Příjemnou noc, dnes je pátek 16.11.2018
svátek slaví Otmar,
zítra Mahulena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Stejně jako loni absolvuje turnaj v malé kopané METLE CUP 2018 s největší pravděpodobností patnáctka mužstev. Organizátorům z oddílu TJ Sokol Otaslavice se tedy na tamní fotbalové hřiště znovu povedlo přilákat dostatečně velké startovní pole, po Krumsínském Haná Cupu z minulého týdne druhé nejpočetnější.

Třetí ročník METLE CUPU proběhne v sobotu 14. července od 10.00 hodin, přičemž už v 9.40 proběhne losování základních skupin. Hrát se bude v areálu otaslavického Sokola na třech plochách o rozměrech 30x15 metrů, jednotlivé zápasy na 2x10 minut podle pravidel velkého fotbalu bez ofsajdů a s hokejovým střídáním. Pískat budou delegovaní rozhodčí. Osmička nejlepších týmů postoupí do play-off, tato vyřazovací část včetně závěrečného finále přijde na řadu odpoledne. Pořadatelé zajišťují na celý den bohaté občerstvení a večer po skončení turnaje od 19.00 hodin chystají volnou zábavu s hudbou.
„Chceme naplnit maximální kapacitu patnácti zúčastněných týmů tak, aby se na každém hřišti hrála jedna pětičlenná základní skupina. Zatím máme přihlášených třináct družstev a ještě dvě tak potřebujeme. Ale nečekáme jen se založenýma rukama, jestli se ještě někdo sám přihlásí. V sobotu vyrazíme s klukama na Krumsínský Haná Cup a mezi tamními mančafty zkusíme někoho zlanařit i k nám,“ prozradil v pátek večerníku Jiří Hon, jeden z členů početného štábu organizátorů METLE CUPU.
Dosud přihlášenými kolektivy jsou: Otaslavice A, Otaslavice B, Penam Prostějov, FC Litrpool, Pobřeží kocoviny, Brodek u Prostějova, SK Ariston, Lindaur, Plzeňka, Chop Pot, AC Roma B, Držovice, FCD. „Z větší části jde o stejné celky, jako v minulém ročníku. Včetně všech tří loňských medailistů, kteří tak budou obhajovat. Věřím, že ta dvě mužstva ještě seženeme a letošní třetí ročník našeho turnaje opět proběhne v plném počtu. Hlavně si přejeme hezké počasí, což je pro podobné akce nejdůležitější,“ zdůraznil Hon.
Prostějovský Večerník přinese z tohoto klání obsáhlou reportáž včetně rozhovorů, ohlasů, kompletních výsledků i fotografií.

28 metlecup pozv

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments