Dobré odpoledne, dnes je pondělí 6.7.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Bohuslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V sobotu 11. dubna – tedy přesně po skončení aktuálně vyhlášeného třicetidenního nouzového stavu v ČR – měla odstartovat jarní část okresních soutěží v malé kopané 2019/20 ČUS Prostějovska. V tuto chvíli je však jasné, že řádně stanovená termínová listina nebude platit.

„Výkonný výbor malé kopané Okresního sdružení České unie sportu Prostějovska na základě známých rozhodnutí vlády ČR týkajících se šíření koronaviru zastavuje až do odvolání jarní pokračování 1. a 2. okresní ligy mužů 2019/2020. Jakmile zaniknou důvody tohoto rozhodnutí, dáme okamžitě zprávu všem účastníkům soutěží i příznivcům malé kopané,“ uvedl v prohlášení předseda VV MK PV Pavel Kočíb.
Průběžně doporučil sledovat internetové stránky OS ČUS Prostějovska a také Večerník, který je dlouhodobým partnerem malé kopané v regionu. „Vzhledem k současné situaci v České republice zdravotní i celkové nebyla jiná možnost než naše soutěže odložit. Je v podstatě jisté, že koronavirus neustoupí rychle v řádu několika týdnů a budeme muset bez sportování vydržet delší dobu. Jak dlouho, to se teprve uvidí,“ pokrčil Kočíb rameny. 

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-