Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.5.2019
svátek slaví Vladimír,
zítra Jana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 koudas_cerna_horaJak Večerník informoval už koncem října, bude prostějovský fotbalový záložník Jan Koudelka reprezentovat Českou republiku na evropském šampionátu v malém fotbalu, který se koná v černohorském městě Herceg Novi. „Po nedělním odjezdu nás čeká  první utkání ve středu večer,“ předestřel ´Koudy´exkluzivně pro Večerník základní harmonogram následujících dní.

Realizační tým výběru České republiky v čele s koučem Radkem Pokorným a asistentem Stanislavem Bejdou bere s sebou na Balkán dva brankáře, pět obránců, jednoho univerzálního hráče a sedm útočníků, mezi nimiž je právě „náš“ Koudelka. „V zápase nastupují dvě pětice hráčů, které se střídají hokejovým způsobem,“ vysvětluje hráč 1.SK Prostějov, kde v podzimní části hostoval. „Z osobního pohledu si kladu primárně za cíl hrát, strávit na hřišti co nejvíce času a v neposlední řadě být týmu střelecky prospěšný,“ poznamenal těsně před odletem.

První zápas ve skupině E čeká reprezentanty České republiky již necelé dvě hodiny po otvíracím ceremoniálu ve středu večer proti Španělsku, ve čtvrtek odpoledne od 16.00 hodin narazí na Anglii a boje v základní skupině uzavřou o čtyřiadvacet hodin později proti Turecku.

„Právě Turci by měli být papírově nejsilnější soupeři, protože byli přilosováni z druhého koše,“ upozorňuje Jan Koudelka, v profesionální kopané hráč 1.SK Prostějov. „Reálnou sílu soupeře ale poznáme až z konkrétní nominace. V tomto fotbalovém odvětví nejsou soupeři dopředu příliš čitelní,“ přemítá o nadcházejících utkáních.

Z šesti čtyřčlenných skupin postupují do osmifinále první dva týmy plus čtyři nejlepší z třetích míst. Kompletní play-off je na programu o víkendu. „Chceme postoupit co nejdál, semifinále je téměř povinnost. Rrádi bychom samozřejmě přivezli medaili,“ odkrývá týmové ambice šikovný štírek.

Zápasy týmu ČR vysílá většinou ze záznamu program ČT Sport, který ze závěrečného boje ve skupině s Tureckem a z osmifinále zařazuje rovnou přímý přenos.

Večerník bude celý turnaj bedlivě sledovat, a tak vše zajímavé z Černé Hory se dozvíte denně na serveru www.vecernikpv.cz, kde najdete nejen jak se daří Janu Koudelkovi na hřišti, ale i něco málo ze zákulisí...


47 koudelkavizitka „koudyho“

Jan Koudelka - útočník

Číslo: 12

Datum narození: 12.3.1992

Výška: 176 cm

Váha: 62 kg

Klubová příslušnost: SK Viktoria Suchý (Blansko)

zdroj: www.malyfotbal.cz

Reprezentace dorazila do dějiště šampionátu (odkaz na článek)

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments