Zavadilka PV 0 0 4 4:11 0

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments