Příjemnou noc, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 hluchovFOTOGALERIE Již potřetí se vítězem turnaje v malé kopané O pohár starosty obce Hluchov stali fotbalisté celku Všehochuť. Na útulném travnatém plácku v Hluchově obstoupeném téměř ze všech stran statnými stromy, které se staraly o útulný stín, patřila celá sobota již osmému ročníku tradiční akce, do níž se v letošním roce zapojilo právě osm mančaftů.

Pořadatelé, tedy FC Juniors Semos Hluchov společně s tamějším obecním úřadem, zvolili systém každý s každým a za rozhodcovského vedení Bohuslava Krátkého tak bylo k vidění celkem osmadvacet střetnutí hraných na jedenkrát sedmnáct minut. Nebyla tedy nouze o krásné fotbalové momenty včetně podařených kombinací a nechytatelných ran, v každém případě nechyběly ani emoce, protože vyhrát chtěl úplně každý.
Nejvíce se to dařilo týmu Všehochuť složeného z hráčů Přemyslovic, Ptení či Vícova. Na druhém místě skončili Béci Smržice, třetí se umístili loňští obhájci z Kostelce na Hané. Těsně pod stupni vítězů se při své premiéře uvedli Medvědi Prostějov, za nimi turnaj zakončil Hegeš Team, šesté místo brali členové TTCE Graphic, jako sedmé nejlepší se prezentovaly Čelechovice na Hané a startovní listinu uzavřel domácí výběr.
„Jednalo se již o osmý ročník, takže víme, co očekávat a na co se připravit. Počasí bylo krásné, i když až moc teplo, to je ale vždy lepší, než když prší. Nevyskytl se žádný problém a každý ze soubojů byl pikantní,“ těšilo za organizátory Tomáše Smékala.
Přesto se vyskytla jedna věc, která ho zamrzela. „Škoda jen, že si na hluchovské hřiště nenašel cestu místní občan a předseda prostějovské malé kopané Pavel Kočíb, aby se na vlastní oči přesvědčil, jak kvalitní turnaj se na místním hřišti odehrává,“ posteskl si.

1. Všechochuť 5 0 2 8:3 15
2. Kostelec na Hané 4 2 1 8:5 14
3. Béci Smržice 3 4 0 7:2 13
4. MK Medvědi Pv 2 3 2 6:5 9
5. Hegeš Team 2 2 3 8:9 8
6. TTCE Graphic 2 1 4 3:10 7
7. Čelechovice 1 3 3 6:9 6
8. FC JS Hluchov 0 4 3 1:7 4

Výsledky turnaje:
Juniors - Kostelec 1:1, Všechochuť - Čelechovice 1:0, Béci Smržice - Graphic 3:1, Medvědi - Hegeš team 3:1, Juniors - Béci 0:0, Kostelec - Graphic 2:0, Medvědi - Čelechovice 1:1, Hegeš - Všehochuť 0:1, Béci - Kostelec 1:0, Juniors - Graphic 0:0, Medvědi - Všehochuť 0:1, Juniors - Čelechovice 0:0, Kostelec - Hegeš 1:1, Béci - Medvědi 0:0, Graphic - Čelechovice 0:2, Juniors - Všehochuť 0:2, Kostelec - Medvědi 1:1, Juniors - Hegeš 0:3, Béci - Čelechovice 1:1, Graphic - Všehochuť 0:3, Kostelec - Čelechovice 2:1, Graphic - Hegeš 1:0, Juniors - Medvědi 0:1, Béci - Všehochuť 2:0, Hegeš - Čelechovice 4:1, Kostelec - Všehochuť 1:0, Béci - Hegeš 0:0, Graphic - Medvědi 1:0.Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments