Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Třináctý ročník turnaje v malé kopané COPA Vrbátky 2019 byl účastnicky skromný, hrálo jej pouze pět mužstev. A stejně jako v předchozích dvou letech se stal kořistí týmu Mumuland, který tohle už tradiční klání v útulném areálku na hřišti s umělým povrchem ovládl celkově počtvrté. Naprosto suverénně.

V systému deseti střetnutí každý s každým rozhodoval o celkovém vítězi devátý zápas. Zatímco výše zmíněnému Mumulandu stačila remíza, pořádající FK Vrbátky musely vyhrát. Celý mač ale tahaly za kratší konec herního provazu, nad vodou je držely především skvělé zákroky gólmana. Uprostřed druhého poločasu však obhájci velkého putovního poháru skórovali z rychlého protiútoku, následně přidali stejným způsobem ještě dvě trefy. Aby po výsledku 3:0 zaslouženě triumfovali.
„Jsme parta místních kluků z Vrbátek doplněná o brankáře z Prostějova, která se schází většinou pouze jednou za rok právě na tenhle domácí turnaj. Jinde hráváme malou kopanou minimálně, tady na Copě si to ale pokaždé užíváme. Momentálně je to spíš menší akce na pohodu, bez nějakých větších emocí. Za další vítězství jsme každopádně rádi,“ pověděl Večerníku Jan Pospíšil za Mumuland tvořený z poloviny hráči velkého fotbalu působících v nižších soutěžích FAČR.
V závěrečném duelu se na konečné druhé místo mohl vyšvihnout kolektiv s názvem Moravanka, kdyby porazil výběr FC Kájuš bojující o posun na třetí pozici v případě své výhry. Jenže mač dopadl nerozhodně 1:1 a remíza udržela na stříbrné příčce domácí FK Vrbátky. „Za druhé místo jsme určitě rádi, první čtyři týmy byly herně kvalitní a dost vyrovnané. Hlavně nás těší, že třináctý COPA Vrbátky proběhl bez problémů, v dobré kamarádské atmosféře. V minulosti jsme mívali až patnáct účastníků, zatímco letos jsme to pojali spíš komorněji a bez stresů. Teď všichni společně posedíme do večera, možná až do noci u dobrého jídla a pití,“ zhodnotil s úsměvem za organizátory z FK Petr Slamenec.
Jako obvykle turnaj zpestřil vtipný doprovodný program, například poobědová soutěž v pití piva na rychlost brčkem či odpolední soutěž v co nejrychlejším pojídání tatranek.

COPA VRBÁTKY 2019

Výsledky
FC Kájuš – Biskupice 4:1, Moravanka – Mumuland 2:3, Biskupice – FK Vrbátky 2:6, FC Kájuš – Mumuland 0:2, Moravanka – FK Vrbátky 3:3, Biskupice – Mumuland 1:10, FC Kájuš – FK Vrbátky 1:2, Biskupice – Moravanka 0:11, FK Vrbátky – Mumuland 0:3, FC Kájuš – Moravanka 1:1.
Konečná tabulka
1. Mumuland 4 0 0 18:3 12
2. FK Vrbátky 2 1 1 11:9 7
3. Moravanka 1 2 1 17:7 5
4. FC Kájuš 1 1 2 6:6 4
5. Biskupice 0 0 4 4:31 0

Sestava vítězného Mumulandu
Roman Konečný, Brandon Nguyen, Tomáš Olej, Josef Petružela, Jan Pospíšil, Pavel Kucharčuk, Šimon Abrahám, Petr Dostál.

Nejlepší střelec
Jan Kováč (Moravanka) 11 gólů.

Nejlepší brankář
Roman Konečný (Mumuland).

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments