Dobré ráno, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tři kola před koncem 1. okresní ligy mužů v malé kopané ČUS Prostějovska 2017/2018 začíná být zřejmé, že největší favorit a úřadující šampión SK Tomek Dobrochov míří za další zlatou radostí. Veledůležitý krok udělal v sobotním šestém dějství elitní soutěže, kdy se hrálo v Prostějově a ve Vrbátkách.

Klíčový byl hlavně prestižní souboj s konkurenční Chaloupkou Prostějov, která se v případě vítězství mohla vrátit do čela tabulky. Místo toho však vzájemný duel ovládl Dobrochov poměrem 5:2. A neboť vzápětí rozebral i FC Juniors Semos Hluchov hladce 6:0, vytvořil si na první pozici čtyřbodový náskok. Patrně rozhodující.
Chaloupka zůstala druhá jen o dva bodíky před dotírajícími a skvěle finišujícími Orly Otinoves. Přituhuje v bitvě o dvě sestupová místa, kde si dost pohoršila poslední Kobra Kobeřice, naopak dílčí zlepšení zaznamenali vedle šestého Hluchova též sedmí Medvědi Prostějov. (kopa, son)

1. OKRESNÍ LIGA MUŽŮ 2017/18
6. kolo – hřiště Vrbátky: MK Medvědi Prostějov – FK Vrbátky 5:2, Vrbátky – Orli Otinoves 1:6, Medvědi PV – 1.FC Laškov 2:10, Laškov – Otinoves 5:10. Hřiště Brněnská ulice Prostějov: SK Tomek Dobrochov – SK Chaloupka Prostějov 5:2, Dobrochov – FC Juniors Semos Hluchov 6:0, SK Kobra Kobeřice – Chaloupka PV 0:8, J. Hluchov – Kobeřice 3:2.
Průběžná tabulka
1. Dobrochov 9 2 0 75:27 29
2. Chaloupka PV 8 1 2 70:28 25
3. Otinoves 7 2 2 56:33 23
4. Laškov 5 1 5 41:40 16
5. Vrbátky 5 0 6 34:41 15
6. J. Hluchov 3 0 8 27:56 9
7. Medvědi PV 2 1 8 29:67 7
8. Kobeřice 1 1 9 26:66 4

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments