Dobré odpoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tradiční a definitivní tečkou za aktuálním ročníkem okresních soutěží v malé kopané byl finálový turnaj Poháru ČUS Prostějovska mužů 2017/2018. Proběhl na hřišti v Dřevnovicích a měl očekávaného vítěze - tým SK Tomek Dobrochov.

Nejvíce favorizovaný mančaft si spravil chuť po nevydařeném závěru ligových bojů, kde nečekaně přišel o obhajobu mistrovského titulu a obsadil „až“ třetí místo. V pohárovém klání však dobrochovští borci neponechali nic náhodě a porazili všechny tři soupeře, čímž dosáhli na zasloužený triumf.
Opravdovým vyvrcholením se stal úplně poslední, podle vývoje turnaje rozhodující zápas proti domácímu výběru. Dřevnovický kolektiv statečně vzdoroval, ale přece jen podlehl 2:4 a získal alespoň hodnotné stříbro. Třetí místo obsadil nováček ze Smržic, čtvrtí skončili Dřeváci Čehovice/Huchov. A podstatné bylo, že díky kvalitní přípravě organizátorů, vzorně nachystanému hřišti i zázemí proběhlo celé finále po všech stránkách výborně.
Ceny včetně pohárů a fotbalových míčů předali místopředseda OS ČUS Prostějovska Bohuslav Krátký a starostka Dřevnovic Bohumila Charvátová. (kopa, son)

POHÁR OS ČUS PV MUŽŮ 2017/2018
FINÁLE – hřiště Dřevnovice: SK Tomek Dobrochov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 7:0, TJ Smržice – SK Dřevnovice 1:5, Čehovice/Hluchov – Dřevnovice 0:1, Dobrochov – Smržice 3:0, Smržice – Čehovice/Hluchov 4:2, Dřevnovice – Dobrochov 2:4.

1. Dobrochov 3 0 0 14:2 9
2. Dřevnovice 2 0 1 8:5 6
3. Smržice 1 0 2 5:10 3
4. Čehovice/Hluchov 0 0 3 2:12 0
Nejlepším střelcem turnaje se stal s šesti dosaženými góly Michal Zapletal (SK Tomek Dobrochov).

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments