Příjemnou noc, dnes je pátek 16.11.2018
svátek slaví Otmar,
zítra Mahulena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
ilustrační foto

První polovina 2. ligy mužů 2017/18 v malé kopané ČUS Prostějovska už je minulostí. Podzimní část této soutěže uzavřel maximálně vydařený turnaj čtvrtého dějství v Dřevnovicích.

Absolutně tam nezaváhal nováček a současně lídr tabulky TJ Smržice B, který vyřídil celek FC Béci Sokol 2 Prostějov hladce 3:0. Zvýšil tím svůj náskok v čele na šest bodů, ovšem druhé SK Dřevnovice mají po sobotním zdolání Mexika Víceměřice 4:2 jeden odložený zápas k dobru – právě proti výše zmíněným Békům uzavírajícím průběžné pořadí. SK Dřeváci Čehovice/Hluchov jsou pak třetí se stejným ziskem třinácti bodů.
Závěrečné druholigové klání podzimu přitom provázelo pěkné počasí a hrálo se v příjemném prostředí, jež připravil personál pořádajícího SK Dřevnovice pod vedením Miroslava Zbořila. Výborná udírna i bufet a hlavně osobní přítomnost starostky Bohunky Charvátové včetně jejího příspěvku misky vlastnoručně napečeného cukroví se podílely na důstojném ukončení úvodní části sezóny.

2. OKRESNÍ LIGA MUŽŮ 2017/18
Čtvrté kolo – sobota 14. října
Hřiště Dřevnovice: SK Dřevnovice – SK Mexiko Víceměřice 4:2, FC Zavadilka Prostějov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 1:1, Hymláci Prostějov – TTCE Graphic Prostějov 5:4, TJ Smržice B – FC Béci Sokol 2 Prostějov 3:0. Rozhodčí Bedřich Lízna a Bohuslav Krátký.
Průběžná tabulka
1. Smržice B 6 1 0 25:12 19
2. Dřevnovice 4 1 1 39:16 13
3. Čehovice/Hluchov 4 1 2 25:15 13
4. Víceměřice 3 0 3 17:14 9
5. Graphic PV 1 3 3 18:22 6
6. Hymláci PV 2 0 5 19:51 6
7. Zavadilka PV 1 1 5 12:13 4
8. Béci PV 1 1 3 8:20 4

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments