Dobrý podvečer, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Loni musel být pro malý zájem o účast zrušen, tentokrát se ale (naštěstí) uskuteční. Fotbalový turnaj pro hráče mající minimálně 35 let nesoucí název Veterán Cup Oresvo Open 2018 proběhne v sobotu 30. června od 14:00 hodin na hřišti Plumlov-Borky.

Jak z názvu vyplývá, půjde tedy o veteránské klání, a to ve futsalu s mírně upravenými pravidly. Hrát se bude na hřišti o rozměrech 20×40 metrů s bránami 2×3 metry, každý tým vytvoří 4 plejeři + 1 gólman s náhradníky. Vzhledem k menšímu počtu přihlášených mužstev sešlo z původního plánu na boje nejprve v základních skupinách a poté v závěrečném play-off.
„Místo toho se utká každý s každým, protože máme jen pět mančaftů. Půjde tedy o menší akci pro hráče narozené před 1. červencem 1983, přičemž na soupiskách přihlášených kolektivů je celá řada známých fotbalistů z našeho regionu hrajících v minulosti nebo stále soutěže velké kopané. Kvalita by tedy měla vítězit nad kvantitou,“ řekl Večerníku s úsměvem hlavní organizátor František Kocourek.
Odpolední turnaj samozřejmě vyvrcholí slavnostním vyhlášením výsledků, po němž bude večer následovat živá hudba s hity osmdesátých až devadesátých let minulého století.
Přesný zápasový program je následující: 14.00 hodin Oresvo Plumlov – FC Relax Prostějov, 14.30 Jiskra Brodek u Konice – SK Skalka, 15.00 AC Vyprahlo Konice – Plumlov, 15.30 Relax PV – Brodek u Konice, 16.00 Skalka – Konice, 16.30 Brodek u Konice – Plumlov, 17.00 Skalka – Relax PV, 17.30 Konice – Brodek u Konice, 18.00 Plumlov – Skalka, 18.30 Relax PV – Konice, 19.00 slavnostní vyhlášení výsledků.
Vstupné pro diváky je na Veterán Cup Oresvo Open 2018 pochopitelně zdarma, tak neváhejte a běžte či jeďte se do Plumlova podívat, jak fotbalově pořád válí dříve narození borci!

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments