Dobrý podvečer, dnes je sobota 17.8.2019
svátek slaví Petra,
zítra Helena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

30 sk_mexikoTradiční turnaj v malé kopané Mexico Cup se letos uskutečnil již posedmé. Ve víceměřickém areálu Domova u rybníka se sešlo celkem pět mužstev, vítězství pro sebe získali hráči Doloplaz. Mexico Cupem 2013, jenž je zároveň také vzpomínkou na zakládajícího člena pana Antonína Dostálíka, prošli jako jediní bez porážky, a druhé Dřevnovice za sebou nechali o tři body.

„Turnaj se vydařil na všech frontách, na hřišti i mimo něj. Samotný průběh turnaje musel těšit každého příznivce kopané a nechyběla ani troška recese. Všichni se snažili hrát v duchu fair play a touhu po vítězství nechat někde v hloubi duše,“ potěšilo člena organizačního týmu Vladimíra Fialku.

Rovná desítka duelů přinesla pod dohledem rozhodčího Kučery celkem jednašedesát branek. Nejvíce se trefovalo domácí Mexico, ale ani sedmnáct zásahů nestačilo vinou dvou porážek na lepší než třetí místo. „Mexičané“ sice zdolali druhé Dřevnovice 5:1, nestačili ale nejen na vítězné Doloplazy, jimž podlehli těsně 1:2, ale ani na čtvrté Záchranáře, kteří zvítězili 4:3. Pátou příčku obsadil ve Víceměřicích Rally Team.

Během poledne zpestřil akci „srandamač“ mezi klienty Domova u rybníka a hráči jednotlivých týmů. Výsledek nebyl podstatný. „Je to akce, která není pouze o pohybu, ale také o tom najít si čas na druhé a na chvilku „vypnout“. Myslím, že se nám tato představa daří plnit, nakonec to může potvrdit každý z účastníků,“ upozornil Fialka. Radost mu udělaly mimo jiné i výtečné steaky, vychlazené pivo a díky sponzorům tombola.

„Takže ještě jednou děkuji organizátorům, sponzorům, hráčům, rozhodčímu a samozřejmě fanouškům, kteří nás přišli podpořit. A za rok na viděnou,“ těší se Vladimír Fialka z pořádajícího SK Mexico na další ročník.

Výsledky jednotlivých utkání:

SK Mexico – SK Dřevnovice 5:1, SK Mexico – Doloplazy 1:2, SK Mexico – Rally Team 8:1, SK Mexico – Záchranáři Prostějov 3:4, SK Dřevnovice – Doloplazy 1:1, SK Dřevnovice – Rally Team 5:1, SK Dřevnovice – Záchranáři Prostějov 3:2, Doloplazy – Rally Team 7:3, Doloplazy – Záchranáři Prostějov 6:1, Rally Team – Záchranáři Prostějov 2:4.

Konečná tabulka:

1. Doloplazy                                                        4              3              1              0              16:6             10

2. SK Dřevnovice                                              4              2              1              1              10:9           7

3. SK Mexico                                                      4              2              0              2              17:8           6

4. Záchranáři Prostějov                                  4              2              0              2              11:14         6

5. Rally Team                                                      4              0              0              4              7:24           0

Nejlepší střelec: Jakub Jozek (Doloplazy) – 9 branek

Soupisky aktérů:

SK Mexico – Martin Vojtíšek, Michal Lakomý, Pavel Iránek, Petr Fialka, Mirek Musil, Jiří Dostálík, Tomáš Mariánek a Ondřej Valný.

SK Dřevnovice – Vladimír Fialka, Aleš Holub, Lukáš Horák, Jakub Mojtek, Martin Máj, Tomáš Novotný, Marek Ernek.

Doloplazy – Filip Šteflovič, Jakub Jozek, Petr Novák, Jirka Lonc, Robert Křepelka.

Rally Team – Vladimír Fialka, Tomáš Svoboda, Radek Anth, David Volný, Tomáš Břečka, Petr Dubovský, Jiří Oulehla, Michal Chytil, Milan Semanovský.

Záchranáři Prostějov – Michal Janík, Filip Křížek, Jiří Vrba, Martin Kolkop, Jan Mašík.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 10:08

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments