Dobré ráno, dnes je středa 26.9.2018
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Okresní sezóna v malé kopané tradičně končí závěrečnými bitvami Poháru ČUS Prostějovska mužů, tentokrát aktuálního ročníku 2017/18. Soutěž měla o uplynulém víkendu na programu dva semifinálové turnaje, z nichž jeden dopadl podle očekávání a druhý překvapivě.

V Laškově se z postupu do finále radoval s plným počtem bodů vítězný favorit SK Tomek Dobrochov a ze stříbrné pozice také druhý papírově nejsilnější tým, domácí 1.FC Laškov. Naopak v Dřevnovicích favorizovaný celek neuspěl, neboť čerstvý ligový mistr SK Chaloupka Prostějov skončil až třetí. A průnik mezi pohárovou elitu tak oslavila dvojice SK Dřevnovice + SK Dřeváci Čehovice/Hluchov, když čtvrtý účastník skupiny MK Medvědi Prostějov vůbec nedorazil.
Finálový turnaj se uskuteční již v sobotu 23. června opět na dřevnovickém hřišti.


POHÁR OS ČUS PROSTĚJOV MUŽŮ 2017/2018
SEMIFINÁLE - hřiště Laškov: 1.FC Laškov – FC Juniors Semos Hluchov 3:0, SK Tomek Dobrochov – TJ Smržice 3:2, J. Hluchov – Smržice 0:0, Laškov – Dobrochov 2:3, Dobrochov – J. Hluchov 5:0, Smržice – Laškov 2:4. Rozhodčí Motal.
1. Dobrochov 3 0 0 11:4 9
2. Laškov 2 0 1 9:5 6
3. Smržice 0 1 2 4:7 1
4. J. Hluchov 0 1 2 0:8 1
SEMIFINÁLE - hřiště Dřevnovice: SK Dřevnovice – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 1:0, Dřevnovice – SK Chaloupka Prostějov 3:3, Chaloupka PV – Čehovice/Hluchov 1:3. Rozhodčí Krátký.
1. Dřevnovice 1 1 0 4:3 4
2. Čehovice/Hluchov 1 0 1 3:2 3
3. Chaloupka PV 0 1 1 4:6 1
FINÁLE – sobota 23. června
Hřiště Dřevnovice: 8.00 hodin SK Tomek Dobrochov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov, 8.40 1.FC Laškov – SK Dřevnovice, 9.20 Čehovice/Hluchov – Dřevnovice, 10.00 Dobrochov – Laškov, 10.40 Laškov – Čehovice/Hluchov, 11.20 Dřevnovice – Dobrochov.
Pro zdárný průběh turnaje jsou všechny týmy žádány, aby se dostavily k zahájení už před osmou hodinou ranní!

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments