Dobré ráno, dnes je středa 23.1.2019
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Stejně jako loni absolvuje turnaj v malé kopané METLE CUP 2018 s největší pravděpodobností patnáctka mužstev. Organizátorům z oddílu TJ Sokol Otaslavice se tedy na tamní fotbalové hřiště znovu povedlo přilákat dostatečně velké startovní pole, po Krumsínském Haná Cupu z minulého týdne druhé nejpočetnější.

Třetí ročník METLE CUPU proběhne v sobotu 14. července od 10.00 hodin, přičemž už v 9.40 proběhne losování základních skupin. Hrát se bude v areálu otaslavického Sokola na třech plochách o rozměrech 30x15 metrů, jednotlivé zápasy na 2x10 minut podle pravidel velkého fotbalu bez ofsajdů a s hokejovým střídáním. Pískat budou delegovaní rozhodčí. Osmička nejlepších týmů postoupí do play-off, tato vyřazovací část včetně závěrečného finále přijde na řadu odpoledne. Pořadatelé zajišťují na celý den bohaté občerstvení a večer po skončení turnaje od 19.00 hodin chystají volnou zábavu s hudbou.
„Chceme naplnit maximální kapacitu patnácti zúčastněných týmů tak, aby se na každém hřišti hrála jedna pětičlenná základní skupina. Zatím máme přihlášených třináct družstev a ještě dvě tak potřebujeme. Ale nečekáme jen se založenýma rukama, jestli se ještě někdo sám přihlásí. V sobotu vyrazíme s klukama na Krumsínský Haná Cup a mezi tamními mančafty zkusíme někoho zlanařit i k nám,“ prozradil v pátek večerníku Jiří Hon, jeden z členů početného štábu organizátorů METLE CUPU.
Dosud přihlášenými kolektivy jsou: Otaslavice A, Otaslavice B, Penam Prostějov, FC Litrpool, Pobřeží kocoviny, Brodek u Prostějova, SK Ariston, Lindaur, Plzeňka, Chop Pot, AC Roma B, Držovice, FCD. „Z větší části jde o stejné celky, jako v minulém ročníku. Včetně všech tří loňských medailistů, kteří tak budou obhajovat. Věřím, že ta dvě mužstva ještě seženeme a letošní třetí ročník našeho turnaje opět proběhne v plném počtu. Hlavně si přejeme hezké počasí, což je pro podobné akce nejdůležitější,“ zdůraznil Hon.
Prostějovský Večerník přinese z tohoto klání obsáhlou reportáž včetně rozhovorů, ohlasů, kompletních výsledků i fotografií.

28 metlecup pozv

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments