Dobrý podvečer, dnes je úterý 20.8.2019
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Třináctý ročník turnaje v malé kopané COPA Vrbátky 2019 byl účastnicky skromný, hrálo jej pouze pět mužstev. A stejně jako v předchozích dvou letech se stal kořistí týmu Mumuland, který tohle už tradiční klání v útulném areálku na hřišti s umělým povrchem ovládl celkově počtvrté. Naprosto suverénně.

V systému deseti střetnutí každý s každým rozhodoval o celkovém vítězi devátý zápas. Zatímco výše zmíněnému Mumulandu stačila remíza, pořádající FK Vrbátky musely vyhrát. Celý mač ale tahaly za kratší konec herního provazu, nad vodou je držely především skvělé zákroky gólmana. Uprostřed druhého poločasu však obhájci velkého putovního poháru skórovali z rychlého protiútoku, následně přidali stejným způsobem ještě dvě trefy. Aby po výsledku 3:0 zaslouženě triumfovali.
„Jsme parta místních kluků z Vrbátek doplněná o brankáře z Prostějova, která se schází většinou pouze jednou za rok právě na tenhle domácí turnaj. Jinde hráváme malou kopanou minimálně, tady na Copě si to ale pokaždé užíváme. Momentálně je to spíš menší akce na pohodu, bez nějakých větších emocí. Za další vítězství jsme každopádně rádi,“ pověděl Večerníku Jan Pospíšil za Mumuland tvořený z poloviny hráči velkého fotbalu působících v nižších soutěžích FAČR.
V závěrečném duelu se na konečné druhé místo mohl vyšvihnout kolektiv s názvem Moravanka, kdyby porazil výběr FC Kájuš bojující o posun na třetí pozici v případě své výhry. Jenže mač dopadl nerozhodně 1:1 a remíza udržela na stříbrné příčce domácí FK Vrbátky. „Za druhé místo jsme určitě rádi, první čtyři týmy byly herně kvalitní a dost vyrovnané. Hlavně nás těší, že třináctý COPA Vrbátky proběhl bez problémů, v dobré kamarádské atmosféře. V minulosti jsme mívali až patnáct účastníků, zatímco letos jsme to pojali spíš komorněji a bez stresů. Teď všichni společně posedíme do večera, možná až do noci u dobrého jídla a pití,“ zhodnotil s úsměvem za organizátory z FK Petr Slamenec.
Jako obvykle turnaj zpestřil vtipný doprovodný program, například poobědová soutěž v pití piva na rychlost brčkem či odpolední soutěž v co nejrychlejším pojídání tatranek.

COPA VRBÁTKY 2019

Výsledky
FC Kájuš – Biskupice 4:1, Moravanka – Mumuland 2:3, Biskupice – FK Vrbátky 2:6, FC Kájuš – Mumuland 0:2, Moravanka – FK Vrbátky 3:3, Biskupice – Mumuland 1:10, FC Kájuš – FK Vrbátky 1:2, Biskupice – Moravanka 0:11, FK Vrbátky – Mumuland 0:3, FC Kájuš – Moravanka 1:1.
Konečná tabulka
1. Mumuland 4 0 0 18:3 12
2. FK Vrbátky 2 1 1 11:9 7
3. Moravanka 1 2 1 17:7 5
4. FC Kájuš 1 1 2 6:6 4
5. Biskupice 0 0 4 4:31 0

Sestava vítězného Mumulandu
Roman Konečný, Brandon Nguyen, Tomáš Olej, Josef Petružela, Jan Pospíšil, Pavel Kucharčuk, Šimon Abrahám, Petr Dostál.

Nejlepší střelec
Jan Kováč (Moravanka) 11 gólů.

Nejlepší brankář
Roman Konečný (Mumuland).

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments