Dobré odpoledne, dnes je úterý 20.10.2020
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Okresní sezóna v malé kopané tradičně končí závěrečnými bitvami Poháru ČUS Prostějovska mužů, tentokrát aktuálního ročníku 2017/18. Soutěž měla o uplynulém víkendu na programu dva semifinálové turnaje, z nichž jeden dopadl podle očekávání a druhý překvapivě.

V Laškově se z postupu do finále radoval s plným počtem bodů vítězný favorit SK Tomek Dobrochov a ze stříbrné pozice také druhý papírově nejsilnější tým, domácí 1.FC Laškov. Naopak v Dřevnovicích favorizovaný celek neuspěl, neboť čerstvý ligový mistr SK Chaloupka Prostějov skončil až třetí. A průnik mezi pohárovou elitu tak oslavila dvojice SK Dřevnovice + SK Dřeváci Čehovice/Hluchov, když čtvrtý účastník skupiny MK Medvědi Prostějov vůbec nedorazil.
Finálový turnaj se uskuteční již v sobotu 23. června opět na dřevnovickém hřišti.


POHÁR OS ČUS PROSTĚJOV MUŽŮ 2017/2018
SEMIFINÁLE - hřiště Laškov: 1.FC Laškov – FC Juniors Semos Hluchov 3:0, SK Tomek Dobrochov – TJ Smržice 3:2, J. Hluchov – Smržice 0:0, Laškov – Dobrochov 2:3, Dobrochov – J. Hluchov 5:0, Smržice – Laškov 2:4. Rozhodčí Motal.
1. Dobrochov 3 0 0 11:4 9
2. Laškov 2 0 1 9:5 6
3. Smržice 0 1 2 4:7 1
4. J. Hluchov 0 1 2 0:8 1
SEMIFINÁLE - hřiště Dřevnovice: SK Dřevnovice – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 1:0, Dřevnovice – SK Chaloupka Prostějov 3:3, Chaloupka PV – Čehovice/Hluchov 1:3. Rozhodčí Krátký.
1. Dřevnovice 1 1 0 4:3 4
2. Čehovice/Hluchov 1 0 1 3:2 3
3. Chaloupka PV 0 1 1 4:6 1
FINÁLE – sobota 23. června
Hřiště Dřevnovice: 8.00 hodin SK Tomek Dobrochov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov, 8.40 1.FC Laškov – SK Dřevnovice, 9.20 Čehovice/Hluchov – Dřevnovice, 10.00 Dobrochov – Laškov, 10.40 Laškov – Čehovice/Hluchov, 11.20 Dřevnovice – Dobrochov.
Pro zdárný průběh turnaje jsou všechny týmy žádány, aby se dostavily k zahájení už před osmou hodinou ranní!

Total Comments

  • Václavková pohřební služba
  • Bellis
  • Veterina Plajner
  • Auto Rolný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Sportovní události jsou pozastaveny. Co vám bude nejvíce chybět?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-