Dobré ráno, dnes je středa 23.1.2019
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dlouhé tři sezóny trvala nadvláda celku SK Tomek Dobrochov nad nejvyšší okresní soutěží v malé kopané ČUS Prostějovska 2017/2018. Než právě teď skončila. Postaral se o to tým SK Chaloupka Prostějov, který hegemonovi uplynulých let vytrhl mistrovský titul z rukou a získal jej pro sebe!

O konečném triumfu v aktuálním ročníku 1. ligy mužů borci Chaloupky definitivně rozhodli vítězstvím 4:1 nad SK Juniors Semos Hluchov v závěrečném turnaji na hřišti v Kobeřicích. Udrželi tím dvoubodový náskok před duem pronásledovatelů a zlato vybojovali po čtyřech letech.
Druhé místo obsadili Orli Otinoves jak zásluhou smetení MK Medvědi Prostějov 8:3, tak při rovnosti bodů díky lepším vzájemným utkáním s Dobrochovem (3:3, 8:4). Trojnásobný obhájce sice v sobotu zdolal SK Kobra Kobeřice 5:3, ovšem na víc než bronz mu to již nestačilo.
Na opačném pólu tabulky známe dva sestupující kolektivy do druhé ligy. Stali se jimi Kobeřice a Medvědi, ačkoliv Kobra ve vzájemné bitvě soka přemohla 2:1. Nakonec však zůstala o dva bodíky za šestým a tedy udrživším se Hluchovem, kterému neublížila ani finální porážka od mistrovské Chaloupky.
Ceny nejlepším předali místopředseda OS ČUS Prostějovska Bohuslav Krátký a předseda okresní malé kopané Pavel Kočíb. (kopa, son)

1. OKRESNÍ LIGA MUŽŮ 2017/18
8. kolo – hřiště Kobeřice: SK Tomek Dobrochov – SK Kobra Kobeřice 5:3, SK Chaloupka Prostějov – SK Juniors Semos Hluchov 4:1, Orli Otinoves – MK Medvědi Prostějov 8:3, 1.FC Laškov – FK Vrbátky 1:5, Medvědi PV – Kobeřice 1:2 (dohrávka). Rozhodčí Krátký a Motal.
Konečná tabulka
1. Chaloupka PV 11 1 2 86:32 34
2. Otinoves 10 2 2 84:41 32
3. Dobrochov 10 2 2 89:47 32
4. Vrbátky 8 0 6 54:50 24
5. Laškov 6 1 7 48:54 19
6. J. Hluchov 3 0 11 32:78 9
7. Kobeřice 2 1 11 33:75 7
8. Medvědi PV 2 1 11 33:82 7

VÝZVA: Všichni zájemci o start v příštím ročníku okresních soutěží v malé kopané ČUS Prostějovska nechť podávají přihlášky k účasti do konce června!

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments