Dobré ráno, dnes je středa 14.11.2018
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tradiční a definitivní tečkou za aktuálním ročníkem okresních soutěží v malé kopané byl finálový turnaj Poháru ČUS Prostějovska mužů 2017/2018. Proběhl na hřišti v Dřevnovicích a měl očekávaného vítěze - tým SK Tomek Dobrochov.

Nejvíce favorizovaný mančaft si spravil chuť po nevydařeném závěru ligových bojů, kde nečekaně přišel o obhajobu mistrovského titulu a obsadil „až“ třetí místo. V pohárovém klání však dobrochovští borci neponechali nic náhodě a porazili všechny tři soupeře, čímž dosáhli na zasloužený triumf.
Opravdovým vyvrcholením se stal úplně poslední, podle vývoje turnaje rozhodující zápas proti domácímu výběru. Dřevnovický kolektiv statečně vzdoroval, ale přece jen podlehl 2:4 a získal alespoň hodnotné stříbro. Třetí místo obsadil nováček ze Smržic, čtvrtí skončili Dřeváci Čehovice/Huchov. A podstatné bylo, že díky kvalitní přípravě organizátorů, vzorně nachystanému hřišti i zázemí proběhlo celé finále po všech stránkách výborně.
Ceny včetně pohárů a fotbalových míčů předali místopředseda OS ČUS Prostějovska Bohuslav Krátký a starostka Dřevnovic Bohumila Charvátová. (kopa, son)

POHÁR OS ČUS PV MUŽŮ 2017/2018
FINÁLE – hřiště Dřevnovice: SK Tomek Dobrochov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 7:0, TJ Smržice – SK Dřevnovice 1:5, Čehovice/Hluchov – Dřevnovice 0:1, Dobrochov – Smržice 3:0, Smržice – Čehovice/Hluchov 4:2, Dřevnovice – Dobrochov 2:4.

1. Dobrochov 3 0 0 14:2 9
2. Dřevnovice 2 0 1 8:5 6
3. Smržice 1 0 2 5:10 3
4. Čehovice/Hluchov 0 0 3 2:12 0
Nejlepším střelcem turnaje se stal s šesti dosaženými góly Michal Zapletal (SK Tomek Dobrochov).

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments