Dobrý večer, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 koudas_cerna_horaJak Večerník informoval už koncem října, bude prostějovský fotbalový záložník Jan Koudelka reprezentovat Českou republiku na evropském šampionátu v malém fotbalu, který se koná v černohorském městě Herceg Novi. „Po nedělním odjezdu nás čeká  první utkání ve středu večer,“ předestřel ´Koudy´exkluzivně pro Večerník základní harmonogram následujících dní.

Realizační tým výběru České republiky v čele s koučem Radkem Pokorným a asistentem Stanislavem Bejdou bere s sebou na Balkán dva brankáře, pět obránců, jednoho univerzálního hráče a sedm útočníků, mezi nimiž je právě „náš“ Koudelka. „V zápase nastupují dvě pětice hráčů, které se střídají hokejovým způsobem,“ vysvětluje hráč 1.SK Prostějov, kde v podzimní části hostoval. „Z osobního pohledu si kladu primárně za cíl hrát, strávit na hřišti co nejvíce času a v neposlední řadě být týmu střelecky prospěšný,“ poznamenal těsně před odletem.

První zápas ve skupině E čeká reprezentanty České republiky již necelé dvě hodiny po otvíracím ceremoniálu ve středu večer proti Španělsku, ve čtvrtek odpoledne od 16.00 hodin narazí na Anglii a boje v základní skupině uzavřou o čtyřiadvacet hodin později proti Turecku.

„Právě Turci by měli být papírově nejsilnější soupeři, protože byli přilosováni z druhého koše,“ upozorňuje Jan Koudelka, v profesionální kopané hráč 1.SK Prostějov. „Reálnou sílu soupeře ale poznáme až z konkrétní nominace. V tomto fotbalovém odvětví nejsou soupeři dopředu příliš čitelní,“ přemítá o nadcházejících utkáních.

Z šesti čtyřčlenných skupin postupují do osmifinále první dva týmy plus čtyři nejlepší z třetích míst. Kompletní play-off je na programu o víkendu. „Chceme postoupit co nejdál, semifinále je téměř povinnost. Rrádi bychom samozřejmě přivezli medaili,“ odkrývá týmové ambice šikovný štírek.

Zápasy týmu ČR vysílá většinou ze záznamu program ČT Sport, který ze závěrečného boje ve skupině s Tureckem a z osmifinále zařazuje rovnou přímý přenos.

Večerník bude celý turnaj bedlivě sledovat, a tak vše zajímavé z Černé Hory se dozvíte denně na serveru www.vecernikpv.cz, kde najdete nejen jak se daří Janu Koudelkovi na hřišti, ale i něco málo ze zákulisí...


47 koudelkavizitka „koudyho“

Jan Koudelka - útočník

Číslo: 12

Datum narození: 12.3.1992

Výška: 176 cm

Váha: 62 kg

Klubová příslušnost: SK Viktoria Suchý (Blansko)

zdroj: www.malyfotbal.cz

Reprezentace dorazila do dějiště šampionátu (odkaz na článek)

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments