Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Loni musel být pro malý zájem o účast zrušen, tentokrát se ale (naštěstí) uskuteční. Fotbalový turnaj pro hráče mající minimálně 35 let nesoucí název Veterán Cup Oresvo Open 2018 proběhne v sobotu 30. června od 14:00 hodin na hřišti Plumlov-Borky.

Jak z názvu vyplývá, půjde tedy o veteránské klání, a to ve futsalu s mírně upravenými pravidly. Hrát se bude na hřišti o rozměrech 20×40 metrů s bránami 2×3 metry, každý tým vytvoří 4 plejeři + 1 gólman s náhradníky. Vzhledem k menšímu počtu přihlášených mužstev sešlo z původního plánu na boje nejprve v základních skupinách a poté v závěrečném play-off.
„Místo toho se utká každý s každým, protože máme jen pět mančaftů. Půjde tedy o menší akci pro hráče narozené před 1. červencem 1983, přičemž na soupiskách přihlášených kolektivů je celá řada známých fotbalistů z našeho regionu hrajících v minulosti nebo stále soutěže velké kopané. Kvalita by tedy měla vítězit nad kvantitou,“ řekl Večerníku s úsměvem hlavní organizátor František Kocourek.
Odpolední turnaj samozřejmě vyvrcholí slavnostním vyhlášením výsledků, po němž bude večer následovat živá hudba s hity osmdesátých až devadesátých let minulého století.
Přesný zápasový program je následující: 14.00 hodin Oresvo Plumlov – FC Relax Prostějov, 14.30 Jiskra Brodek u Konice – SK Skalka, 15.00 AC Vyprahlo Konice – Plumlov, 15.30 Relax PV – Brodek u Konice, 16.00 Skalka – Konice, 16.30 Brodek u Konice – Plumlov, 17.00 Skalka – Relax PV, 17.30 Konice – Brodek u Konice, 18.00 Plumlov – Skalka, 18.30 Relax PV – Konice, 19.00 slavnostní vyhlášení výsledků.
Vstupné pro diváky je na Veterán Cup Oresvo Open 2018 pochopitelně zdarma, tak neváhejte a běžte či jeďte se do Plumlova podívat, jak fotbalově pořád válí dříve narození borci!

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments