Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tradiční a definitivní tečkou za aktuálním ročníkem okresních soutěží v malé kopané byl finálový turnaj Poháru ČUS Prostějovska mužů 2017/2018. Proběhl na hřišti v Dřevnovicích a měl očekávaného vítěze - tým SK Tomek Dobrochov.

Nejvíce favorizovaný mančaft si spravil chuť po nevydařeném závěru ligových bojů, kde nečekaně přišel o obhajobu mistrovského titulu a obsadil „až“ třetí místo. V pohárovém klání však dobrochovští borci neponechali nic náhodě a porazili všechny tři soupeře, čímž dosáhli na zasloužený triumf.
Opravdovým vyvrcholením se stal úplně poslední, podle vývoje turnaje rozhodující zápas proti domácímu výběru. Dřevnovický kolektiv statečně vzdoroval, ale přece jen podlehl 2:4 a získal alespoň hodnotné stříbro. Třetí místo obsadil nováček ze Smržic, čtvrtí skončili Dřeváci Čehovice/Huchov. A podstatné bylo, že díky kvalitní přípravě organizátorů, vzorně nachystanému hřišti i zázemí proběhlo celé finále po všech stránkách výborně.
Ceny včetně pohárů a fotbalových míčů předali místopředseda OS ČUS Prostějovska Bohuslav Krátký a starostka Dřevnovic Bohumila Charvátová. (kopa, son)

POHÁR OS ČUS PV MUŽŮ 2017/2018
FINÁLE – hřiště Dřevnovice: SK Tomek Dobrochov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 7:0, TJ Smržice – SK Dřevnovice 1:5, Čehovice/Hluchov – Dřevnovice 0:1, Dobrochov – Smržice 3:0, Smržice – Čehovice/Hluchov 4:2, Dřevnovice – Dobrochov 2:4.

1. Dobrochov 3 0 0 14:2 9
2. Dřevnovice 2 0 1 8:5 6
3. Smržice 1 0 2 5:10 3
4. Čehovice/Hluchov 0 0 3 2:12 0
Nejlepším střelcem turnaje se stal s šesti dosaženými góly Michal Zapletal (SK Tomek Dobrochov).

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments