Dobré odpoledne, dnes je úterý 22.1.2019
svátek slaví Slavomír,
zítra Zdeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
ilustrační foto

První polovina 2. ligy mužů 2017/18 v malé kopané ČUS Prostějovska už je minulostí. Podzimní část této soutěže uzavřel maximálně vydařený turnaj čtvrtého dějství v Dřevnovicích.

Absolutně tam nezaváhal nováček a současně lídr tabulky TJ Smržice B, který vyřídil celek FC Béci Sokol 2 Prostějov hladce 3:0. Zvýšil tím svůj náskok v čele na šest bodů, ovšem druhé SK Dřevnovice mají po sobotním zdolání Mexika Víceměřice 4:2 jeden odložený zápas k dobru – právě proti výše zmíněným Békům uzavírajícím průběžné pořadí. SK Dřeváci Čehovice/Hluchov jsou pak třetí se stejným ziskem třinácti bodů.
Závěrečné druholigové klání podzimu přitom provázelo pěkné počasí a hrálo se v příjemném prostředí, jež připravil personál pořádajícího SK Dřevnovice pod vedením Miroslava Zbořila. Výborná udírna i bufet a hlavně osobní přítomnost starostky Bohunky Charvátové včetně jejího příspěvku misky vlastnoručně napečeného cukroví se podílely na důstojném ukončení úvodní části sezóny.

2. OKRESNÍ LIGA MUŽŮ 2017/18
Čtvrté kolo – sobota 14. října
Hřiště Dřevnovice: SK Dřevnovice – SK Mexiko Víceměřice 4:2, FC Zavadilka Prostějov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 1:1, Hymláci Prostějov – TTCE Graphic Prostějov 5:4, TJ Smržice B – FC Béci Sokol 2 Prostějov 3:0. Rozhodčí Bedřich Lízna a Bohuslav Krátký.
Průběžná tabulka
1. Smržice B 6 1 0 25:12 19
2. Dřevnovice 4 1 1 39:16 13
3. Čehovice/Hluchov 4 1 2 25:15 13
4. Víceměřice 3 0 3 17:14 9
5. Graphic PV 1 3 3 18:22 6
6. Hymláci PV 2 0 5 19:51 6
7. Zavadilka PV 1 1 5 12:13 4
8. Béci PV 1 1 3 8:20 4

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments