Dobré odpoledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Začátek července včetně dvou svátečních dnů 5. a 6. července každoročně patří největšímu turnaji v malé kopané našeho regionu Krumsínskému Haná Cup. Letos by měl proběhnout jeho už třiadvacátý ročník, ale uskutečnění velké sportovní akce je z logických důvodů pandemie koronaviru ve vážném ohrožení.

„Pokud letošní Haná Cup uspořádáme, tak jedině v tradičním termínu. O jiném datu neuvažujeme,“ prozradil Večerníku hlavní organizátor oblíbeného podniku Martin Ošťádal, že k žádným termínovým přesunům nedojde.
A jak tedy vidí možnost KHC 2020 opravdu odehrát? „Zatím ještě vyčkávám, ale spíš to nevypadá. Zřejmě nám totiž nepovolí pořádat hromadné akce s větším počtem účastníků,“ povzdechl si Ošťádal, že významné klání zřejmě budou muset v Krumsíně tentokrát oželet. Stejně jako v létě 2017, kdy bylo zrušeno z ekonomických důvodů.
V každém případě by definitivní verdikt, jestli aktuální ročník Krumsínského Haná Cupu bude, či nebude, měl padnout již brzy. „Bohužel je zatím pravděpodobnější druhá varianta, rozhodne se do konce dubna,“ odkázal Ošťádal na dění v tomto týdnu.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-