Dobré ráno, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední červencový víkend přinesl tradiční turnaj v Dobromilicích. Kromě domácího týmu se tam objevily Otaslavice, Biskupice a Heroltice pod názvem Total chaos. Turnaj se hraje systémem dvou semifinálových duelů, po nich následuje boj o třetí místo a finále. Hraje se na klasickém hřišti, pouze čas je zkrácen na 2x 30 minut. Letošní ročník si zcela podmanil domácí výběr.

V prvním semifinálovém duelu si Dobromilice poradily s Biskupicemi 5:3 a čekaly na svého soupeře. Druhý zápas mezi Otaslavicemi a Total chaosem skončil ve velmi prudkém dešti 0:1. Po krátké pauze následoval souboj o třetí místo mezi Otaslavicemi a Biskupicemi. Diváci se branky nedočkali a po bezbrankové remíze následovaly penalty. Zde byly úspěšnější „Metle“ a mohly se tak radovat ze třetího místa.
Finále mezi domácím výběrem a Total chaosem bylo jasnou záležitostí, Dobromilice vyhrály 7:1 a zaslouženě slavily turnajové vítězství. Pro „Metle“ to byla poslední zkouška před sezónou. Pro ostatní týmy šlo o zahájení přípravy. „I přes nepřízeň počasí, která nastala během odpoledne, jsme viděli kvalitní zápasy, a všichni diváci, kteří přišli, toho určitě nelitovali. Příští rok samozřejmě budeme pokračovat,“ uvedl spokojený organizátor Drahoslav Žondra.

VÝSLEDKY
SEMIFINÁLE
Dobromilice – Biskupice 5:3
Otaslavice – Total chaos 0:1

O 3. MÍSTO
Otaslavice – Biskupice 0:0 (4:2PK)

FINÁLE
Dobromilice – Total chaos 7:1

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments