Dobré poledne, dnes je pondělí 25.5.2020
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po loňském úspěšném znovuobnovení dlouholeté tradice Krumsínského Haná Cupu coby největšího turnaje v malé kopané na Prostějovsku přichází letos jeho další, v pořadí už 22. ročník. KHC 2019 se uskuteční v pátek 5. a v sobotu 6. července na fotbalovém hřišti v Krumsíně.

Klání pořádá TJ Sokol Krumsín, k dispozici budou jako obvykle čtyři hrací plochy, všechna utkání odpískají profesionální rozhodčí. V minulosti se každoročně účastnilo až šedesát mužstev z celé České republiky, letos je kapacita omezena na čtyřicet celků a organizátoři mají dokonce příslib i od některých zahraničních týmů.
„Turnaj se stává rok od roku stále významnější akcí nejen v našem regionu, ale také na celé Moravě. Přispívá k tomu velká přízeň sponzorů, tím i skvělé finanční a věcné ceny pro úspěšné kolektivy, stejně jako kvalitní zázemí. V areálu je k dispozici nonstop občerstvení po celou dobu turnaje: česnečka, uzené maso, kuřata, zvěřinový guláš, dobroty z udírny a v neposlední řadě dobré pití včetně chutného piva od generálního partnera, Pivovaru Černá Hora,“ uvedl ředitel Krumsínského Haná Cupu Martin Ošťádal.
Záštitu převzala prostějovská zastupitelka Božena Sekaninová. „Oblíbená taneční zábava bude v pátek večer. Neváhejte a přijeďte strávit do Krumsína příjemný víkend, na který budete dlouho vzpomínat. Vynasnažíme se, aby se vám u nás líbilo. A věříme, že se sem budete rádi vracet,“ připojil Ošťádal s tím, že boje v základních skupinách proběhnou 5. července od 9:00 hodin celý den až do večera, aby v sobotu 6. července přišly na řadu nejprve znovu od 9:00 osmifinálové grupy a odpoledne vyřazovací boje play-off včetně závěrečného finále.
Přihlášky posílejte nejpozději do 30. června na adresu: Martin Ošťádal, Krumsín 211, 798 03 Plumlov (mobil 774 825 285, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Nahlásit je potřeba název týmu, kontakt, telefon a e-mail.
Startovné ve výši 1000 korun za celé mužstvo je možné platit bankovním převodem na účet 2847211494/0600, do zprávy pro příjemce napište název kolektivu. Ubytování si každý účastník zajišťuje sám, po dohodě s pořadateli je ale možné přenocovat zdarma ve vlastních stanech v těsné blízkosti hřiště.
Přihlášené mančafty ke 13. červnu: Peliny Choceň, SK FOSP Řešetova Lhota, FC 2 LITRE (Slovensko), FC Litrpool, AC Vyprahlo Konice, FC PIVO, FC ORANGE, FC Chachaři Hlučín. 

Total Comments

 • Bezruč
 • Lexinka
 • Mobil 4U
 • Koupelny RP
 • MJM Krmiva
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na opětovné odložení rekonstrukce Vrahovické ulice?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zájmu.

Obrovský zájem vyvolal příběh nemocné holčičky, která trpí epilepsií, vzácnou genetickou vadou a prošla si také dětskou mozkovou obrnou. Po zveřejnění v minulém vydání jsme zaregistrovali několik dárců, kteří chtěli rodičům tříapůlroční Lexinky pomoci. Sbírka proběhla i mezi členy redakce a přidali se k nám také manželé Černoškovi, načež došlo k předání více jak třiceti tisíc korun.

Opět bez tiskovky.

Přestože byl nouzový stav ukončen a v platnost už vešla další a další rozvolňovací opatření v souvislosti s obavami před nákazou Covid-19, prostějovští radní po svém úterním jednání opět zrušili tiskovou konferenci s novináři. Ve snaze zjistit informace o práci konšelů je tak nejen Večerník stále odkázán na e-mail či telefon...

Total Comments

Osobnost týdne

Miroslav Hochvald

Starosta Bílovic-Lutotína byl nepravomocně odsouzen za trestný čin z nedbalosti, kdy se loni v březnu zabila po pádu do sklepa v obecní budově sedmadvacetiletá žena. Třicetiměsíční trest má však tříletou podmínku a jeho součástí není zákaz výkonu zastupitelské funkce. Hochvald tak zůstává ve funkci.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

8 000 000


Od minulého úterý už může veřejnost vkročit do zrekonstruovaného Bezručova červeného domku v Kostelci na Hané. Oprava domu slavného básníka stála krajskou kasu osm milionů korun.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„VEČER BYL UNAVENÝ, USNUL TADY NA KANAPI A UŽ SE NEPROBUDIL…“

Takto okomentoval smutnou událost ve Vrahovické ulici v Prostějově, kde zemřel padesátiletý muž, jeden ze zaměstnanců autoopravny.

Total Comments