Příjemnou noc, dnes je pondělí 13.7.2020
svátek slaví Markéta,
zítra Karolína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tak už je konečně znám definitivní verdikt ohledně osudu okresních soutěží v malé kopané ČUS Prostějovska 2019/20. Existovala varianta, že by se aktuální ročník – respektive jeho druhá polovina v podobě odvetné části 1. i 2. ligy mužů – dohrála nyní během června a začátku července. Tahle možnost však padla.

„Většina klubů nesouhlasila s dokončením soutěží v nejbližším období. Proto Komise malé kopané OS ČUS Pv rozhodla přeložit odehrání jarní části této sezóny na podzim 2020. Termíny i obsazení jednotlivých hřišť vypíšeme koncem srpna,“ uvedli ve společném prohlášení předseda a místopředseda komise Pavel Kočíb a Bohuslav Krátký.
Průběžné tabulky i los obou soutěží tak zůstávají v platnosti s tím, že po dlouhé koronavirové pauze přijdou zbývající zápasy na řadu až v průběhu září a října. A co pak dál? „Nový ročník okresních lig v malé kopané ČUS Prostějovska 2021 bude sehrán systémem jaro – podzim,“ upřesnili Kočíb a Krátký.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-