Dobrý večer, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Okresní sezóna v malé kopané tradičně končí závěrečnými bitvami Poháru ČUS Prostějovska mužů, tentokrát aktuálního ročníku 2017/18. Soutěž měla o uplynulém víkendu na programu dva semifinálové turnaje, z nichž jeden dopadl podle očekávání a druhý překvapivě.

V Laškově se z postupu do finále radoval s plným počtem bodů vítězný favorit SK Tomek Dobrochov a ze stříbrné pozice také druhý papírově nejsilnější tým, domácí 1.FC Laškov. Naopak v Dřevnovicích favorizovaný celek neuspěl, neboť čerstvý ligový mistr SK Chaloupka Prostějov skončil až třetí. A průnik mezi pohárovou elitu tak oslavila dvojice SK Dřevnovice + SK Dřeváci Čehovice/Hluchov, když čtvrtý účastník skupiny MK Medvědi Prostějov vůbec nedorazil.
Finálový turnaj se uskuteční již v sobotu 23. června opět na dřevnovickém hřišti.


POHÁR OS ČUS PROSTĚJOV MUŽŮ 2017/2018
SEMIFINÁLE - hřiště Laškov: 1.FC Laškov – FC Juniors Semos Hluchov 3:0, SK Tomek Dobrochov – TJ Smržice 3:2, J. Hluchov – Smržice 0:0, Laškov – Dobrochov 2:3, Dobrochov – J. Hluchov 5:0, Smržice – Laškov 2:4. Rozhodčí Motal.
1. Dobrochov 3 0 0 11:4 9
2. Laškov 2 0 1 9:5 6
3. Smržice 0 1 2 4:7 1
4. J. Hluchov 0 1 2 0:8 1
SEMIFINÁLE - hřiště Dřevnovice: SK Dřevnovice – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 1:0, Dřevnovice – SK Chaloupka Prostějov 3:3, Chaloupka PV – Čehovice/Hluchov 1:3. Rozhodčí Krátký.
1. Dřevnovice 1 1 0 4:3 4
2. Čehovice/Hluchov 1 0 1 3:2 3
3. Chaloupka PV 0 1 1 4:6 1
FINÁLE – sobota 23. června
Hřiště Dřevnovice: 8.00 hodin SK Tomek Dobrochov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov, 8.40 1.FC Laškov – SK Dřevnovice, 9.20 Čehovice/Hluchov – Dřevnovice, 10.00 Dobrochov – Laškov, 10.40 Laškov – Čehovice/Hluchov, 11.20 Dřevnovice – Dobrochov.
Pro zdárný průběh turnaje jsou všechny týmy žádány, aby se dostavily k zahájení už před osmou hodinou ranní!

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments