Příjemnou noc, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 koudas_cerna_horaJak Večerník informoval už koncem října, bude prostějovský fotbalový záložník Jan Koudelka reprezentovat Českou republiku na evropském šampionátu v malém fotbalu, který se koná v černohorském městě Herceg Novi. „Po nedělním odjezdu nás čeká  první utkání ve středu večer,“ předestřel ´Koudy´exkluzivně pro Večerník základní harmonogram následujících dní.

Realizační tým výběru České republiky v čele s koučem Radkem Pokorným a asistentem Stanislavem Bejdou bere s sebou na Balkán dva brankáře, pět obránců, jednoho univerzálního hráče a sedm útočníků, mezi nimiž je právě „náš“ Koudelka. „V zápase nastupují dvě pětice hráčů, které se střídají hokejovým způsobem,“ vysvětluje hráč 1.SK Prostějov, kde v podzimní části hostoval. „Z osobního pohledu si kladu primárně za cíl hrát, strávit na hřišti co nejvíce času a v neposlední řadě být týmu střelecky prospěšný,“ poznamenal těsně před odletem.

První zápas ve skupině E čeká reprezentanty České republiky již necelé dvě hodiny po otvíracím ceremoniálu ve středu večer proti Španělsku, ve čtvrtek odpoledne od 16.00 hodin narazí na Anglii a boje v základní skupině uzavřou o čtyřiadvacet hodin později proti Turecku.

„Právě Turci by měli být papírově nejsilnější soupeři, protože byli přilosováni z druhého koše,“ upozorňuje Jan Koudelka, v profesionální kopané hráč 1.SK Prostějov. „Reálnou sílu soupeře ale poznáme až z konkrétní nominace. V tomto fotbalovém odvětví nejsou soupeři dopředu příliš čitelní,“ přemítá o nadcházejících utkáních.

Z šesti čtyřčlenných skupin postupují do osmifinále první dva týmy plus čtyři nejlepší z třetích míst. Kompletní play-off je na programu o víkendu. „Chceme postoupit co nejdál, semifinále je téměř povinnost. Rrádi bychom samozřejmě přivezli medaili,“ odkrývá týmové ambice šikovný štírek.

Zápasy týmu ČR vysílá většinou ze záznamu program ČT Sport, který ze závěrečného boje ve skupině s Tureckem a z osmifinále zařazuje rovnou přímý přenos.

Večerník bude celý turnaj bedlivě sledovat, a tak vše zajímavé z Černé Hory se dozvíte denně na serveru www.vecernikpv.cz, kde najdete nejen jak se daří Janu Koudelkovi na hřišti, ale i něco málo ze zákulisí...


47 koudelkavizitka „koudyho“

Jan Koudelka - útočník

Číslo: 12

Datum narození: 12.3.1992

Výška: 176 cm

Váha: 62 kg

Klubová příslušnost: SK Viktoria Suchý (Blansko)

zdroj: www.malyfotbal.cz

Reprezentace dorazila do dějiště šampionátu (odkaz na článek)

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments