Dobré dopoledne, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 hluchovFOTOGALERIE Již potřetí se vítězem turnaje v malé kopané O pohár starosty obce Hluchov stali fotbalisté celku Všehochuť. Na útulném travnatém plácku v Hluchově obstoupeném téměř ze všech stran statnými stromy, které se staraly o útulný stín, patřila celá sobota již osmému ročníku tradiční akce, do níž se v letošním roce zapojilo právě osm mančaftů.

Pořadatelé, tedy FC Juniors Semos Hluchov společně s tamějším obecním úřadem, zvolili systém každý s každým a za rozhodcovského vedení Bohuslava Krátkého tak bylo k vidění celkem osmadvacet střetnutí hraných na jedenkrát sedmnáct minut. Nebyla tedy nouze o krásné fotbalové momenty včetně podařených kombinací a nechytatelných ran, v každém případě nechyběly ani emoce, protože vyhrát chtěl úplně každý.
Nejvíce se to dařilo týmu Všehochuť složeného z hráčů Přemyslovic, Ptení či Vícova. Na druhém místě skončili Béci Smržice, třetí se umístili loňští obhájci z Kostelce na Hané. Těsně pod stupni vítězů se při své premiéře uvedli Medvědi Prostějov, za nimi turnaj zakončil Hegeš Team, šesté místo brali členové TTCE Graphic, jako sedmé nejlepší se prezentovaly Čelechovice na Hané a startovní listinu uzavřel domácí výběr.
„Jednalo se již o osmý ročník, takže víme, co očekávat a na co se připravit. Počasí bylo krásné, i když až moc teplo, to je ale vždy lepší, než když prší. Nevyskytl se žádný problém a každý ze soubojů byl pikantní,“ těšilo za organizátory Tomáše Smékala.
Přesto se vyskytla jedna věc, která ho zamrzela. „Škoda jen, že si na hluchovské hřiště nenašel cestu místní občan a předseda prostějovské malé kopané Pavel Kočíb, aby se na vlastní oči přesvědčil, jak kvalitní turnaj se na místním hřišti odehrává,“ posteskl si.

1. Všechochuť 5 0 2 8:3 15
2. Kostelec na Hané 4 2 1 8:5 14
3. Béci Smržice 3 4 0 7:2 13
4. MK Medvědi Pv 2 3 2 6:5 9
5. Hegeš Team 2 2 3 8:9 8
6. TTCE Graphic 2 1 4 3:10 7
7. Čelechovice 1 3 3 6:9 6
8. FC JS Hluchov 0 4 3 1:7 4

Výsledky turnaje:
Juniors - Kostelec 1:1, Všechochuť - Čelechovice 1:0, Béci Smržice - Graphic 3:1, Medvědi - Hegeš team 3:1, Juniors - Béci 0:0, Kostelec - Graphic 2:0, Medvědi - Čelechovice 1:1, Hegeš - Všehochuť 0:1, Béci - Kostelec 1:0, Juniors - Graphic 0:0, Medvědi - Všehochuť 0:1, Juniors - Čelechovice 0:0, Kostelec - Hegeš 1:1, Béci - Medvědi 0:0, Graphic - Čelechovice 0:2, Juniors - Všehochuť 0:2, Kostelec - Medvědi 1:1, Juniors - Hegeš 0:3, Béci - Čelechovice 1:1, Graphic - Všehochuť 0:3, Kostelec - Čelechovice 2:1, Graphic - Hegeš 1:0, Juniors - Medvědi 0:1, Béci - Všehochuť 2:0, Hegeš - Čelechovice 4:1, Kostelec - Všehochuť 1:0, Béci - Hegeš 0:0, Graphic - Medvědi 1:0.Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments