Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.5.2020
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve druhý největší turnaj malé kopané na Prostějovsku se během posledních let vyprofiloval Metle Cup v Otaslavicích. V sobotu 13. července uspořádá tamní TJ Sokol na otaslavickém fotbalovém hřišti jeho už čtvrtý ročník a chce navázat na zdárně se rozvíjející tradici čím dál víc oblíbenějšího klání.

Sraz všech zúčastněných mužstev bude v den konání od 9:15 hodin, losování do základních skupin proběhne v 9:45 a hrát se začne od 10:00 hodin. Každý tým může mít na soupisce maximálně jedenáct hráčů, nastupuje se 5 + 1, velikost hřiště 30 x 15 metrů. K dispozici budou tři hrací plochy, délka jednoho utkání 2x 10 minut a střídání hokejové, všechny zápasy odpískají delegovaní rozhodčí.
Startovné činí 1300 korun za jedno družstvo, obsahuje i občerstvení, pitný režim a výdaje na sudí. Přihlášky lze podávat osobně, telefonicky nebo e-mailem u některé z kontaktních osob: Jiří Hon (776 207 288, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Michal Kaláb (604 262 826, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Pavel Skalický (604 326 132, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), Martin Vogl (739 123 132, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Uzávěrka přihlášek 30. června do půlnoci, maximální kapacita turnaje je 15 kolektivů.
Momentálně figuruje ve startovní listině už třináct celků! Jmenovitě Otaslavice „A“, Otaslavice „B“, Penam Prostějov, FC Litrpool, Pojď sem kam deš, FC Mrdokleče Město, Fun Din Dung Young Boys, Plzeňka, Daniel, Chop Pot, FC Prostějov, Dobromilice a Držovice. V případě naplnění maximální kapacity se budou hrát tři základní grupy po pěti týmech, do play-off postoupí osm nejlepších.
Každopádně na všechny aktéry i diváky čeká bohaté občerstvení zajištěné organizátory po celou dobu turnaje i následně večer, kdy přijde na řadu od 19:00 hodin volná zábava s hudbou. Po ní je možné přenocovat v tělocvičně TJ Sokol či ve stanu v areálu hřiště na vyznačeném místě. 

Total Comments

 • Bezruč
 • Lexinka
 • Mobil 4U
 • Koupelny RP
 • MJM Krmiva
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na opětovné odložení rekonstrukce Vrahovické ulice?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zájmu.

Obrovský zájem vyvolal příběh nemocné holčičky, která trpí epilepsií, vzácnou genetickou vadou a prošla si také dětskou mozkovou obrnou. Po zveřejnění v minulém vydání jsme zaregistrovali několik dárců, kteří chtěli rodičům tříapůlroční Lexinky pomoci. Sbírka proběhla i mezi členy redakce a přidali se k nám také manželé Černoškovi, načež došlo k předání více jak třiceti tisíc korun.

Opět bez tiskovky.

Přestože byl nouzový stav ukončen a v platnost už vešla další a další rozvolňovací opatření v souvislosti s obavami před nákazou Covid-19, prostějovští radní po svém úterním jednání opět zrušili tiskovou konferenci s novináři. Ve snaze zjistit informace o práci konšelů je tak nejen Večerník stále odkázán na e-mail či telefon...

Total Comments

Osobnost týdne

Miroslav Hochvald

Starosta Bílovic-Lutotína byl nepravomocně odsouzen za trestný čin z nedbalosti, kdy se loni v březnu zabila po pádu do sklepa v obecní budově sedmadvacetiletá žena. Třicetiměsíční trest má však tříletou podmínku a jeho součástí není zákaz výkonu zastupitelské funkce. Hochvald tak zůstává ve funkci.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

8 000 000


Od minulého úterý už může veřejnost vkročit do zrekonstruovaného Bezručova červeného domku v Kostelci na Hané. Oprava domu slavného básníka stála krajskou kasu osm milionů korun.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„VEČER BYL UNAVENÝ, USNUL TADY NA KANAPI A UŽ SE NEPROBUDIL…“

Takto okomentoval smutnou událost ve Vrahovické ulici v Prostějově, kde zemřel padesátiletý muž, jeden ze zaměstnanců autoopravny.

Total Comments