Dobrý večer, dnes je pondělí 26.10.2020
svátek slaví Erik,
zítra Šarlota a Zoe
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tradiční a definitivní tečkou za aktuálním ročníkem okresních soutěží v malé kopané byl finálový turnaj Poháru ČUS Prostějovska mužů 2017/2018. Proběhl na hřišti v Dřevnovicích a měl očekávaného vítěze - tým SK Tomek Dobrochov.

Nejvíce favorizovaný mančaft si spravil chuť po nevydařeném závěru ligových bojů, kde nečekaně přišel o obhajobu mistrovského titulu a obsadil „až“ třetí místo. V pohárovém klání však dobrochovští borci neponechali nic náhodě a porazili všechny tři soupeře, čímž dosáhli na zasloužený triumf.
Opravdovým vyvrcholením se stal úplně poslední, podle vývoje turnaje rozhodující zápas proti domácímu výběru. Dřevnovický kolektiv statečně vzdoroval, ale přece jen podlehl 2:4 a získal alespoň hodnotné stříbro. Třetí místo obsadil nováček ze Smržic, čtvrtí skončili Dřeváci Čehovice/Huchov. A podstatné bylo, že díky kvalitní přípravě organizátorů, vzorně nachystanému hřišti i zázemí proběhlo celé finále po všech stránkách výborně.
Ceny včetně pohárů a fotbalových míčů předali místopředseda OS ČUS Prostějovska Bohuslav Krátký a starostka Dřevnovic Bohumila Charvátová. (kopa, son)

POHÁR OS ČUS PV MUŽŮ 2017/2018
FINÁLE – hřiště Dřevnovice: SK Tomek Dobrochov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 7:0, TJ Smržice – SK Dřevnovice 1:5, Čehovice/Hluchov – Dřevnovice 0:1, Dobrochov – Smržice 3:0, Smržice – Čehovice/Hluchov 4:2, Dřevnovice – Dobrochov 2:4.

1. Dobrochov 3 0 0 14:2 9
2. Dřevnovice 2 0 1 8:5 6
3. Smržice 1 0 2 5:10 3
4. Čehovice/Hluchov 0 0 3 2:12 0
Nejlepším střelcem turnaje se stal s šesti dosaženými góly Michal Zapletal (SK Tomek Dobrochov).

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-