Příjemnou noc, dnes je úterý 20.11.2018
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Okresní sezóna v malé kopané tradičně končí závěrečnými bitvami Poháru ČUS Prostějovska mužů, tentokrát aktuálního ročníku 2017/18. Soutěž měla o uplynulém víkendu na programu dva semifinálové turnaje, z nichž jeden dopadl podle očekávání a druhý překvapivě.

V Laškově se z postupu do finále radoval s plným počtem bodů vítězný favorit SK Tomek Dobrochov a ze stříbrné pozice také druhý papírově nejsilnější tým, domácí 1.FC Laškov. Naopak v Dřevnovicích favorizovaný celek neuspěl, neboť čerstvý ligový mistr SK Chaloupka Prostějov skončil až třetí. A průnik mezi pohárovou elitu tak oslavila dvojice SK Dřevnovice + SK Dřeváci Čehovice/Hluchov, když čtvrtý účastník skupiny MK Medvědi Prostějov vůbec nedorazil.
Finálový turnaj se uskuteční již v sobotu 23. června opět na dřevnovickém hřišti.


POHÁR OS ČUS PROSTĚJOV MUŽŮ 2017/2018
SEMIFINÁLE - hřiště Laškov: 1.FC Laškov – FC Juniors Semos Hluchov 3:0, SK Tomek Dobrochov – TJ Smržice 3:2, J. Hluchov – Smržice 0:0, Laškov – Dobrochov 2:3, Dobrochov – J. Hluchov 5:0, Smržice – Laškov 2:4. Rozhodčí Motal.
1. Dobrochov 3 0 0 11:4 9
2. Laškov 2 0 1 9:5 6
3. Smržice 0 1 2 4:7 1
4. J. Hluchov 0 1 2 0:8 1
SEMIFINÁLE - hřiště Dřevnovice: SK Dřevnovice – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 1:0, Dřevnovice – SK Chaloupka Prostějov 3:3, Chaloupka PV – Čehovice/Hluchov 1:3. Rozhodčí Krátký.
1. Dřevnovice 1 1 0 4:3 4
2. Čehovice/Hluchov 1 0 1 3:2 3
3. Chaloupka PV 0 1 1 4:6 1
FINÁLE – sobota 23. června
Hřiště Dřevnovice: 8.00 hodin SK Tomek Dobrochov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov, 8.40 1.FC Laškov – SK Dřevnovice, 9.20 Čehovice/Hluchov – Dřevnovice, 10.00 Dobrochov – Laškov, 10.40 Laškov – Čehovice/Hluchov, 11.20 Dřevnovice – Dobrochov.
Pro zdárný průběh turnaje jsou všechny týmy žádány, aby se dostavily k zahájení už před osmou hodinou ranní!

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Adéla Jánská

 
janska copyProfesorka, která vyučuje malbu na Střední škole designu a módy, Prostějov, byla jednou z hlavních postav úterní slavnosti, při níž byl na stěnu v obřadní síni prostějovské radnice umístěn obraz exprimátorky Aleny Raškové. Právě tato dáma je totiž jeho autorem. .

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

PIŠTE OBJEKTIVNĚ, MY K VÁM BUDEME URČITĚ OTEVŘENÍ!“

Přání primátora Statutárního města Prostějov Františka Jury při první tiskové konferenci nové rady...
PÍŠEME A BUDEME NADÁLE!

Total Comments