Příjemnou noc, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Stejně jako loni absolvuje turnaj v malé kopané METLE CUP 2018 s největší pravděpodobností patnáctka mužstev. Organizátorům z oddílu TJ Sokol Otaslavice se tedy na tamní fotbalové hřiště znovu povedlo přilákat dostatečně velké startovní pole, po Krumsínském Haná Cupu z minulého týdne druhé nejpočetnější.

Třetí ročník METLE CUPU proběhne v sobotu 14. července od 10.00 hodin, přičemž už v 9.40 proběhne losování základních skupin. Hrát se bude v areálu otaslavického Sokola na třech plochách o rozměrech 30x15 metrů, jednotlivé zápasy na 2x10 minut podle pravidel velkého fotbalu bez ofsajdů a s hokejovým střídáním. Pískat budou delegovaní rozhodčí. Osmička nejlepších týmů postoupí do play-off, tato vyřazovací část včetně závěrečného finále přijde na řadu odpoledne. Pořadatelé zajišťují na celý den bohaté občerstvení a večer po skončení turnaje od 19.00 hodin chystají volnou zábavu s hudbou.
„Chceme naplnit maximální kapacitu patnácti zúčastněných týmů tak, aby se na každém hřišti hrála jedna pětičlenná základní skupina. Zatím máme přihlášených třináct družstev a ještě dvě tak potřebujeme. Ale nečekáme jen se založenýma rukama, jestli se ještě někdo sám přihlásí. V sobotu vyrazíme s klukama na Krumsínský Haná Cup a mezi tamními mančafty zkusíme někoho zlanařit i k nám,“ prozradil v pátek večerníku Jiří Hon, jeden z členů početného štábu organizátorů METLE CUPU.
Dosud přihlášenými kolektivy jsou: Otaslavice A, Otaslavice B, Penam Prostějov, FC Litrpool, Pobřeží kocoviny, Brodek u Prostějova, SK Ariston, Lindaur, Plzeňka, Chop Pot, AC Roma B, Držovice, FCD. „Z větší části jde o stejné celky, jako v minulém ročníku. Včetně všech tří loňských medailistů, kteří tak budou obhajovat. Věřím, že ta dvě mužstva ještě seženeme a letošní třetí ročník našeho turnaje opět proběhne v plném počtu. Hlavně si přejeme hezké počasí, což je pro podobné akce nejdůležitější,“ zdůraznil Hon.
Prostějovský Večerník přinese z tohoto klání obsáhlou reportáž včetně rozhovorů, ohlasů, kompletních výsledků i fotografií.

28 metlecup pozv

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments