Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve druhý největší turnaj malé kopané na Prostějovsku se během posledních let vyprofiloval Metle Cup v Otaslavicích. V sobotu 13. července uspořádá tamní TJ Sokol na otaslavickém fotbalovém hřišti jeho už čtvrtý ročník a chce navázat na zdárně se rozvíjející tradici čím dál víc oblíbenějšího klání.

Sraz všech zúčastněných mužstev bude v den konání od 9:15 hodin, losování do základních skupin proběhne v 9:45 a hrát se začne od 10:00 hodin. Každý tým může mít na soupisce maximálně jedenáct hráčů, nastupuje se 5 + 1, velikost hřiště 30 x 15 metrů. K dispozici budou tři hrací plochy, délka jednoho utkání 2x 10 minut a střídání hokejové, všechny zápasy odpískají delegovaní rozhodčí.
Startovné činí 1300 korun za jedno družstvo, obsahuje i občerstvení, pitný režim a výdaje na sudí. Přihlášky lze podávat osobně, telefonicky nebo e-mailem u některé z kontaktních osob: Jiří Hon (776 207 288, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Michal Kaláb (604 262 826, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Pavel Skalický (604 326 132, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Martin Vogl (739 123 132, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Uzávěrka přihlášek 30. června do půlnoci, maximální kapacita turnaje je 15 kolektivů.
Momentálně figuruje ve startovní listině už třináct celků! Jmenovitě Otaslavice „A“, Otaslavice „B“, Penam Prostějov, FC Litrpool, Pojď sem kam deš, FC Mrdokleče Město, Fun Din Dung Young Boys, Plzeňka, Daniel, Chop Pot, FC Prostějov, Dobromilice a Držovice. V případě naplnění maximální kapacity se budou hrát tři základní grupy po pěti týmech, do play-off postoupí osm nejlepších.
Každopádně na všechny aktéry i diváky čeká bohaté občerstvení zajištěné organizátory po celou dobu turnaje i následně večer, kdy přijde na řadu od 19:00 hodin volná zábava s hudbou. Po ní je možné přenocovat v tělocvičně TJ Sokol či ve stanu v areálu hřiště na vyznačeném místě. 

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments