Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tradiční a definitivní tečkou za aktuálním ročníkem okresních soutěží v malé kopané byl finálový turnaj Poháru ČUS Prostějovska mužů 2017/2018. Proběhl na hřišti v Dřevnovicích a měl očekávaného vítěze - tým SK Tomek Dobrochov.

Nejvíce favorizovaný mančaft si spravil chuť po nevydařeném závěru ligových bojů, kde nečekaně přišel o obhajobu mistrovského titulu a obsadil „až“ třetí místo. V pohárovém klání však dobrochovští borci neponechali nic náhodě a porazili všechny tři soupeře, čímž dosáhli na zasloužený triumf.
Opravdovým vyvrcholením se stal úplně poslední, podle vývoje turnaje rozhodující zápas proti domácímu výběru. Dřevnovický kolektiv statečně vzdoroval, ale přece jen podlehl 2:4 a získal alespoň hodnotné stříbro. Třetí místo obsadil nováček ze Smržic, čtvrtí skončili Dřeváci Čehovice/Huchov. A podstatné bylo, že díky kvalitní přípravě organizátorů, vzorně nachystanému hřišti i zázemí proběhlo celé finále po všech stránkách výborně.
Ceny včetně pohárů a fotbalových míčů předali místopředseda OS ČUS Prostějovska Bohuslav Krátký a starostka Dřevnovic Bohumila Charvátová. (kopa, son)

POHÁR OS ČUS PV MUŽŮ 2017/2018
FINÁLE – hřiště Dřevnovice: SK Tomek Dobrochov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 7:0, TJ Smržice – SK Dřevnovice 1:5, Čehovice/Hluchov – Dřevnovice 0:1, Dobrochov – Smržice 3:0, Smržice – Čehovice/Hluchov 4:2, Dřevnovice – Dobrochov 2:4.

1. Dobrochov 3 0 0 14:2 9
2. Dřevnovice 2 0 1 8:5 6
3. Smržice 1 0 2 5:10 3
4. Čehovice/Hluchov 0 0 3 2:12 0
Nejlepším střelcem turnaje se stal s šesti dosaženými góly Michal Zapletal (SK Tomek Dobrochov).

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments