Dobrý podvečer, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Loni musel být pro malý zájem o účast zrušen, tentokrát se ale (naštěstí) uskuteční. Fotbalový turnaj pro hráče mající minimálně 35 let nesoucí název Veterán Cup Oresvo Open 2018 proběhne v sobotu 30. června od 14:00 hodin na hřišti Plumlov-Borky.

Jak z názvu vyplývá, půjde tedy o veteránské klání, a to ve futsalu s mírně upravenými pravidly. Hrát se bude na hřišti o rozměrech 20×40 metrů s bránami 2×3 metry, každý tým vytvoří 4 plejeři + 1 gólman s náhradníky. Vzhledem k menšímu počtu přihlášených mužstev sešlo z původního plánu na boje nejprve v základních skupinách a poté v závěrečném play-off.
„Místo toho se utká každý s každým, protože máme jen pět mančaftů. Půjde tedy o menší akci pro hráče narozené před 1. červencem 1983, přičemž na soupiskách přihlášených kolektivů je celá řada známých fotbalistů z našeho regionu hrajících v minulosti nebo stále soutěže velké kopané. Kvalita by tedy měla vítězit nad kvantitou,“ řekl Večerníku s úsměvem hlavní organizátor František Kocourek.
Odpolední turnaj samozřejmě vyvrcholí slavnostním vyhlášením výsledků, po němž bude večer následovat živá hudba s hity osmdesátých až devadesátých let minulého století.
Přesný zápasový program je následující: 14.00 hodin Oresvo Plumlov – FC Relax Prostějov, 14.30 Jiskra Brodek u Konice – SK Skalka, 15.00 AC Vyprahlo Konice – Plumlov, 15.30 Relax PV – Brodek u Konice, 16.00 Skalka – Konice, 16.30 Brodek u Konice – Plumlov, 17.00 Skalka – Relax PV, 17.30 Konice – Brodek u Konice, 18.00 Plumlov – Skalka, 18.30 Relax PV – Konice, 19.00 slavnostní vyhlášení výsledků.
Vstupné pro diváky je na Veterán Cup Oresvo Open 2018 pochopitelně zdarma, tak neváhejte a běžte či jeďte se do Plumlova podívat, jak fotbalově pořád válí dříve narození borci!

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments