Dobrý večer, dnes je pondělí 13.7.2020
svátek slaví Markéta,
zítra Karolína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední červencový víkend přinesl tradiční turnaj v Dobromilicích. Kromě domácího týmu se tam objevily Otaslavice, Biskupice a Heroltice pod názvem Total chaos. Turnaj se hraje systémem dvou semifinálových duelů, po nich následuje boj o třetí místo a finále. Hraje se na klasickém hřišti, pouze čas je zkrácen na 2x 30 minut. Letošní ročník si zcela podmanil domácí výběr.

V prvním semifinálovém duelu si Dobromilice poradily s Biskupicemi 5:3 a čekaly na svého soupeře. Druhý zápas mezi Otaslavicemi a Total chaosem skončil ve velmi prudkém dešti 0:1. Po krátké pauze následoval souboj o třetí místo mezi Otaslavicemi a Biskupicemi. Diváci se branky nedočkali a po bezbrankové remíze následovaly penalty. Zde byly úspěšnější „Metle“ a mohly se tak radovat ze třetího místa.
Finále mezi domácím výběrem a Total chaosem bylo jasnou záležitostí, Dobromilice vyhrály 7:1 a zaslouženě slavily turnajové vítězství. Pro „Metle“ to byla poslední zkouška před sezónou. Pro ostatní týmy šlo o zahájení přípravy. „I přes nepřízeň počasí, která nastala během odpoledne, jsme viděli kvalitní zápasy, a všichni diváci, kteří přišli, toho určitě nelitovali. Příští rok samozřejmě budeme pokračovat,“ uvedl spokojený organizátor Drahoslav Žondra.

VÝSLEDKY
SEMIFINÁLE
Dobromilice – Biskupice 5:3
Otaslavice – Total chaos 0:1

O 3. MÍSTO
Otaslavice – Biskupice 0:0 (4:2PK)

FINÁLE
Dobromilice – Total chaos 7:1

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-