Dobrý večer, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve druhý největší turnaj malé kopané na Prostějovsku se během posledních let vyprofiloval Metle Cup v Otaslavicích. V sobotu 13. července uspořádá tamní TJ Sokol na otaslavickém fotbalovém hřišti jeho už čtvrtý ročník a chce navázat na zdárně se rozvíjející tradici čím dál víc oblíbenějšího klání.

Sraz všech zúčastněných mužstev bude v den konání od 9:15 hodin, losování do základních skupin proběhne v 9:45 a hrát se začne od 10:00 hodin. Každý tým může mít na soupisce maximálně jedenáct hráčů, nastupuje se 5 + 1, velikost hřiště 30 x 15 metrů. K dispozici budou tři hrací plochy, délka jednoho utkání 2x 10 minut a střídání hokejové, všechny zápasy odpískají delegovaní rozhodčí.
Startovné činí 1300 korun za jedno družstvo, obsahuje i občerstvení, pitný režim a výdaje na sudí. Přihlášky lze podávat osobně, telefonicky nebo e-mailem u některé z kontaktních osob: Jiří Hon (776 207 288, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Michal Kaláb (604 262 826, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Pavel Skalický (604 326 132, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Martin Vogl (739 123 132, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Uzávěrka přihlášek 30. června do půlnoci, maximální kapacita turnaje je 15 kolektivů.
Momentálně figuruje ve startovní listině už třináct celků! Jmenovitě Otaslavice „A“, Otaslavice „B“, Penam Prostějov, FC Litrpool, Pojď sem kam deš, FC Mrdokleče Město, Fun Din Dung Young Boys, Plzeňka, Daniel, Chop Pot, FC Prostějov, Dobromilice a Držovice. V případě naplnění maximální kapacity se budou hrát tři základní grupy po pěti týmech, do play-off postoupí osm nejlepších.
Každopádně na všechny aktéry i diváky čeká bohaté občerstvení zajištěné organizátory po celou dobu turnaje i následně večer, kdy přijde na řadu od 19:00 hodin volná zábava s hudbou. Po ní je možné přenocovat v tělocvičně TJ Sokol či ve stanu v areálu hřiště na vyznačeném místě. 

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-