Dobrý večer, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po loňském úspěšném znovuobnovení dlouholeté tradice Krumsínského Haná Cupu coby největšího turnaje v malé kopané na Prostějovsku přichází letos jeho další, v pořadí už 22. ročník. KHC 2019 se uskuteční v pátek 5. a v sobotu 6. července na fotbalovém hřišti v Krumsíně.

Klání pořádá TJ Sokol Krumsín, k dispozici budou jako obvykle čtyři hrací plochy, všechna utkání odpískají profesionální rozhodčí. V minulosti se každoročně účastnilo až šedesát mužstev z celé České republiky, letos je kapacita omezena na čtyřicet celků a organizátoři mají dokonce příslib i od některých zahraničních týmů.
„Turnaj se stává rok od roku stále významnější akcí nejen v našem regionu, ale také na celé Moravě. Přispívá k tomu velká přízeň sponzorů, tím i skvělé finanční a věcné ceny pro úspěšné kolektivy, stejně jako kvalitní zázemí. V areálu je k dispozici nonstop občerstvení po celou dobu turnaje: česnečka, uzené maso, kuřata, zvěřinový guláš, dobroty z udírny a v neposlední řadě dobré pití včetně chutného piva od generálního partnera, Pivovaru Černá Hora,“ uvedl ředitel Krumsínského Haná Cupu Martin Ošťádal.
Záštitu převzala prostějovská zastupitelka Božena Sekaninová. „Oblíbená taneční zábava bude v pátek večer. Neváhejte a přijeďte strávit do Krumsína příjemný víkend, na který budete dlouho vzpomínat. Vynasnažíme se, aby se vám u nás líbilo. A věříme, že se sem budete rádi vracet,“ připojil Ošťádal s tím, že boje v základních skupinách proběhnou 5. července od 9:00 hodin celý den až do večera, aby v sobotu 6. července přišly na řadu nejprve znovu od 9:00 osmifinálové grupy a odpoledne vyřazovací boje play-off včetně závěrečného finále.
Přihlášky posílejte nejpozději do 30. června na adresu: Martin Ošťádal, Krumsín 211, 798 03 Plumlov (mobil 774 825 285, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Nahlásit je potřeba název týmu, kontakt, telefon a e-mail.
Startovné ve výši 1000 korun za celé mužstvo je možné platit bankovním převodem na účet 2847211494/0600, do zprávy pro příjemce napište název kolektivu. Ubytování si každý účastník zajišťuje sám, po dohodě s pořadateli je ale možné přenocovat zdarma ve vlastních stanech v těsné blízkosti hřiště.
Přihlášené mančafty ke 13. červnu: Peliny Choceň, SK FOSP Řešetova Lhota, FC 2 LITRE (Slovensko), FC Litrpool, AC Vyprahlo Konice, FC PIVO, FC ORANGE, FC Chachaři Hlučín. 

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-