Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po loňském úspěšném znovuobnovení dlouholeté tradice Krumsínského Haná Cupu coby největšího turnaje v malé kopané na Prostějovsku přichází letos jeho další, v pořadí už 22. ročník. KHC 2019 se uskuteční v pátek 5. a v sobotu 6. července na fotbalovém hřišti v Krumsíně.

Klání pořádá TJ Sokol Krumsín, k dispozici budou jako obvykle čtyři hrací plochy, všechna utkání odpískají profesionální rozhodčí. V minulosti se každoročně účastnilo až šedesát mužstev z celé České republiky, letos je kapacita omezena na čtyřicet celků a organizátoři mají dokonce příslib i od některých zahraničních týmů.
„Turnaj se stává rok od roku stále významnější akcí nejen v našem regionu, ale také na celé Moravě. Přispívá k tomu velká přízeň sponzorů, tím i skvělé finanční a věcné ceny pro úspěšné kolektivy, stejně jako kvalitní zázemí. V areálu je k dispozici nonstop občerstvení po celou dobu turnaje: česnečka, uzené maso, kuřata, zvěřinový guláš, dobroty z udírny a v neposlední řadě dobré pití včetně chutného piva od generálního partnera, Pivovaru Černá Hora,“ uvedl ředitel Krumsínského Haná Cupu Martin Ošťádal.
Záštitu převzala prostějovská zastupitelka Božena Sekaninová. „Oblíbená taneční zábava bude v pátek večer. Neváhejte a přijeďte strávit do Krumsína příjemný víkend, na který budete dlouho vzpomínat. Vynasnažíme se, aby se vám u nás líbilo. A věříme, že se sem budete rádi vracet,“ připojil Ošťádal s tím, že boje v základních skupinách proběhnou 5. července od 9:00 hodin celý den až do večera, aby v sobotu 6. července přišly na řadu nejprve znovu od 9:00 osmifinálové grupy a odpoledne vyřazovací boje play-off včetně závěrečného finále.
Přihlášky posílejte nejpozději do 30. června na adresu: Martin Ošťádal, Krumsín 211, 798 03 Plumlov (mobil 774 825 285, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Nahlásit je potřeba název týmu, kontakt, telefon a e-mail.
Startovné ve výši 1000 korun za celé mužstvo je možné platit bankovním převodem na účet 2847211494/0600, do zprávy pro příjemce napište název kolektivu. Ubytování si každý účastník zajišťuje sám, po dohodě s pořadateli je ale možné přenocovat zdarma ve vlastních stanech v těsné blízkosti hřiště.
Přihlášené mančafty ke 13. červnu: Peliny Choceň, SK FOSP Řešetova Lhota, FC 2 LITRE (Slovensko), FC Litrpool, AC Vyprahlo Konice, FC PIVO, FC ORANGE, FC Chachaři Hlučín. 

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments