Dobré ráno, dnes je středa 26.9.2018
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Dlouhé tři sezóny trvala nadvláda celku SK Tomek Dobrochov nad nejvyšší okresní soutěží v malé kopané ČUS Prostějovska 2017/2018. Než právě teď skončila. Postaral se o to tým SK Chaloupka Prostějov, který hegemonovi uplynulých let vytrhl mistrovský titul z rukou a získal jej pro sebe!

O konečném triumfu v aktuálním ročníku 1. ligy mužů borci Chaloupky definitivně rozhodli vítězstvím 4:1 nad SK Juniors Semos Hluchov v závěrečném turnaji na hřišti v Kobeřicích. Udrželi tím dvoubodový náskok před duem pronásledovatelů a zlato vybojovali po čtyřech letech.
Druhé místo obsadili Orli Otinoves jak zásluhou smetení MK Medvědi Prostějov 8:3, tak při rovnosti bodů díky lepším vzájemným utkáním s Dobrochovem (3:3, 8:4). Trojnásobný obhájce sice v sobotu zdolal SK Kobra Kobeřice 5:3, ovšem na víc než bronz mu to již nestačilo.
Na opačném pólu tabulky známe dva sestupující kolektivy do druhé ligy. Stali se jimi Kobeřice a Medvědi, ačkoliv Kobra ve vzájemné bitvě soka přemohla 2:1. Nakonec však zůstala o dva bodíky za šestým a tedy udrživším se Hluchovem, kterému neublížila ani finální porážka od mistrovské Chaloupky.
Ceny nejlepším předali místopředseda OS ČUS Prostějovska Bohuslav Krátký a předseda okresní malé kopané Pavel Kočíb. (kopa, son)

1. OKRESNÍ LIGA MUŽŮ 2017/18
8. kolo – hřiště Kobeřice: SK Tomek Dobrochov – SK Kobra Kobeřice 5:3, SK Chaloupka Prostějov – SK Juniors Semos Hluchov 4:1, Orli Otinoves – MK Medvědi Prostějov 8:3, 1.FC Laškov – FK Vrbátky 1:5, Medvědi PV – Kobeřice 1:2 (dohrávka). Rozhodčí Krátký a Motal.
Konečná tabulka
1. Chaloupka PV 11 1 2 86:32 34
2. Otinoves 10 2 2 84:41 32
3. Dobrochov 10 2 2 89:47 32
4. Vrbátky 8 0 6 54:50 24
5. Laškov 6 1 7 48:54 19
6. J. Hluchov 3 0 11 32:78 9
7. Kobeřice 2 1 11 33:75 7
8. Medvědi PV 2 1 11 33:82 7

VÝZVA: Všichni zájemci o start v příštím ročníku okresních soutěží v malé kopané ČUS Prostějovska nechť podávají přihlášky k účasti do konce června!

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments