Dobré poledne, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Loni musel být pro malý zájem o účast zrušen, tentokrát se ale (naštěstí) uskuteční. Fotbalový turnaj pro hráče mající minimálně 35 let nesoucí název Veterán Cup Oresvo Open 2018 proběhne v sobotu 30. června od 14:00 hodin na hřišti Plumlov-Borky.

Jak z názvu vyplývá, půjde tedy o veteránské klání, a to ve futsalu s mírně upravenými pravidly. Hrát se bude na hřišti o rozměrech 20×40 metrů s bránami 2×3 metry, každý tým vytvoří 4 plejeři + 1 gólman s náhradníky. Vzhledem k menšímu počtu přihlášených mužstev sešlo z původního plánu na boje nejprve v základních skupinách a poté v závěrečném play-off.
„Místo toho se utká každý s každým, protože máme jen pět mančaftů. Půjde tedy o menší akci pro hráče narozené před 1. červencem 1983, přičemž na soupiskách přihlášených kolektivů je celá řada známých fotbalistů z našeho regionu hrajících v minulosti nebo stále soutěže velké kopané. Kvalita by tedy měla vítězit nad kvantitou,“ řekl Večerníku s úsměvem hlavní organizátor František Kocourek.
Odpolední turnaj samozřejmě vyvrcholí slavnostním vyhlášením výsledků, po němž bude večer následovat živá hudba s hity osmdesátých až devadesátých let minulého století.
Přesný zápasový program je následující: 14.00 hodin Oresvo Plumlov – FC Relax Prostějov, 14.30 Jiskra Brodek u Konice – SK Skalka, 15.00 AC Vyprahlo Konice – Plumlov, 15.30 Relax PV – Brodek u Konice, 16.00 Skalka – Konice, 16.30 Brodek u Konice – Plumlov, 17.00 Skalka – Relax PV, 17.30 Konice – Brodek u Konice, 18.00 Plumlov – Skalka, 18.30 Relax PV – Konice, 19.00 slavnostní vyhlášení výsledků.
Vstupné pro diváky je na Veterán Cup Oresvo Open 2018 pochopitelně zdarma, tak neváhejte a běžte či jeďte se do Plumlova podívat, jak fotbalově pořád válí dříve narození borci!

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments