Dobrý večer, dnes je pondělí 26.10.2020
svátek slaví Erik,
zítra Šarlota a Zoe
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Loni musel být pro malý zájem o účast zrušen, tentokrát se ale (naštěstí) uskuteční. Fotbalový turnaj pro hráče mající minimálně 35 let nesoucí název Veterán Cup Oresvo Open 2018 proběhne v sobotu 30. června od 14:00 hodin na hřišti Plumlov-Borky.

Jak z názvu vyplývá, půjde tedy o veteránské klání, a to ve futsalu s mírně upravenými pravidly. Hrát se bude na hřišti o rozměrech 20×40 metrů s bránami 2×3 metry, každý tým vytvoří 4 plejeři + 1 gólman s náhradníky. Vzhledem k menšímu počtu přihlášených mužstev sešlo z původního plánu na boje nejprve v základních skupinách a poté v závěrečném play-off.
„Místo toho se utká každý s každým, protože máme jen pět mančaftů. Půjde tedy o menší akci pro hráče narozené před 1. červencem 1983, přičemž na soupiskách přihlášených kolektivů je celá řada známých fotbalistů z našeho regionu hrajících v minulosti nebo stále soutěže velké kopané. Kvalita by tedy měla vítězit nad kvantitou,“ řekl Večerníku s úsměvem hlavní organizátor František Kocourek.
Odpolední turnaj samozřejmě vyvrcholí slavnostním vyhlášením výsledků, po němž bude večer následovat živá hudba s hity osmdesátých až devadesátých let minulého století.
Přesný zápasový program je následující: 14.00 hodin Oresvo Plumlov – FC Relax Prostějov, 14.30 Jiskra Brodek u Konice – SK Skalka, 15.00 AC Vyprahlo Konice – Plumlov, 15.30 Relax PV – Brodek u Konice, 16.00 Skalka – Konice, 16.30 Brodek u Konice – Plumlov, 17.00 Skalka – Relax PV, 17.30 Konice – Brodek u Konice, 18.00 Plumlov – Skalka, 18.30 Relax PV – Konice, 19.00 slavnostní vyhlášení výsledků.
Vstupné pro diváky je na Veterán Cup Oresvo Open 2018 pochopitelně zdarma, tak neváhejte a běžte či jeďte se do Plumlova podívat, jak fotbalově pořád válí dříve narození borci!

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-