Dobrý podvečer, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 hluchovFOTOGALERIE Již potřetí se vítězem turnaje v malé kopané O pohár starosty obce Hluchov stali fotbalisté celku Všehochuť. Na útulném travnatém plácku v Hluchově obstoupeném téměř ze všech stran statnými stromy, které se staraly o útulný stín, patřila celá sobota již osmému ročníku tradiční akce, do níž se v letošním roce zapojilo právě osm mančaftů.

Pořadatelé, tedy FC Juniors Semos Hluchov společně s tamějším obecním úřadem, zvolili systém každý s každým a za rozhodcovského vedení Bohuslava Krátkého tak bylo k vidění celkem osmadvacet střetnutí hraných na jedenkrát sedmnáct minut. Nebyla tedy nouze o krásné fotbalové momenty včetně podařených kombinací a nechytatelných ran, v každém případě nechyběly ani emoce, protože vyhrát chtěl úplně každý.
Nejvíce se to dařilo týmu Všehochuť složeného z hráčů Přemyslovic, Ptení či Vícova. Na druhém místě skončili Béci Smržice, třetí se umístili loňští obhájci z Kostelce na Hané. Těsně pod stupni vítězů se při své premiéře uvedli Medvědi Prostějov, za nimi turnaj zakončil Hegeš Team, šesté místo brali členové TTCE Graphic, jako sedmé nejlepší se prezentovaly Čelechovice na Hané a startovní listinu uzavřel domácí výběr.
„Jednalo se již o osmý ročník, takže víme, co očekávat a na co se připravit. Počasí bylo krásné, i když až moc teplo, to je ale vždy lepší, než když prší. Nevyskytl se žádný problém a každý ze soubojů byl pikantní,“ těšilo za organizátory Tomáše Smékala.
Přesto se vyskytla jedna věc, která ho zamrzela. „Škoda jen, že si na hluchovské hřiště nenašel cestu místní občan a předseda prostějovské malé kopané Pavel Kočíb, aby se na vlastní oči přesvědčil, jak kvalitní turnaj se na místním hřišti odehrává,“ posteskl si.

1. Všechochuť 5 0 2 8:3 15
2. Kostelec na Hané 4 2 1 8:5 14
3. Béci Smržice 3 4 0 7:2 13
4. MK Medvědi Pv 2 3 2 6:5 9
5. Hegeš Team 2 2 3 8:9 8
6. TTCE Graphic 2 1 4 3:10 7
7. Čelechovice 1 3 3 6:9 6
8. FC JS Hluchov 0 4 3 1:7 4

Výsledky turnaje:
Juniors - Kostelec 1:1, Všechochuť - Čelechovice 1:0, Béci Smržice - Graphic 3:1, Medvědi - Hegeš team 3:1, Juniors - Béci 0:0, Kostelec - Graphic 2:0, Medvědi - Čelechovice 1:1, Hegeš - Všehochuť 0:1, Béci - Kostelec 1:0, Juniors - Graphic 0:0, Medvědi - Všehochuť 0:1, Juniors - Čelechovice 0:0, Kostelec - Hegeš 1:1, Béci - Medvědi 0:0, Graphic - Čelechovice 0:2, Juniors - Všehochuť 0:2, Kostelec - Medvědi 1:1, Juniors - Hegeš 0:3, Béci - Čelechovice 1:1, Graphic - Všehochuť 0:3, Kostelec - Čelechovice 2:1, Graphic - Hegeš 1:0, Juniors - Medvědi 0:1, Béci - Všehochuť 2:0, Hegeš - Čelechovice 4:1, Kostelec - Všehochuť 1:0, Béci - Hegeš 0:0, Graphic - Medvědi 1:0.Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments