Příjemnou noc, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

30 sk_mexikoTradiční turnaj v malé kopané Mexico Cup se letos uskutečnil již posedmé. Ve víceměřickém areálu Domova u rybníka se sešlo celkem pět mužstev, vítězství pro sebe získali hráči Doloplaz. Mexico Cupem 2013, jenž je zároveň také vzpomínkou na zakládajícího člena pana Antonína Dostálíka, prošli jako jediní bez porážky, a druhé Dřevnovice za sebou nechali o tři body.

„Turnaj se vydařil na všech frontách, na hřišti i mimo něj. Samotný průběh turnaje musel těšit každého příznivce kopané a nechyběla ani troška recese. Všichni se snažili hrát v duchu fair play a touhu po vítězství nechat někde v hloubi duše,“ potěšilo člena organizačního týmu Vladimíra Fialku.

Rovná desítka duelů přinesla pod dohledem rozhodčího Kučery celkem jednašedesát branek. Nejvíce se trefovalo domácí Mexico, ale ani sedmnáct zásahů nestačilo vinou dvou porážek na lepší než třetí místo. „Mexičané“ sice zdolali druhé Dřevnovice 5:1, nestačili ale nejen na vítězné Doloplazy, jimž podlehli těsně 1:2, ale ani na čtvrté Záchranáře, kteří zvítězili 4:3. Pátou příčku obsadil ve Víceměřicích Rally Team.

Během poledne zpestřil akci „srandamač“ mezi klienty Domova u rybníka a hráči jednotlivých týmů. Výsledek nebyl podstatný. „Je to akce, která není pouze o pohybu, ale také o tom najít si čas na druhé a na chvilku „vypnout“. Myslím, že se nám tato představa daří plnit, nakonec to může potvrdit každý z účastníků,“ upozornil Fialka. Radost mu udělaly mimo jiné i výtečné steaky, vychlazené pivo a díky sponzorům tombola.

„Takže ještě jednou děkuji organizátorům, sponzorům, hráčům, rozhodčímu a samozřejmě fanouškům, kteří nás přišli podpořit. A za rok na viděnou,“ těší se Vladimír Fialka z pořádajícího SK Mexico na další ročník.

Výsledky jednotlivých utkání:

SK Mexico – SK Dřevnovice 5:1, SK Mexico – Doloplazy 1:2, SK Mexico – Rally Team 8:1, SK Mexico – Záchranáři Prostějov 3:4, SK Dřevnovice – Doloplazy 1:1, SK Dřevnovice – Rally Team 5:1, SK Dřevnovice – Záchranáři Prostějov 3:2, Doloplazy – Rally Team 7:3, Doloplazy – Záchranáři Prostějov 6:1, Rally Team – Záchranáři Prostějov 2:4.

Konečná tabulka:

1. Doloplazy                                                        4              3              1              0              16:6             10

2. SK Dřevnovice                                              4              2              1              1              10:9           7

3. SK Mexico                                                      4              2              0              2              17:8           6

4. Záchranáři Prostějov                                  4              2              0              2              11:14         6

5. Rally Team                                                      4              0              0              4              7:24           0

Nejlepší střelec: Jakub Jozek (Doloplazy) – 9 branek

Soupisky aktérů:

SK Mexico – Martin Vojtíšek, Michal Lakomý, Pavel Iránek, Petr Fialka, Mirek Musil, Jiří Dostálík, Tomáš Mariánek a Ondřej Valný.

SK Dřevnovice – Vladimír Fialka, Aleš Holub, Lukáš Horák, Jakub Mojtek, Martin Máj, Tomáš Novotný, Marek Ernek.

Doloplazy – Filip Šteflovič, Jakub Jozek, Petr Novák, Jirka Lonc, Robert Křepelka.

Rally Team – Vladimír Fialka, Tomáš Svoboda, Radek Anth, David Volný, Tomáš Břečka, Petr Dubovský, Jiří Oulehla, Michal Chytil, Milan Semanovský.

Záchranáři Prostějov – Michal Janík, Filip Křížek, Jiří Vrba, Martin Kolkop, Jan Mašík.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments